Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie numeru telefonu z Netii (na linii TP) do UPC
Autor Wiadomość
kubus8077 
light master

Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 58
Wysłany: 20-05-2012, 10:21   Przeniesienie numeru telefonu z Netii (na linii TP) do UPC

Witam,
Czy ktos ma jakies doswiadczenia zwiazane z przeniesieniem numeru telefonu z Netii (na faktycznej linii Orange, czyli dawnej TP) do UPC? Czy to odbylo sie bez problemu? Kiedy faktycznie nastapilo przeniesienie, czy byl to ostatni dzien umowy z Netia w przypadku rozwiazania umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia?
 
 
Joszo 
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 86
Wysłany: 20-05-2012, 20:57   

Tak jak u każdego innego operatora przeniesienie następuje dzień po wyłączeniu sygnału poprzedniego usługodawcy. ( do 24 godzin)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-05-2012, 22:21   

Joszo, nie był bym tego taki pewien, 1 dzień to w sieciach komórkowych, w stacjonarnych według przepisów mają do 7dni (chociaż raczej robią to szybciej).

Przynajmniej do niedawna jeszcze tak było bo nie wiem czy znowu coś się nie zmieniało.
  marekd@jabberpl.org
 
kubus8077 
light master

Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 58
Wysłany: 21-05-2012, 08:34   

Joszo napisał/a:
Tak jak u każdego innego operatora przeniesienie następuje dzień po wyłączeniu sygnału poprzedniego usługodawcy. ( do 24 godzin)


Z tego co sie orientuje to przeniesienie numeru dokonuje operator-dawca, wiec nie moze przeniesc numeru po wylaczeniu sygnalu na nastepny dzien, jesli wczesniej skonczyla sie juz umowa, tj. najpozniej powinien to zrobic w dniu konca umowy?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 21-05-2012, 09:03   

Ja przenosiłem numer z Netii (który wcześniej należał do TP) do UPC w ubiegłym roku. Odbyło się bez problemu. Złożyłem dyspozycję według instrukcji ze strony: http://www.upc.pl/telefon/przenies-numer-do-upc/ (opcja "Zlec to nam") i UPC samo załatwiło wszystko.
_________________
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 25-05-2012, 16:33   

Ja przenosiłem z Netii i bez problemu. W terminie na zakładkę umów miałem numer tymczasowy z UPC żeby dzwonić i Netii żeby do mnie dzwonili zainteresowani ;) . Wszystko załatwiało UPC z mojego upoważnienia.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: