Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moduł CI+ W upc
Autor Wiadomość
mm2 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 171
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-01-2022, 23:18   

Załatwione pozytywnie, kolejna zmiana promocji na Twój Happy Home CI+ XV (2021-1) w tej promocji jest już "Pakiet Select CI+ 4K" cena ta sama. Gdybym to przegapił, to przez następne 24 miesiące nie odbierałbym kanałów 4K, przed przedłużaniem umowy na moduł CI+ upominajcie się o dostęp do kanałów 4K.
_________________
 
 
pinio73 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 20
Wysłany: 25-01-2022, 18:17   

Witam. Posiadam TV Panasonic (jest w wykazie odbiorników dedykowanych do modułu UPC) oraz moduł CI+, niestety nie mogę wyszukać na TV kanału 97 - "Galeria UPC" dla woj. łódzkiego (Network ID 43167, częstot. 554), bez względu czy moduł jest włożony w TV, czy nie. Przy parametrach podawanych dla innych województw, kanał mi wyszukuje prawidłowo.
Sprawdzałem w wykazie kanałów na mr-orbita.pl, jedynie dla woj. łódzkiego ten kanał nie ma przypisanego numeru - 97.
UPC na ten moment nie jest w stanie mi pomóc.
Proszę o sprawdzenie, czy rzeczywiście przyczyną braku kanału dla woj. łódzkiego jest problem po stronie UPC, czy po stronie mojego TV.
 
 
mm2 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 171
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-01-2022, 22:30   

Według wyszukiwarki UPC https://app.upc.pl/search-frequency/ kanał Galeria UPC jest w łodzi na 290Mhz
_________________
 
 
pinio73 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 20
Wysłany: 26-01-2022, 18:28   

Tak, zgadza się w/g wyszukiwarki UPC i innej tabeli z której korzystam. Znajduję prawidłowo z tej częstotliwości DIZI HD - kanał 168. Niestety nie chce wyszukać Galerii UPC.
Testowałem na TV Samsung bez możliwości wpisywania parametrów UPC, w trybie "Auto" i kanał 97 - Galeria UPC wyszukuje.
Cały błąd przypuszczam, że polega na braku przypisania numeru kanału Galeria UPC przy wyborze ID Łódź.
Na załączonym obrazku, po lewo jest ID Rzeszów, w środku ID Łódź, po lewo ID test Katowice. Niestety przy ID Łódź - kanał Galeria UPC ma wpisane "0" zamiast 97.

Screenshot 2022-01-26 at 18-12-33 UPC Parametry i numeracja kanałów.png
Plik ściągnięto 5854 raz(y) 3,12 KB

 
 
mtr81 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2021
Posty: 47
Wysłany: 30-01-2022, 15:56   

Pojawił mi się ostatnio komunikat "upłynął okres ważności karty klucz", co jest pewnie spowodowane tym iż przez dłuższy czas nie korzystałem z modułu oglądając TV za pośrednictwem UPC TV GO. W nowym "Moim UPC" nie widzę możliwości odświeżenia uprawnień. Funkcja ta była dostępna w starej odsłonie serwisu. Czy nie pozostaje inne wyjście niż kontakt z infolinią? BTW. po co UPC okresowo cofa te uprawnienia?
 
 
manieku 
Klikacz

Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-01-2022, 17:45   

Zaloguj się do starej wersji i tam odśwież:
upc.pl/mojeupc
 
 
mm2 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 171
Skąd: Śląsk
Wysłany: 30-01-2022, 18:39   

Na stare "moje UPC" już się nie da zalogować, przekierowuje do nowej wersji, odnowisz sygnał w UPC Connect - to takie nowe stare "moje UPC". https://www.upc.pl/sign-in?
_________________
Ostatnio zmieniony przez mm2 30-01-2022, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655
Wysłany: 30-01-2022, 19:03   

mm2 napisał/a:
Na stare "moje UPC" już się nie da zalogować, przekierowuje do nowej wersji, odnowisz sygnał w UPC Connect - to takie nowe stare "moje UPC". https://www.upc.pl/sign-i...2Ftelevision%2F

To mam tak
"Brak dostępu
Nie masz uprawnień do wyświetlenia tej strony.
Skontaktuj się z właścicielem lub głównym administratorem konta"
_________________
  ogromny
 
mm2 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 171
Skąd: Śląsk
Wysłany: 30-01-2022, 19:14   

Podałem za długi adres, skopiowałem go po zalogowaniu i jest prawdopodobnie dostępny tylko z mojego IP. Właściwy będzie chyba ten: https://www.upc.pl/sign-in? ,w poprzednim wpisie już też poprawiłem.
_________________
 
 
Dreamscape 
easy master

Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 28
Wysłany: 02-02-2022, 13:17   

W listopadzie przedłużyłem umowę Hitem Mikołają, niestety można było ją uzyskać tylko z dekoderem 4K. Ze względu na planowaną wymianę telewizora będzie mi w większym stopniu zależeć na lepszym bitracie, który jak rozumiem jest poprzez moduł CI? Czy w związku z tym coś stoi na przeszkodzie, żebym do posiadanej oferty dokupił multiroom z kartą CI za 14,99 i korzystał tylko z niego na jedynym telewizorze zamiast z dekodera?
 
 
Rolnik123 
classic master

Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 202
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-02-2022, 13:31   

Nic
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655
Wysłany: 02-02-2022, 13:37   

Dreamscape, multi Room powinni Ci normalnie dać na module tyle 14.99 + aktywacja.
mm2, poszło z tego linka ale cały czas kręci się kółko ale dziękuję
Edit
Już działa tylko muszę na danych mobilnych
_________________
  ogromny
 
Dreamscape 
easy master

Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 28
Wysłany: 02-02-2022, 14:20   

ogromny napisał/a:
Dreamscape, multi Room powinni Ci normalnie dać na module tyle 14.99 + aktywacja.


Wiem, że od strony formalnej nie ma problemu bo mi sprzedadzą co tylko będę chciał. :) Bardziej o kwestie techniczne mi chodziło. Nowe mieszkanie, compala będę miał w skrzynce w przedpokoju, a gniazdo antenowe F mam w salonie tam, gdzie będzie TV, ale również zdaje się zbiegać w skrzynce w przedpokoju. Obecnie jest tak, że z Compala skrętką jest podłączony dekoder 4K, więc całkiem koncentryk jest pomijany w przypadku telewizji. Jakby to miało wyglądać od strony technicznej, gdybym chciał ten moduł CI?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655
Wysłany: 02-02-2022, 14:40   

Dreamscape, przy tv masz koncentrycznym? Jeśli tak to z tego kabla będzie tv
_________________
  ogromny
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 02-02-2022, 17:03   

Dreamscape, HIT mikołaja był również w wariancie z modułem CI+. Możesz próbować do nich pisać, jak trafisz na kogoś ogarniętego to może Ci wymienią ten dekoder na moduł.
Co do instalacji, to technik da spliter do skrzynki teletechnicznej, z splitera jeden kabel poleci do TV, drugi do Compala.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: