Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moduł CI+ W upc
Autor Wiadomość
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 171
Wysłany: 02-08-2020, 20:24   

zylx napisał/a:
GD.karol, Hej, postaram się jutro podejść.


Zaczekam na Twój test, mam jeszcze Samsunga UE43TU8502U na oku :)
Tylko kilka komentarzy straszy tym cloudingiem.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-08-2020, 10:36   

GD.karol, Hej właśnie wracam z salonu. Co prawda był tylko model 55 ale nie powinno to robić różnicy. Po włożeniu modułu wyskoczyło standardowe okno autoryzacji i pasek doleciał do 100%. Żaden błąd się nie pojawił.
Niestety pilota nie otrzymałem do ręki. Jest spora szansa że będzie to działać. Pan zasugerował u nich zakup online, wtedy gdyby jednak nie działało można odesłać.

PS: okienko z CI było takie samo jak w moim philipsie, więc jest szansa że to obsługuje po prostu android i xiaomi nic nie musi robić extra.

_________________
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 171
Wysłany: 03-08-2020, 11:46   

zylx napisał/a:
GD.karol, Hej właśnie wracam z salonu. Co prawda był tylko model 55 ale nie powinno to robić różnicy. Po włożeniu modułu wyskoczyło standardowe okno autoryzacji i pasek doleciał do 100%. Żaden błąd się nie pojawił.
Niestety pilota nie otrzymałem do ręki. Jest spora szansa że będzie to działać. Pan zasugerował u nich zakup online, wtedy gdyby jednak nie działało można odesłać.

PS: okienko z CI było takie samo jak w moim philipsie, więc jest szansa że to obsługuje po prostu android i xiaomi nic nie musi robić extra.

[url=https://i.postimg.cc/LgHP93sc/20200803-110524.jpg]Obrazek[/url]


Dziękuję Ci, wiesz, chyba tak zrobię, tylko dziwi mnie stanowisko Xiaomi w Polsce, że tv jak to oni powiedzieli nie obsługuje modułu.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-08-2020, 11:51   

Nie ma chyba Xiaomi w Polsce, jedynie autoryzowani sprzedawcy/importerzy. Mnie akurat nie dziwi, że nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania. Pan w sklepie nawet nie widział co to moduł CI+ i na jakiej zasadzie działa.

Zawsze lepiej powiedzieć, że nie będzie niż potem się tłumaczyć.

Jak się zdecydujesz to podziel się proszę, czy faktycznie wszystko dobrze działa.
_________________
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 171
Wysłany: 04-08-2020, 09:14   

Dam znać, co i jak. Rozmawiałem wczoraj jeszcze z jednym Mi Store, zaproponowali również zamówić ewentualnie zwrocic do 2 tygodni.
 
 
angel 
Klikacz

Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 6
Wysłany: 19-08-2020, 17:05   WTF

witam

taki rebus:

Nowy klient , pakiet internet 500+tv 165kanałow , w zeszłym tygodniu wszystko dogadane , karta CI+ zamiast dekodera , kwota i mieliśmy umówić sie na konkretny dzień na montaż . Dziś do niej dzwonię , a babka mówi ,że nie ma opcji dostać karty CI+ jedynie dekoder Horizon.

Więc się grzecznie pytam, co ma internet do pakietu telewizyjnego , a ona że żaden instalator się tego nie podejmie (czego??) bla bla bla.jedynie w pakiecie 300Mb+126kanałów.mogę dostać kartę CI

O co tutaj chodzi , czy to nie jest przypadkiem działanie monopolistyczne i narzucanie klientowi swoich "warunków" , brak mi słów .
Czy ktoś miał podobne przygody ?
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 19-08-2020, 19:54   

Dzwoń do innego konsultanta. Jeśli w końcu przyjmą Twoje warunki umawiasz montera. Przychodzą monterzy z czymś innym, Ty ich odsyłasz. Umawiasz się jeszcze raz, przychodzą z czymś innym a Ty ich odsyłasz. Przychodzą trzeci raz i zakładają to co Ty chcesz. Miałem tak i mam to ja chciałem a nie to co oni.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 19-08-2020, 22:31   

MAVERIC, dobrze prawisz
_________________
  ogromny
 
michal2237 
light master

Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 56
Wysłany: 10-09-2020, 08:49   

Cześć, testował ktoś moduł CI+ z telewizorem Panasonic EX780E ? Można prosić o opinie ?
 
 
rafal_k 
Klikacz

Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 5
Wysłany: 14-09-2020, 07:57   

Czesc ja mam ten moduł w panasonicu EX 700 E działa ok zadnych problemów.
 
 
Adamus_ 
plus master


Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 369
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-10-2020, 11:24   

Witam
Mam Pakiet Max z dekoderem Horizon plus dwa Multiroom HD Mediabox niebawem kończy mi się umowa i chciałbym się pozbyć tych dwóch dekoderów Mediabox HD jako Multiroom i zamienić na Modułu CI+ mam dwa modele Tv Philips 55PUS7334/12, Samsung UE50TU8502 oba mają wejścia na karty. Czy jest szansa otrzymania dwóch Modułu CI+ przy przedłużeniu umowy czy trzeba nowa umowę zawierać.Jakbym otrzymał już Moduły CI+ czy będzie można sobie zrobić swoją listę kanałów czy może będzie taka sama lista kanałów jak w dekoderach Mediabox? Proszę o odpowiedz w tej sprawie z góry dziękuje.
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 27-10-2020, 11:50   

Możesz zmienić mediaboxy na karty CI+ ale jeśli masz starą, niższą cenę na multiroomy (np. 10zł) to zamiana dekodera na kartę spowoduje podniesienie ceny do aktualnej stawki (chyba 15zł). Co do listy kanałów to zależy od telewizora, domyślnie jest to samo co na mediabox.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 27-10-2020, 13:51   

Adamus_, Wymiane mediabox na CI+ da się ogarnąć bez podnoszenia ceny, bez zmiany umowy, w dowolnym momencie.
Co do listy kanałów, to w Philipsie tworzysz listę ulubionych, co jest dosyć prostym i przyjaznym rozwiązaniem.
_________________
 
 
Adamus_ 
plus master


Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 369
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-10-2020, 14:38   

piotras71, zylx Panowie dzięki za rady i informacje. Pozdrawiam
_________________
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 27-10-2020, 16:06   

piotras71 napisał/a:
Co do listy kanałów to zależy od telewizora, domyślnie jest to samo co na mediabox.

Ale tylko domyślnie. Częściowo prawda. Jeśli przy instalacji kanałów nie podasz jako dostawcy UPC tylko "Inne" to listę ułożysz sobie sam.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: