Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie UPC - Część 5
Autor Wiadomość
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 18-12-2013, 16:26   

atomix napisał/a:
Mogę sobie skorzystać, gdy dokupię telefon. :mrgreen:

Bo on ma z tego więcej kasy jeśli wepchnie umowę na 3 usługi. No ale Ty umiałeś powiedzieć nie i zaczekać, więc problemu nie ma.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-12-2013, 16:29   

Mnie jego kasa nie obchodzi, tylko obsługa klienta. Bo na tym buduje się WIZERUNEK firmy. A operator nie jest od tego, bym mówił "nie" gdy chcę kupić kolejną usługę i wydać więcej, gdy warunki promocji mam przed nosem ;) .

Ale przynajmniej dzięki temu mam przyjemność mówić znajomym, by poszukali sobie innego operatora od UPC, jeśli nie chcą tracić nerwów i być naciągani, że czegoś nie ma jak jest. Dzięki temu kilkoro jest zadowolonych z innego operatora. Szczególnie ci co za pełny pakiet samej telewizji płacą 50 zł a nie 91 zł jak u "lyyyydera" rynku ;)
_________________
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 18-12-2013, 16:50   

Cytat:
A operator nie jest od tego, bym mówił "nie" gdy chcę kupić kolejną usługę i wydać więcej, gdy warunki promocji mam przed nosem ;) .

To co obowiązuje w UPC to jest ich procedura/polityka. A nie coś co się należy. Są firmy w których zawierasz Umowę z danym pakietem i nie można dokonać zmiany przez całą Umowę lub można ale w zakresie wybranej oferty czyli stosowna dopłata do wyższego pakietu. Przykładem jest T-mobile.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-12-2013, 16:59   

Ale wszystko jest OKREŚLONE w regulaminie i jasne. I jak chcesz zmienić, zgłaszasz, zmieniasz i cześć. A w UPC natomiast masz tak - regulamin sobie, a możliwość skorzystania z oferty sobie.

I zrozum to. Bo mi się nie chce dalej gadać ;) .

PS.
zygikuleczka napisał/a:
To co obowiązuje w UPC to jest ich procedura/polityka.


Jakoś ta "polityka" im się nie sprawdza, gdy UPC wciąż ubywa klientów, a konkurencji (np. vectrze) rośnie. Nie wspomnę już o mocnej krytyce UPC na FB, i nie tylko w zakresie ofert promocyjnych :P
_________________
 
 
Rolnik123 
classic master

Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 202
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-12-2013, 18:23   

Tutaj się zgadzam z Atomixem. Trochę cyrk ze strony UPC, że SAMI wprowadzają warunki przystąpienia do promocji i później mówią, że nie bo nie. Chyba, że gdzieś nie doczytałem punktu w stylu: UPC ma prawo do odmowy bez podania przyczyny, bla bla bla.
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 18-12-2013, 19:31   

atomix, zapomniałeś dodać o karach finansowych i to dość wysokich jakie dzięki ich cudownej "polityce" udaje im się dość często zgarnąć :)

P.S.
zgadzam się z tobą jak wprowadza się swój regulamin to warto się go trzymać a nie robić jak im się podoba...ale rozumiem też zygiego on usiłuje powiedzieć że UPC doskonale o tym wszystkim wie i leci sobie w chu...steczkę :) dla pieniędzy taka strategia widocznie ich zadowala (zgadza się czy się mylę?)
Co jednak nie oznacza że my mamy się na to godzić...jako konsumenci mamy swoje prawa (małe i gówniane ale jednak prawa :) ) i trzeba z nimi "przeciągać tą linę" tak długo aż się ugną i choć nasza garstka na tym skorzysta...bo nie oszukujmy się tak naprawdę to może z 10% ich klientów wie o promocjach z których my korzystamy i wie że ma prawa, że może w niektórych przypadkach wypowiedzieć umowę itp. reszta nie ma o tym zielonego pojęcia ( i tu tym bardziej uważam że UPC powinno tą garstkę czyli nas bardziej szanować)
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-12-2013, 19:54   

wkrótce upc będzie musiało na końcu regulaminu dopisywać "wszelkie zmiany możliwe w każdym momencie" :mrgreen:
_________________
 
 
italo2006 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 192
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-12-2013, 20:00   

W miejscu LOVE TV jest nadawany POLSAT ROMANS.

TEST 811 w module UPC.
Ostatnio zmieniony przez italo2006 18-12-2013, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
  500
 
Adamus_ 
plus master


Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 369
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-12-2013, 20:16   

Na ktorej pozycji w dekoderze?
_________________
 
 
matulec 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 639
Wysłany: 18-12-2013, 20:32   

Może odbiera przez moduł, gdzie stacja mogła się już pojawić na tej samej częstotliwości, a w dekoderach nikt nie ustawił?
 
 
italo2006 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 192
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-12-2013, 20:49   

Przed chwilą dzwoniłem do UPC i cały czas idą w zaparte, ale nie odpuszczę im tego dopóki nie przyznają się.
_________________
  500
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-12-2013, 21:03   

Jeżeli faktycznie planują za Love dać Polsat Romans, to będzie to ewidentne usunięcie kanału z oferty i zastąpienie go zupełnie innym. Nie będą mogli wykręcać się rebrandingiem, itp. Będą musieli powiadomić abonentów o usunięciu Love i możliwości rozwiązania umowy bez ponoszenia kar. Ja jednak w to nie wierzę. Uruchomią ponownie Love, choćby mieli brać sygnał z zacinającego się streamu internetowego, a nawet puszczać sygnał stacji za pomocą dostarczanych im kaset VHS. ;)
 
 
darobarcz 
easy master

Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28
Wysłany: 18-12-2013, 21:14   

Potwierdzam, na częstotliwości gdzie nadawał LOVE TV nadaje teraz POLSAT Romans.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-12-2013, 21:26   

Robin napisał/a:
Jeżeli faktycznie planują za Love dać Polsat Romans, to będzie to ewidentne usunięcie kanału z oferty i zastąpienie go zupełnie innym. Nie będą mogli wykręcać się rebrandingiem, itp.


Oczywiście, że tak. Polsat Romans to zupełnie inny kanał i inny nadawca, więc nie ma mowy o jakimkolwiek rebrandingu. Dodatkowo zmiana tematyki kanału. zgodnie z prawem, też upoważnia do uznania, że to "nowy" kanał.
_________________
 
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 19-12-2013, 08:23   

Co się nie chwalicie. Świeci Wam na 498 Polsat Romans? :D
I nie mówicie, że UPC nie robi prezentów na święta :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: