Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet HBO - nowe promocje!
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 02-04-2020, 11:45   

grundol2 konsultanci UPC to cwane bestie, są w stanie wmówić wszystko :D

A w regulaminie, który przytoczyłem jest wyraźnie napisane


Cytat:
Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych (Uczestnicy Promocji), które łącznie spełniają następujące warunki: (...)
albo
a. są Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usługi Telewizji Cyfrowej Start HD, Select albo Max, oraz są Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usługi Premium objętej Promocją.


Z tego o wiemy tutaj, z promocji korzystali nie mieli HBO oraz abonenci (np. ja), którzy przedłużali HBO. Powodzenia w trafieniu na rozgarniętego konsultanta,
_________________
 
 
xwd 
Klikacz

Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 18
Wysłany: 02-04-2020, 21:48   

atomix napisał/a:

Z tego o wiemy tutaj, z promocji korzystali nie mieli HBO oraz abonenci (np. ja), którzy przedłużali HBO. Powodzenia w trafieniu na rozgarniętego konsultanta,

Czy możesz podać pierwszą część zapisu dotyczącego promocji? W regulaminie opublikowanym wcześniej, jest zapis następujący:
"Promocja jest przeznaczona dla ... osób ... które ...
stają się Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usługi Telewizji Cyfrowej
oraz
stają się Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usługi Premium objętej Promocją
"
Ja ten zapis rozumiem tak: dla osoby która
zostaje nowym abonentem i zamawia jednocześnie HBO
.

Reasumując: promocja
dla nowych abonentów zamawiających TV i HBO
lub
dla starych abonentów mających TV i HBO.

Jeśli się mylę - proszę o korektę.
 
 
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 03-04-2020, 08:13   

W drugim pod punkcie a. Piszę o obecnych klientach tu chodzi o regulamin Specjalny pakiet HBO.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 03-04-2020, 14:26   

Ja jak chciałem włączyć HBO za 20zl to dopiero "trzeci" konsultant na chat mi to włączył dwóch też twierdzili że się nie da
_________________
  ogromny
 
xwd 
Klikacz

Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 18
Wysłany: 04-04-2020, 18:28   

ogromny napisał/a:
Ja jak chciałem włączyć HBO za 20zl to dopiero "trzeci" konsultant na chat mi to włączył dwóch też twierdzili że się nie da

Czy miałeś aktywne jakieś okresy lojalnościowe gdy zamawiałeś HBO czy byłeś już bez okresowych zobowiązań do utrzymania konta? Miałeś złożone wypowiedzenie czy normalny abonament na bezterminówce?
Ciekawe z czego wynika taka niechęć do sprzedaży tego pakietu. Dopłacają do interesu czy co? Zawsze to klient przywiązany na 12mieś. a czasy mamy coraz gorsze.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 04-04-2020, 18:30   

xwd, byłem na bezterminowce net + internet bez żadnych wypowiedzeń itp
_________________
  ogromny
 
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 05-04-2020, 13:49   

Ja spasowałem po 4 rozmowach , przystałem na 3 miesiące po 15 potem 30 zł na 12 miesięcy akurat skończy mi się umowa z UPC .
 
 
michuer 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 16
Wysłany: 05-04-2020, 23:12   

No to ja nie wiem ale ja przy pierwszym telefonie powołując się na promocje upc za 19,99 hbopremium plus hbo go uzyskałem to co chciałem . Co więcej faktycznie usługa hbogo działa jedocześnie na 4 urządzeniach . Podłączyłem sprawdziłem i działa .
Ja jestem zadowolony , dodam ze nigdy nie miałem hbo z upc , może poprostu mam szczęście tak jak inne promocje jak eleveny za 5 zł albo Polsat sport premiom za 0,99 zł
No cóż praca w handlu ma swoje korzyści ;)
 
 
tomko 
Klikacz

Dołączył: 19 Mar 2017
Posty: 14
Wysłany: 09-04-2020, 13:13   

michuer napisał/a:
No to ja nie wiem ale ja przy pierwszym telefonie powołując się na promocje upc za 19,99 hbopremium plus hbo go uzyskałem to co chciałem . Co więcej faktycznie usługa hbogo działa jedocześnie na 4 urządzeniach . Podłączyłem sprawdziłem i działa .
Ja jestem zadowolony , dodam ze nigdy nie miałem hbo z upc , może poprostu mam szczęście tak jak inne promocje jak eleveny za 5 zł albo Polsat sport premiom za 0,99 zł
No cóż praca w handlu ma swoje korzyści ;)


michuer Ile płacisz abonamentu i czy masz telefon w UPC?

Próbowałem na czacie i telefonicznie, ale nic z tego. Powiedzieli, że tak mało płacę za TV + net (52 zł), że nie mam szans ta HBO w cenie 20 zł m/c w tel ofercie. Oczywiście najpierw się upierali, że nie ma takiej oferty, ale jak zacząłem czytać regulamin, to tłumaczyli, że jest, ale nie dla wszystkich :)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 09-04-2020, 13:49   

tomko, szczerze to 20zl to trochę za dużo za hbo
_________________
  ogromny
 
tomko 
Klikacz

Dołączył: 19 Mar 2017
Posty: 14
Wysłany: 09-04-2020, 18:08   

ogromny napisał/a:
tomko, szczerze to 20zl to trochę za dużo za hbo


Może i dużo, ale lepiej płacić 20 niż 30.
 
 
michuer 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 16
Wysłany: 10-04-2020, 22:32   

Wiesz co ja zadzwoniłem na 813 813 813 , odebrał konsultant w domu (płacz dziecka ) wiec pewnie ho , powiedziałem ze ktoś dzwonił do mnie z ta oferta i ze po zastanowieniu się zgadzam , oczywiście żadnej rozmowy wcześniej nie było .
Może przypadek a może szczęście , obecnie płace abonament select plus 150 Mb z connet box i cam 55 zł , do tego elewem 5 zł i psp obecnie 5 zł (przeszło na czas nie określony ) suma z hbo wychodzi 85
tomko napisał/a:
michuer napisał/a:
No to ja nie wiem ale ja przy pierwszym telefonie powołując się na promocje upc za 19,99 hbopremium plus hbo go uzyskałem to co chciałem . Co więcej faktycznie usługa hbogo działa jedocześnie na 4 urządzeniach . Podłączyłem sprawdziłem i działa .
Ja jestem zadowolony , dodam ze nigdy nie miałem hbo z upc , może poprostu mam szczęście tak jak inne promocje jak eleveny za 5 zł albo Polsat sport premiom za 0,99 zł
No cóż praca w handlu ma swoje korzyści ;)


michuer Ile płacisz abonamentu i czy masz telefon w UPC?

Próbowałem na czacie i telefonicznie, ale nic z tego. Powiedzieli, że tak mało płacę za TV + net (52 zł), że nie mam szans ta HBO w cenie 20 zł m/c w tel ofercie. Oczywiście najpierw się upierali, że nie ma takiej oferty, ale jak zacząłem czytać regulamin, to tłumaczyli, że jest, ale nie dla wszystkich :)
 
 
robert1948 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 4
Wysłany: 12-04-2020, 21:50   

Ja zadzwonilem na infolinie i powiedzialem ze chce pakiet hbo + hbo go w dobrej cenie a konsultant sam mi zaproponował promocję za 19.90zł bez żadnego problemu. Dwie godziny później wszystko bylo już uruchomione.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-04-2020, 17:54   

Dostałem własnie email od upc że dostaje hbo go na 30 dni za darmo wyłącznie dla klientów samego internetu bez tv.

Bez tytułu.jpg
Plik ściągnięto 74 raz(y) 222,97 KB

 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-07-2020, 18:44   

Witam.
Czy promocja za 19.90 jest nadal dostępna ?
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: