Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[konfiguracja] uTorrent - UPC FP 10 Mb
Autor Wiadomość
linchpin 
light master

Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 72
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24-02-2011, 02:42   [konfiguracja] uTorrent - UPC FP 10 Mb

Witam.
Zabijcie mnie, ale znalezienie tematu sprzed kilku lat poprzez wyszukiwarkę z forum graniczy z cudem.

Poszukuję optymalnej konfiguracji uTorrenta dla łącza FP 10 Mb /1 Mb. Na chwilę obecną konfiguracja moja jest taka:

http://img545.imageshack.us/i/torrent1.gif

http://img404.imageshack.us/i/torrent2.gif

Przydałby się przyklejony temat z proponowanymi optymalnymi konfiguracjami uTorrenta dla dostępnych łącz UPC. Uniknęło by to dublujących się zapytań (włącznie z moim :) ). Jeśli ktoś by takie konfigi podał tu w temacie to mogę wyskrobać ładny post i jak sie spodoba to mod przyklei.

Mam jeszcze jedno pytanie dodatkowe. Co właściwie daje SSL przy torrentach? Z zamkniętych trackerów z których korzystam tylko PT daje taka opcję. Czy warto ściągać pliki poprzez ten SSL? Czy trzeba do tego konfigurować specjalnie uTorrenta?
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 24-02-2011, 07:06   

Temat konfiguracji klienta był wałkowany wiele razy na forum, wystarczy przejrzeć inne tematy. Poza tym każdy powinien dobrać odpowiednie ustawienia dla siebie w zależności z jakich trackerów korzysta.

SSL to rodzaj szyfrowania połączenia. Daje to tyle, że nikt wtedy nie jest wstanie dokładnie określić co za dane przesyłasz. Dzięki temu można też uniknąć blokad P2P, które czasami stosują operatorzy. (w UPC bardzo rzadko zdarza się taka sytuacja, najczęściej przy jakiejś większej awarii, gdzie trzeba tak zoptymalizować działanie sieci, żeby P2P nie obciążało jej zbytnio)
W uTorrent wystarczy włączyć opcję szyfrowania i już będzie działać (oczywiście wtedy z trackera musisz ściągnąć odpowiedni plik .torrent z SSL)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: