Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie UPC - Część 5
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-02-2012, 11:08   

marcinosr napisał/a:
oficjalne słupki UCP mówią o spadku tv cyfrowej i nie ma się co zastanawiać a trzeba coś z tym zrobić

Tylko że my abonenci wielokrotnie juz mówiliśmy UPC co i jak ma robić,żeby nie tracić klientów-a oni i tak robią swoją politykę w tej dziedzinie.To jeszcze może mamy wykupić ich akcje by miec wpływ na to co się dzieje w tej firmie-???
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-02-2012, 11:08   

To ja doleję oliwy do ognia... na testach pojawił się TEST910, a jako ściezka dźwiękowa widnieje napis "csb" :mrgreen:
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-02-2012, 11:13   

atomix napisał/a:
To ja doleję oliwy do ognia... na testach pojawił się TEST910, a jako ściezka dźwiękowa widnieje napis "csb" :mrgreen:

Oj widze że kolega robi sobie wrogów wśród żyjących ..... :mrgreen: :mrgreen: ,za takie info można co od niektórych poirytowanych klientów UPC dostać wpier@@l :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
marcinbb 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 744
Skąd: Wawa
Wysłany: 23-02-2012, 11:17   

KOCUREK1970 napisał/a:
Tylko że my abonenci wielokrotnie juz mówiliśmy UPC co i jak ma robić

A nie brałeś udziału w ankiecie którą UPC ma i w której to prosi o wypełnienie jakie to są najbardziej potrzebne kanały? Też nie brałem ale wg. ankiet oto te 2 kanały najczęściej pojawiały się jako odpowiedzi na ich ankietę
atomix napisał/a:
na testach pojawił się TEST910, a jako ściezka dźwiękowa widnieje napis "csb"

A nie ma TEST666 z ścieżką dźwiękową "rolnik" z napisami koreańskimi?
 
 
yacek _b 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 591
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-02-2012, 11:30   

no tak , swego czasu jeszcze jak była telewizja regionalna , leciało " Rodno zemia " ( piszę troszkę inaczej , ale prawie tak się wymawia , regionalne gówno , które jak ukazywało się jeszcze co dwa tygodnie było w miarę ciekawe , dużo pokazywali przyrody kaszub , ale jak zrobili co tydzień , to już chała na maksa , a to urodziny księdza , a to spotkało sie parę dziadków w klubie itd .
http://expresskaszubski.p...sb-tv-to-koniec , taki art znalazłem , ale widać że dostali zastrzyk gotówki że jeszcze nadają .
_________________
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2012, 11:32   

KOCUREK1970 napisał/a:
marcinosr napisał/a:
oficjalne słupki UCP mówią o spadku tv cyfrowej i nie ma się co zastanawiać a trzeba coś z tym zrobić

Tylko że my abonenci wielokrotnie juz mówiliśmy UPC co i jak ma robić,żeby nie tracić klientów-a oni i tak robią swoją politykę w tej dziedzinie.To jeszcze może mamy wykupić ich akcje by miec wpływ na to co się dzieje w tej firmie-???


nie Kocurku miałem na myśli że oni może w końcu po rozum do głowy pójdą i skoro widzą że ludzie olewają ich tv to zechcą coś z tym zrobić....jak nie zechcą to znaczy że też olewają tv :)
 
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 23-02-2012, 14:55   

Z Facebooka UPC na zapytania o TVR:

Cytat:
trwają przygotowania do rozszerzenia oferty Telewizji Cyfrowej UPC. O szczegółach będziemy informować na bieżąco, gdy wszystkie szczegóły zostaną dopięte.
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2012, 15:04   

muza_tv napisał/a:
Z Facebooka UPC na zapytania o TVR:

Cytat:
trwają przygotowania do rozszerzenia oferty Telewizji Cyfrowej UPC. O szczegółach będziemy informować na bieżąco, gdy wszystkie szczegóły zostaną dopięte.


taaaaa z poradnika PR-owca UPC odpowiedź standardowa nr. 123 - zacytować gdy upierdliwy klient dopytuje o nowe kanały......
 
 
lyha 
light master

Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 147
Wysłany: 23-02-2012, 15:34   

Według mnie wprowadzenie tych kanałów to obraza użytkowników- UPC śmieje się nam prosto w twarz i mówi "Tak nalegaliście o kanały - Proszę bardzo,macie wasze poszerzenie oferty, jednakże damy wam tylko taki syf, na nic innego nie możecie liczyć!!!" A ja się pytam gdzie uzupełnienie wybrakowanych kanałów premium, za które przepłacamy a i tak nie mamy pełnej ich oferty w HD...
_________________
 
 
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 23-02-2012, 15:52   

Rolnicza telewizja? hehe ;) Szok... W Polsce już jest aż tak źle, że chcą żeby wszystko zaorać? ;)
 
 
Saddam01 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 105
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-02-2012, 15:55   

Ja już miałem zastanawiać się nad rezygnacją z UPC a tutaj taki prezent UPC nam dało, będzie TVR więc nie można tego przegapić :) :) :) .

Jak tak dalej pójdzie to coraz więcej osób zrezygnuje z usług cyfrowej telewizji na rzecz innych nadawców. Wtedy dopiero pewnie się obudzą.
_________________
 
 
mariuszek202 
plus master

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 459
Wysłany: 23-02-2012, 16:12   

jestem ciekawy gdzie będzie ten kanał jaki numerze hmm.
 
  aaaaaaaaaaaa
 
lyha 
light master

Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 147
Wysłany: 23-02-2012, 16:24   

A czy zmiana oferty ( chodzi o dołączenie kanału) jest podstawą do rozwiązania umowy?
_________________
 
 
Wojtex 
light master

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 78
Wysłany: 23-02-2012, 17:09   

lyha napisał/a:
A czy zmiana oferty ( chodzi o dołączenie kanału) jest podstawą do rozwiązania umowy?


E no skąd :P Gdyby tak można było, to po dodaniu KP Muzyka bym zrezygnował :D
 
 
Don Vito 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 306
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23-02-2012, 18:56   

Boże , jakie g...a oni zamierzają dodać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: