Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z TV analogowej znika Discovery Science
Autor Wiadomość
becelus 
Klikacz

Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: 19-09-2011, 19:21   Z TV analogowej znika Discovery Science

Witam

Piszę bo jestem strasznie zły na UPC za to że usuwają kolejny bardzo fajny kanał z TV analogowej zmuszając tym ludzi do przechodzenia na TV cyfrową. Tłumaczą się tym, że muszą zrobić miejsce w paśmie na nowe usługi cyfrowe, ale czemu kosztem najlepszych programów niech usuną Mango, albo inne tego typu programy. Tak się składa że mam od nich TV cyfrową ale tylko na jednym TV, a posiadam w domu 4. Zakupiłem cyfrową TV tylko ze względu na nagrywarkę i nowy TV do dużego pokoju, ale w innych pokojach chce oglądać też te same kanały bez jakości cyfrowej możliwości nagrywania i dodatkowego prądożernego, głośnego pudła pod telewizorem. Teraz nie mogę zrezygnować bo mam zakupioną TV cyfrową a pakiet analogowy to tylko dodatek. Normalnie czuje się oszukany i zdzielony kapciem po gębie przez UPC.

Czy ktoś na forum ma podobne odczucia co ja?
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 19-09-2011, 22:39   

Możesz zrezygnować. Usunięcie kanału z analogu upoważnia do rozwiązania umowy w całości. Od kilku lat znikają co ciekawsze programy z tv analogowej. Niestety nie pozostaje nic innego poza rozwiązaniem umowy i skorzystaniem z oferty konkurencji (np. osiedlowej kablówki).
 
 
becelus 
Klikacz

Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: 20-09-2011, 04:54   

Dzwonilem na Infolinie i mi powiedzieli, ze mam umowe podpisana na TV cyfrowa, a analog to dodatek gratis i nie moge zrezygnowac.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 20-09-2011, 05:35   

Na infolinii wprowadzają w błąd, poszukaj w archiwum forum. Temat odżywa za każdym razem, kiedy usuną jakiś kanał.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-09-2011, 11:08   

becelus, zauważ dość istotną rzecz, miałeś kanał niekodowany, teraz ktoś zakodował ten kanał ograniczając jego funkcjonalność, czyli oferta uległa pogorszeniu.
  marekd@jabberpl.org
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 20-09-2011, 14:07   

Susane napisał/a:
Na infolinii wprowadzają w błąd, poszukaj w archiwum forum. Temat odżywa za każdym razem, kiedy usuną jakiś kanał.


Osoba, która ma podpisaną umowę na telewizję analogową - może rozwiązać umowę. I tutaj UPC nie robi żadnych problemów.

Klient telewizji cyfrowej ma podpisaną umowę jedynie ofertę cyfrową. Analog w tym przypadku nie jest częścią usługi. Wskazuje na to także regulamin promocji, który obejmuje trzy usługi... telewizję cyfrową, telefonię lub internet.

W tym przypadku analog jest tylko dodatkiem "po kablu", a nie częścią oferty cyfrowej. Z drugiej strony jak taki klient może zrezygnowac z telewizji analogowej, gdy formalnie nie ma na podpisanej umowy na telewizję analogową?
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2011, 13:13   

atomix napisał/a:

Klient telewizji cyfrowej ma podpisaną umowę jedynie ofertę cyfrową. Analog w tym przypadku nie jest częścią usługi.
Analog jest częścią usługi (patrz regulamin ogólny, a nie promocji). Co prawda zastrzegają sobie, że mogą w takiej sytuacji usuwać z analogu jakieś programy, ale można podeprzeć się prawem cywilnym (zmiana warunków umowy w trakcie) albo zwrócić bezpośrednio do UKE. Temat był już przerabiany na forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: