Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654

Wysłany: 29-01-2021, 16:15   

W UPC jak masz moduł to nie pójdzie VOD c+ jak dla mnie to nie do przyjęcia.
_________________
  ogromny
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 29-01-2021, 17:35   

Jak masz pakiet C+ z UPC, to nie masz dostępu on-line po za domem. Jak dla mnie nie do przyjęcia ;) Na działce latem nie obejrzysz sportu na żywo.
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 04-02-2021, 19:48   

Dałem się namówić na pakiet C+ prestige. 3 miesiące za 19,99zł, a później 44,99 zł. Pomyślałem, dam im szansę :) Minęły 2 miesiące i już wiem, że przepłacam. Jeżeli telewizja premium polega na puszczaniu 5x w tygodniu na różnych kanałach Kilera, Kilerów2-óch, czy Poranka Kojota, to nie mam więcej pytań. Premiery filmów w grudniu też mocno średnie. Oczywiście powtórki tych premier też zdarzają się co kilka dni.Jestem zawiedziony i na pewno nie przedłużę tej umowy.Oferta C+ jest jedną wielką kpiną i obraża zdroworozsądkowo myślących ludzi Ta cena 19,99 zł powinna obowiązywać przez cały okres umowy.
Sport jest na niezłym poziomie,ale ile można obejrzeć meczów premier league czy naszej ekstraklasy. . Skąd brać na to wszystko czas.
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 05-02-2021, 13:22   

slamer82 napisał/a:
Dałem się namówić na pakiet C+ prestige. 3 miesiące za 19,99zł, a później 44,99 zł. Pomyślałem, dam im szansę :) Minęły 2 miesiące i już wiem, że przepłacam. Jeżeli telewizja premium polega na puszczaniu 5x w tygodniu na różnych kanałach Kilera, Kilerów2-óch, czy Poranka Kojota, to nie mam więcej pytań. Premiery filmów w grudniu też mocno średnie. Oczywiście powtórki tych premier też zdarzają się co kilka dni.Jestem zawiedziony i na pewno nie przedłużę tej umowy.Oferta C+ jest jedną wielką kpiną i obraża zdroworozsądkowo myślących ludzi Ta cena 19,99 zł powinna obowiązywać przez cały okres umowy.
Sport jest na niezłym poziomie,ale ile można obejrzeć meczów premier league czy naszej ekstraklasy. . Skąd brać na to wszystko czas.


Na niezłym poziomie to jedynie PL. :-) Nasza ekstraklasa to strata czasu. No i - jak w tym przypadku - także pieniędzy.
Oferta filmowa jest słaba. Jeśli już to Wybieram Netflix lub HBO. Oczywiście o ich cenach również można dyskutować. Tyle, że nie ma tu związywania się na półroczny lub roczny abonament.
Nie rozumiem dlaczego nie wprowadzą możliwości wykupienia jedynie kanałów sportowych. Znaczy rozumiem, że to względy finansowe. Dla mnie jednak taka polityka jest totalnie chora i nie ma nic wspólnego z dbaniem o satysfakcje klienta.
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2021, 14:43   

Canal+ jest w ogóle nieopłacalne teraz, a do odtwarzania kilku meczów wyszukuje sobie streamy na VLC albo AceStream, w super jakości z neta i puszczam z kompa na TV w full HD.. ;) są osoby co udostępniają streama z dekoderów lub satelity do internetu w dobrej jakości.
 
 
moharp 
Klikacz

Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 8
Wysłany: 25-02-2021, 22:42   

Canal Plus wprowadził teraz u siebie telewizję online gdzie pakiet sportowy - kanały sportowe Canal Plus, 3 kanały Eleven ma za 50 zł. Nie wiem czy na UPC taka opcja jest możliwa.
 
 
piter7790 
light master

Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 105
Wysłany: 26-02-2021, 08:48   

Za 46 zł to jak mam już od dawna w UPC sportowe i filmowe kanały Canal Plus i paczkę Eleven Sports.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 26-02-2021, 10:20   

piter7790. fajnie, że masz za 46 w UPC. Ale... żeby mieć to za 46 w UPC musisz posiadać dekoder UPC, a co sie z tym wiąże musisz wykupić pakiet (minimum select) i do tego zobowiązanie. Z kolei filozofią Canal+ Online jest to, że kupujesz kiedy chce, rezygnujesz kiedy chcesz, oglądasz kiedy chcesz i gdzie chcesz (jeśli masz tylko dostęp do jakiegokolwiek netu). Tego w UPC nie masz, nawet za 46 zeta. Nie wspominając o wybrakowanej ofercie Canal+ w UPC :D
_________________
 
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 26-02-2021, 10:29   

@atomix
wszystko fajnie tylko jest nadal jedna wielka wada - jakość sygnału.
Płynność w tej usłudze internetowej jak na razie nie może się równać z kablem jak i też opóźnienie czasowe, które czasem dochodzi do kilku minut. Moim zdaniem dla sportu ta usługa to tylko uzupełnienie online, dla filmów to co innego, działa dobrze i polecam.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-02-2021, 12:47   

Kij z tą jakością, wyobraź sobie, że oglądasz mundial a sąsiad z mieszkania obok krzyczy, cieszy się że gol, albo jest wkur.. na maxa bo Polacy przegrywają, a ty tego jeszcze nie widzisz ;)
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-02-2021, 15:01   

@brtk, zgadza się, a Canal+ i tak ma spore opóźnienie względem tego co jest na żywo - widać to np podczas łączonych transmisji wybranego meczu kolejki ekstraklasy - w TVP sygnał zawsze te kilka sekund jest szybciej. Można mówić że to nic takiego wielkiego jednak każdy kibic chce mieć jak najbardziej bieżący przekaz ;)
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 26-02-2021, 17:30   

Panowie, technikalia to jedno. Ale cała "akcja" z usługą online polega na tym, że właśnie masz wolność wyboru, bez pośrednictwa :)
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 27-02-2021, 11:05   

Canal+ w UPC to porażka. Nie dość że drogo, to brak canal+ sport3 i 4, canal+ now, brak możliwości oglądania przez internet. Ogólnie oglądam głównie sport, kiedyś miałem pakiet MAX (bo tylko tam nsport), paczkę eleven i canal+ żeby móc oglądać żużel. Koszt takiego zestawu jest spory. W Canal+ przez internet pakiet Sport kosztuje 50zł/msc przy możliwości oglądania jednocześnie na dwóch urządzeniach. Płacę na pół z kolegą po 25zł i mam wszystkie sportowe kanały canal+ (w tym 3, 4, now czego brak w UPC), 4 eleveny (a nie 3 jak w UPC) i nSport. Mogę oglądać przez internet na AndroidTV, telefonie, laptopie. Opóźnienia mnie nie interesują. Jakość full hd i płynność więcej niż zadowalająca. Do tego wykupujemy tylko jak jest sezon, nie ma zobowiązania.
 
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 28-02-2021, 14:19   

@Piotras71
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, nie ma jakości full hd na programach z tej usługi, jest 720. Jeśli Ci to odpowiada to ok. Dla mnie jest marnie, mam porównanie bezpośrednio bo posiadam UPC oraz korzystam z usługi Canal+ przez knternet na Android TV na tym samym TV i płynnoś oraz jakość ma dużą róznicę na korzyść kabla. Oczywiście cała ta usługa ma przyszłość i już w tej chwili dobrze działa ale dla oglądania filmów bo dla sportu satelita lub kabel nie dają jej szans. Dla sportu sprawdza się jedynie w kwestiach mobilnych (smartfon, tablet).
To taka moja opinia.
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 28-02-2021, 14:46   

50zl miesięcznie tylko teoretycznie...składasz się z kimś i już jest 25zł...a że jest promocja że drugi miesiąc gratis to wychodzi 12,50 :) jakość jest bardzo dobra,zero ścinek i możliwość cofania...dla mnie bajka... opóźnienie w ogóle nie przeszkadza... gorąco polecam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: