Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC Live TV problem z Discovery Channel
Autor Wiadomość
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2012, 20:56   

zygikuleczka napisał/a:
Nie była wliczona w cenę internetu. Była dostępna bezpłatnie jako usługa dodatkowa.
Usługa wchodziła w skład oferty i nieważne, czy określana była jako "darmowa", czy w inny sposób. Wraz z jej wyłączeniem oferta uległa pogorszeniu. Tak w ogóle, to szkoda, że usunęli stary regulamin i po cichu zamieścili nowy. Nadal można oglądać te kanały przez programy, ciekawe, czy i to zablokują.
Ostatnio zmieniony przez Susane 25-06-2012, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-06-2012, 20:58   

zygikuleczka, nie była bezpłatnie bo musiałeś zapłacić za internet aby z niej korzystać, wchodziła w skład pakietu usług. To tak jak w sklepie drugie opakowanie gratis - tak naprawdę nie jest ono gratis tylko masz wspólną cenę za 2 opakowania.

[ Dodano: 25-06-2012, 20:59 ]
Susane, ponieważ zrobili to po cichu to możesz o tym nie wiedzieć i korzystać dalej.
  marekd@jabberpl.org
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 25-06-2012, 21:10   

Susane napisał/a:
Wraz z jej wyłączeniem oferta uległa pogorszeniu.

Zapewne aczkolwiek nie było nigdzie powiedziane, że w ramach pakietu taka usługa przysługuje. Faktycznie promowali ją różnymi hasełkami na stronie ale nadal pozostało to dodatkową funkcją.
Marek napisał/a:
nie była bezpłatnie bo musiałeś zapłacić za internet

No właśnie, a jak dostajesz dwa batony w cenie jednego to możesz kupic jednego za połowę ceny?
_________________
 
 
backlit 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 427
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-06-2012, 22:32   

Reasumując czy z formalnego punktu widzenia (poprzedniego regulaminu i obecnie jego zmiany) można wypowiedzieć umowę?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-06-2012, 22:40   

Myślałem, że już dzisiaj wyłączą to głupie pytanie o pesel (nawet jeśli nie dadzą rady inaczej to razem z całą stroną).

Skoro tego nie zrobili to pokażę taką sztuczkę:

idziemy sobie na tamtą stronę ale nie wpisujemy żadnego peselu, zamiast tego w pasku adresu przeglądarki wklejamy coś takiego
Kod:

javascript:PeselCheck.LoginOK();

Tak jak by się chciało iść pod taki adres nie zaczynający się od http: tylko od javascript: - można sobie to też dodać do zakładek i po wyświetleniu się pytania o pesel kliknąć zakładkę (w firefoksie nie wiem czemu działa tylko poprzez zakładki ale w innych przeglądarkach działa na 2 sposoby).

Nawet jeśli ktoś zna swój pesel na pamięć to wygodniejsze rozwiązanie bo ni trzeba wklepywać 11 cyfr (a ja np nigdy nie pamiętam i muszę wyciągać prawo jazdy albo dowód jak mnie ktoś pyta).

Z poradnikiem jak się zalogować na cudze konto w ebok.upc.pl poczekamy jeszcze trochę.
zygikuleczka napisał/a:

No właśnie, a jak dostajesz dwa batony w cenie jednego to możesz kupic jednego za połowę ceny?

Musisz kupić 2 albo żadnego bo cena jest za zestaw, nie da się kupić tylko tego drugiego darmowego ani za darmo (bo nie jest darmowy) ani nawet jeśli zapłaci się za niego połową ceny zestawu.

Zamiast z batonikami lepiej użył bym przykładu z butelkami mleka (choć to bez znaczenia), możemy kupić 2 albo żadnego bo taka jest oferta. Zgłasza się do nas mleczarz i mówi że ma promocję 2 butelki za cenę jednej. Załóżmy, że oferta nam odpowiada, płacimy mleczarzowi za miesiąc z góry i codziennie mamy pod drzwiami 2 butelki.Jednak jeśli w połowie miesiąca mleczarz nas poinformuje że koniec promocji i od dzisiaj będzie tylko 1 butelka możemy powiedzieć to oddawaj połowę kasy i spadaj, nie chcę jednej butelki za tą cenę.

backlit, ja uważam, że można ale najwyraźniej nie wszyscy są jednomyślni w tej kwestii.
  marekd@jabberpl.org
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 26-06-2012, 07:03   

Marek napisał/a:
Zgłasza się do nas mleczarz i mówi że ma promocję

No właśnie ale nie zagwarantował Ci, działania tej promocji dożywotnio, podobnie jak UPC.
Marek napisał/a:
nie wszyscy są jednomyślni w tej kwestii.

Nie żebym ja się cieszył z tej zmiany, no ale co zrobić...
_________________
 
 
gumowe_ucho 
light master


Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 147
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2012, 13:42   pocałujta w pupe wojta, czyli płać za wszystko osobno

Witam


W temacie usługi liveupc, dostałem odpowiedź kluczową :

"W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość, uprzejmie informuję, że usługa UPC Live TV jest dostępna dla Klientów posiadających Internet UPC oraz usługę telewizyjną w pakiecie wyższym, niż pośredni.

Pan nie korzysta z usługi telewizyjnej UPC, zatem spółka nie udostępnia Panu UPC Live TV.

Niemniej jednak, nie oznacza to lekceważenia Klientów, którzy na swoim koncie abonenckim nie posiadają usługi telewizyjnej .


Życzę zadowolenia z dalszej współpracy.
"

Czyli gra gitara, no nic to przez Web się nie da...ale okej i tyle :lol:
_________________
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 26-06-2012, 14:58   

Powiem szczerze że aż strach się bać, jeśli podobny sposób wystarczy do wejścia na czyjeś konto upc to nie za ciekawie to wygląda.
Pojawił się dźwięk w discovery channel wreszcie.
 
 
Herman 
light master

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 67
Wysłany: 27-06-2012, 08:20   

W jakim programie pod win7 mozna otworzyc playliste z kanalami upclive z Totema? Ewentualnie w czym pod win7 ogladac omijajac www?

Swoja drogą to UPC potrafi uprzykrzyc zycie.
 
 
ra 
classic master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 158
Wysłany: 27-06-2012, 12:24   

@Herman, Wklej do notatnika i zapisz z rozszerzeniem wpl. Następnie otwórz za pomocą Windows Media Player, zmień wygląd na "Teraz odtwarzane" (skrót Ctrl+3) i prawym klawiszem myszy na ekranie odtwarzanego obrazu i wybierz "Pokaż listę"
Kod:
<?wpl version="1.0"?>
<smil>
    <head>
        <title>UPC Live TV</title>
    </head>
    <body>
        <seq>
            <media src="mms://stream.livetv.chello.pl/Animal"/>
            <media src="mms://stream.livetv.chello.pl/Discovery"/>
            <media src="mms://stream.livetv.chello.pl/NatGeo"/>
            <media src="mms://stream.livetv.chello.pl/CNN"/>
            <media src="mms://stream.livetv.chello.pl/TVN24"/>
            <media src="mms://stream.livetv.chello.pl/MiniMini"/>
            <media src="mms://stream.livetv.chello.pl/ZigZap"/>           
        </seq>
    </body>
</smil>
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2012, 19:40   

Można też kliknąć w link danej stacji, powinno się otworzyć w programie, do którego przypisane są rozszerzenia. Działa pod Windows i Linuxem. Playlisty trzeba sobie zrobić samodzielnie.
Cytat:
rtsp://stream.livetv.chello.pl/discovery
rtsp://stream.livetv.chello.pl/CNN
rtsp://stream.livetv.chello.pl/MiniMini
rtsp://stream.livetv.chello.pl/Animal
rtsp://stream.livetv.chello.pl/NatGeo
rtsp://stream.livetv.chello.pl/ZIGZAP
rtsp://stream.livetv.chello.pl/TVN24

mms://stream.livetv.chello.pl/Discovery
mms://stream.livetv.chello.pl/Animal
mms://stream.livetv.chello.pl/NatGeo
mms://stream.livetv.chello.pl/CNN
mms://stream.livetv.chello.pl/TVN24
mms://stream.livetv.chello.pl/MiniMini
mms://stream.livetv.chello.pl/ZigZap
 
 
backlit 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 427
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-06-2012, 10:43   

26 czerwca wysłałem pisemko do UPC w tej sprawie (mailowo przez kontakt z ich strony) i jak do tej pory brak odpowiedzi. Ciekawe jaka i czy w ogóle będzie reakcja.

[ Dodano: 08-07-2012, 14:09 ]
Odpowiedź jaka dzisiaj dostałem z UPC wkleiłem w wątku http://forum.mediaswiat.p...t=7561&start=15
 
 
Wariacik 
easy master


Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-09-2012, 12:33   

Nie zawsze działa ,na szczęście jest stronka na której można oglądać C+ HBO Npremium i wiele innych kanałów całkowicie za darmo :) pozdro.
 
 
maraf 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 54
Wysłany: 16-10-2012, 00:45   

Już październik, a nic się nie zmieniło. Dalej jak kto chce, to ma Live TV dzięki wykorzystaniu podanych tutaj chwytów.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 18-12-2012, 11:10   

Koledzy i kolezanki. Mam pakiet 3w1. Nigdy nie slyszalem o tym ze moge na kompie wlaczyc sobie kanaly tv. Czy dostepne kanaly to sa tylko te co wyzej napisaliscie w liczbie 7 ? czy wszystkie ?
 
  Select HD
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: