Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Corocznych oszustw na fakturach ciąg daleszy
Autor Wiadomość
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-05-2011, 18:36   Corocznych oszustw na fakturach ciąg daleszy

Tej wiosny jak w każdą rocznicę podpisania pierwszej umowy UPC przysłało mi zawyżoną fakturę.

Miło, że pamiętają o żarcie na prima apilis - jednak jest już maj a oni jak zwykle zapominają o przysłaniu korekty (coś czuję ze znowu nie obejdzie się bez straszenia Urzędem Skarbowym i prokuratorem).

Ja natomiast przypominam pozostałym czytelnikom forum o kontrolowaniu rachunków przed ich zapłaceniem - bo często okazuje się, że widnieje na nich zupełnie inna kwota niż w umowie, dziwnym trafem zawsze wyższa niż być powinna, a czasem nawet znacznie wyższa.
  marekd@jabberpl.org
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 04-05-2011, 20:25   

Zawyżanie faktur to chyba stała praktyka, mam z dziesięć korekt. Tylko z UPC takie problemy.
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 04-05-2011, 22:01   

Jak jestem w UPC już wiele lat (a TV miałem od nich jak jeszcze się inaczej nazywali) to może raz czy dwa razy dostałem zawyżoną fakturę, a tak to się wszystko zgadza.
Za to kiedyś w TPSA ten problem był częstszy.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-05-2011, 23:28   

Ja nie wiem co Wy z tymi fakturami robicie, ale mi zawsze przychodzi zgodnie z regulaminem. Jedyne wyjątki, gdy np. zmieniam coś w pakietach dodatkowych, to czasami nałoży się troszku więcej, ale druga faktura automatycznie jest korygowana. Macie pecha.

Chociaż teraz się boję. W piątek instaluję telefon w ramach "Wiosennego hitu". Pani, która dzwoniła do mnie po wypowiedzeniu, zapewniła mnie trzy razy, że w moim przypadku Super HD jest w cenie 10 zł przy trzech umowach. Jednak w regulaminie na stronie pisze, że ta zniżka to dla tych, co na dzień przystąpienia do promocji nie mają wykupionego Super HD. Ja mam. Ale jak wyskakiwało jej w systemie 10 zł, to chyba powinno być tyle na rachunku. Może osoby "po wypowiedzeniu" traktują inaczej. Ale czas pokaże, jak nie - będziemy się bić :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: