Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 13-10-2018, 12:20   

Nawiązując do powyższej polemiki kolegów o wyższości Netflixa nad C+ i odwrotnie to chciałbym się zapytać jakie dyscypliny sportowe live udostępnia ten Netflix?
 
 
katowicer 
light master

Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 68
Wysłany: 13-10-2018, 12:30   

Żadną. Ale błagam jak ktoś jest fanem najgorszej ligi na świecie czytaj naszej kopanej to powinien się zacząć leczyć a nie szukać promocji na Canal + czy Netflixa. Za oglądanie takiej szmiry to powinni ludziom dopłacać a nie brać za to kasę. Bo z badań samego CANAL + wynika, że ponad 80 % abonentów wybiera ich ofertę ze względu na kopaczy polskich ułomnych.
  katowicer
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 13-10-2018, 15:10   

@katowicer To świetna odpowiedź na idiotyczne pytanie :mrgreen:

@zylx Za miesiąc przechodzę na kolumbijskie peso, będzie jeszcze taniej :mrgreen:
  morro
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 13-10-2018, 19:24   

katowitzer - nie wiem o jakiiej lidze piszesz, ale ja jestem fanem najlepszej ligi świata, czyli NBA i głownie dla tej ligi abonuję C+, trochę też dla SGP na żużlu, także najlepsza światowa liga, ewentualnie Premier League, chociaż kopana interesuje mnie zdecydowanie mniej, więc strzelasz ślepakami. :D
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 14-10-2018, 11:20   

Ale kogo to interesuje jakiej ligi jesteś fanem i dlaczego abonujesz C+. Dla mnie to możesz być również fanem żeglarstwa i wyścigów konnych i gry w bierki. Jątrzysz w temacie zadając idiotyczne pytanie o sport w Netflixie , więc nie dziwię się takiej reakcji @katowicer. Można sobie abonować jedno i drugie choćby dla kaprysu i daj już sobie na wstrzymanie o wyższości jednego nad drugim bo w życiu codziennym, a w szczególności w kanałach informacyjnych jest tego przesyt. Odnoszę wrażenie że już w każdej dziedzinie życia codziennego sztucznie tworzymy jakieś podziały, że" ten lepszy, ale ten najlepszy". Jak w filmie "Dzień Świra" :mrgreen:
  morro
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 14-10-2018, 13:05   

A ja się pytam co ma wspólnego Netflix z pakietem C+?

Może w sprawie wyższości jednego nad drugim porozmawiajcie sobie w odpowiednim wątku zamiast tu śmiecić. :roll:
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 14-10-2018, 13:47   

Porównałem beznadziejną ofertę C+ seriale z ofertą Netflixa, w jak najbardziej odpowiednim wątku. Jak na tą chwilę sam zaśmiecasz temat. :twisted:
  morro
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 14-10-2018, 14:13   

No i...?kogo obchodzi, że abonujesz Netflixa ile i czym za to płacisz w wątku pakiet CANAL +? :evil:
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 14-10-2018, 16:14   

Wyrażam opinię o strasznym syfie jakim jest C+ Seriale Pojmujesz to proste przesłanie? :evil:
  morro
 
invictus 
light master

Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 124
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-10-2018, 11:33   

Dzisiaj sukces.

Zadzwoniłem raz jeszcze z pytaniem gdzie znajdę ten formularz odstąpienia umowy który miał być widoczny w moje upc, pani zapytała co jest powodem, więc powiedziałem cena, gdyż konsultant upierał się przy 49,90 zł za select, a wiem że można za 39,90 zł, na co miła pani "oczywiście że tak", a nawet gdybym chciał prestige to jest za 45,90 zł, jako że była miła, zdecydowałem się na droższy pakiet :)
 
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 15-10-2018, 15:20   

morro napisał/a:
Ale kogo to interesuje jakiej ligi jesteś fanem i dlaczego abonujesz C+. Dla mnie to możesz być również fanem żeglarstwa i wyścigów konnych i gry w bierki. Jątrzysz w temacie zadając idiotyczne pytanie o sport w Netflixie , więc nie dziwię się takiej reakcji @katowicer. Można sobie abonować jedno i drugie choćby dla kaprysu i daj już sobie na wstrzymanie o wyższości jednego nad drugim bo w życiu codziennym, a w szczególności w kanałach informacyjnych jest tego przesyt. Odnoszę wrażenie że już w każdej dziedzinie życia codziennego sztucznie tworzymy jakieś podziały, że" ten lepszy, ale ten najlepszy". Jak w filmie "Dzień Świra" :mrgreen:


Idiotyczna to była próba porównania pakietu C+ do Netflixa przez mojego poprzednika i do tego się odniosłem. Jakoś tego idiotyzmu nie dostrzegłeś? Pytanie o sport w Netflix zadałem retorycznie, wiedząc, że olbrzymia większość abonentów C+ wykupuje go dla sportu. Nigdzie nie próbowałem udowadniać też wyższości jednego nad drugim, bo właśnie chciałem wskazać na "idiotyczność" takowego porównywania i wyśmiać je. Szkoda, że nie zrozumiałeś...
Żenujące są też opinie o beznadziejności naszej ligi kopanej w obliczu oglądania również beznadziejnych tasiemcowych seriali. :D
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-10-2018, 17:42   

Andrew150, Cała dyskusja na temat wyższości Netflixa na C+ zaczęła się od słów:

morro napisał/a:
Jeśli nie jesteś zagorzałym fanem polskiej kopanej, to pomyśl nad Netflixem. Ofertę serialowo filmową mają o wiele bogatszą, co chwila jakieś nowości. W dodatku ja płacę w lirach tureckich, w tej walucie pobiera mi z karty i wychodzi naprawdę tanio. tak tanio, że od kumpli którym dałem dostęp nie pobieram kasy. Zresztą C+ seriale to jakieś jest totalne nieporozumienie.


Telewizja linearna jest jeszcze lepsza jeśli chodzi o oglądanie sportu na żywo, ale jeśli mówimy o filmach czy serialach powoli nie ma już sensu. Dlatego morro zaczął od warnku, że netflix jest lepszy, jeśli nie interesujemy się sportem.

PS: Jeśli kiedyś powstanie serwis streamingowy jakości netflixa ale z sportem na żywo, to telewizja linerana straci sens całkiem.
_________________
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 15-10-2018, 17:53   

Generalnie to twój bełkot jest beznadziejny. Stwierdziłem jasno w swoim poście, że C+ seriale to syf jak i cała oferta C+, gdyż w Netflixie mam o wiele bogatszą ofertę filmowo serialową. To jest moja opinia i mam do niej prawo, więc nie widzę sensu pouczania mnie i mieszania do tego sportu którego i tak nie oglądam. Ale widzę , że fanboje C+ prostego przekazu nie potrafią zrozumieć i bełkoczą zadając dziwne pytania.Tym samym sami śmiecą w temacie. A jak już wspomniałeś o extraklapie, to wczoraj własnie żelki dały kolejny popis swoich umiejętności . Powinni wszyscy jak jeden zająć się lepiej reklamą w tv, miałem odruch wymiotny oglądając ich wczoraj w akcji :mrgreen:
  morro
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 15-10-2018, 18:36   

zylx napisał/a:
Andrew150, Cała dyskusja na temat wyższości Netflixa na C+ zaczęła się od słów:

morro napisał/a:
Jeśli nie jesteś zagorzałym fanem polskiej kopanej, to pomyśl nad Netflixem. Ofertę serialowo filmową mają o wiele bogatszą, co chwila jakieś nowości. W dodatku ja płacę w lirach tureckich, w tej walucie pobiera mi z karty i wychodzi naprawdę tanio. tak tanio, że od kumpli którym dałem dostęp nie pobieram kasy. Zresztą C+ seriale to jakieś jest totalne nieporozumienie.


Telewizja linearna jest jeszcze lepsza jeśli chodzi o oglądanie sportu na żywo, ale jeśli mówimy o filmach czy serialach powoli nie ma już sensu. Dlatego morro zaczął od warnku, że netflix jest lepszy, jeśli nie interesujemy się sportem.

PS: Jeśli kiedyś powstanie serwis streamingowy jakości netflixa ale z sportem na żywo, to telewizja linerana straci sens całkiem.


No właśnie nieprawdą jest to co piszesz bo morro wyraźnie napisał, że jeżeli nie jesteś fanem polskiej kopanej to pomyśl nad Netflixem, a nie raczył zauważyć, że na C+ są jeszcze inne dyscypliny sportu, co próbowałem mu uświadomić. Niestety nie zrozumiał mojego przekazu i upiera się teraz przy porównaniu C+ seriale z Netflixem, chociaż wiadomo z góry, że praktycznie nikt nie abonuje C+ dla seriali. Nie ma tu po prostu czego porównywać.
Co do przyszłości telewizji linearnej to zgadzam się z Tobą w 100%, aktualnie sens ma oglądanie sportu na żywo i wiadomości, reszta może być ze streamingu.
Pozdro

[ Dodano: 15-10-2018, 19:45 ]
morro napisał/a:
Generalnie to twój bełkot jest beznadziejny. Stwierdziłem jasno w swoim poście, że C+ seriale to syf jak i cała oferta C+, gdyż w Netflixie mam o wiele bogatszą ofertę filmowo serialową. To jest moja opinia i mam do niej prawo, więc nie widzę sensu pouczania mnie i mieszania do tego sportu którego i tak nie oglądam. Ale widzę , że fanboje C+ prostego przekazu nie potrafią zrozumieć i bełkoczą zadając dziwne pytania.Tym samym sami śmiecą w temacie. A jak już wspomniałeś o extraklapie, to wczoraj własnie żelki dały kolejny popis swoich umiejętności . Powinni wszyscy jak jeden zająć się lepiej reklamą w tv, miałem odruch wymiotny oglądając ich wczoraj w akcji :mrgreen:


Równie dobrze mogę napisać tak:

Netflix to syf, bo i tak nie oglądam seriali ani odgrzewanych filmów. Za to na C+ mam bogatą ofertę sportową. To jest moja opinia i mam do tego prawo. :D
Czy widzisz idiotyzm tej wypowiedzi, a jednocześnie swojej powyższej? :D
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 15-10-2018, 19:58   

Andrew150 a nie szkoda Ci klawiatury żeby odpisywać takiemu morro? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: