Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vectra
Autor Wiadomość
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 09-09-2013, 14:41   

Też ostatnio byłem oddać sprzęt do BOKu vectry. Co tam się wyprawia to pojęcie ludzkie przechodzi, tłum ludzi z siatami, każdy oddaje sprzęt. Kolejka na ponad 2h stania. Nic dziwnego że próbują teraz wciskać ludziom na siłę pakiety za ~60 zł.
_________________
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-09-2013, 14:42   

@adiko, Wolę płacić więcej i mieć pewność co do jakości usług. W końcu to 2 letnie zobowiązanie, podpiszesz, płacisz mniej, a potem się wkurzasz, bo raz nie działa tv, innym razem internet, a usługodawca cały czas wykręca się "przecież modernizujemy sieć, będzie lepiej" ;)
  intrygant
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 09-09-2013, 22:53   

A jaką to jakość ma UPC? Nie przesadzajmy już z tym wywyższaniem tego operatora. Wystarczy poczytać na temat dekoderów i modemów jakie daje swoim abonentom. Vectra nie jest idealna-takiego operatora nie ma i pewnie nie będzie. A kolejki w BOK są wszędzie.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2013, 12:14   

Z tego co wiem od sąsiadów, którzy mają Vectrę to regularnie co najmniej raz w miesiącu są pozbawieni dostępu do usług, bo trwają jakieś prace modernizacyjne, zresztą już od wielu lat. Natomiast kolejki w lokalnym BOK są ogromne i taka sytuacja jest od bardzo dawna, kiedy byłam ich klientką sama tam wystawałam w różnych sprawach. Oczywiście wiem, że wiele zależy od lokalizacji, bo w innej części miasta znajomi nie skarżą się na prace modernizacyjne.
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-09-2013, 14:45   

intrygant nie wiem jak jest w tej kablówce,stety niestety nie mam jak tego osobiście sprawdzić jak w praktyce wyglądają ich usługi,z tego forum generalnie jest negatywne nastawienie do vectry,zadowoleni są tu w mniejszości.
_________________
 
 
anu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 172
Wysłany: 10-09-2013, 18:00   

Ja jeszcze kilka dni temu miałem Vectrę. Co mogę powiedzieć? Na pewno mają fajny dekoder, a dokładnie menu dekodera - lekkie, nowoczesne, w wysokiej rozdzielczości, ergonomiczne, a przede wszystkim z możliwością tworzenia wielu list ulubionych, która to możliwość umożliwia szybki, miły, logiczny i przyjemny dostęp do kanałów. Tu UPC jest w epoce kamienia łupanego. (Zdaje się, że takie same dekodery ma Multimedia i dawna telewizja n).

Telefon i internet Vectry. Nie narzekałem - po prostu działały bez zakłóceń.

Natomiast w jakości telewizji UPC wyprzedza Vektrę o kilka klas. Podobno do maja zeszłego roku jakość Vectry była bardzo dobra - nie potwierdzę z autopsji, bo podpisałem umowę później - a potem była jakaś "modernizacja" i się posypało. Jakość SD fatalna, jakość HD na niektórych akceptowalna, na innych bardzo dobra. Ale generalnie często nacinam się na tym, że obecnie oglądam jakiś kanał SD w UPC i jestem przekonany, że to HD - to jeszcze przyzwyczajenie do jakości Vectry.
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-02-2014, 16:03   

Czy ktoś ostatnio korzystał z oferty utrzymaniowej w Vectrze? :roll:
  intrygant
 
miaucoon 
light master

Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 140
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-02-2014, 16:05   

anu napisał/a:
Ja jeszcze kilka dni temu miałem Vectrę. Co mogę powiedzieć? Na pewno mają fajny dekoder, a dokładnie menu dekodera - lekkie, nowoczesne, w wysokiej rozdzielczości, ergonomiczne, a przede wszystkim z możliwością tworzenia wielu list ulubionych, która to możliwość umożliwia szybki, miły, logiczny i przyjemny dostęp do kanałów.


W takim razie miałeś dekoder chyba specjalnie dla ciebie robiony.
Teściowa ma Vectre od kilku miesięcy, czeka teraz z utęsknieniem na możliwość wypowiedzenia i powrotu do UPC, mam zatem często okazję porównać ergonomię ich menu do tego UPC i za nic nie chciałbym się zamienić. Szczególnie innowacyjnym jest numeracja kanałów od 100 :) Osobiście miałem lub mam styczność z TV: Aster, Vectry, Canal+ i UPC, i według mnie UPC ma najbardziej intuicyjne menu, gdzie łatwo i szybko się zorientować jak się po nim poruszać, jak nagrywać jak odtwarzać itd.

Zresztą wśród moich znajomych mam już kilku takich co przeszło do Vectry skuszonych tańszym ABO, a teraz uciekają do UPC jak tylko się da.
_________________
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 06-02-2014, 20:12   

miaucoon napisał/a:
W takim razie miałeś dekoder chyba specjalnie dla ciebie robiony.

Niekoniecznie. Jeśli kolega miał ADB to są dekodery bardzo dobre. Ja mam już ponad 2 lata 2 sztuki i nic się nie dzieje. Brat ma nc+ i tez ma ADB i też działa bezproblemowo. Skoro kilku operatorów korzysta ze sprzętu jednej firmy to coś w tym musi być.
miaucoon napisał/a:
Osobiście miałem lub mam styczność z TV: Aster, Vectry, Canal+ i UPC, i według mnie UPC ma najbardziej intuicyjne menu, gdzie łatwo i szybko się zorientować jak się po nim poruszać, jak nagrywać jak odtwarzać itd.

A ja mam kompletnie odmienne zdanie choć miałem styczność z wymienionymi przez ciebie operatorami.
Innowacyjność w upc? Tak szczególnie brak możliwości ustawienia dowolnej kolejności kanałów. W vectrze przynajmniej mam listę, którą tworzą kanały najchętniej oglądane przeze mnie a nie operatora.

[ Dodano: 06-02-2014, 20:17 ]
intrygant napisał/a:
Czy ktoś ostatnio korzystał z oferty utrzymaniowej w Vectrze? :roll:

Do mnie dziś dzwonili. Do końca umowy jeszcze pół roku ale już dostałem propozycję utrzymaniową 85 zł za platynę i 40 Mb/s i opcje dodatkowe bez zmian. Teraz płącę tyle samo ale internet 20Mb/s. Szczerze to nie skorzystam bo wolę mieć umowę 6 miesięczną(w vectrze chyba brak umów na czas nieokreślony) i wolniejszy internet niż umowę na 2 lata.
 
 
miaucoon 
light master

Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 140
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-02-2014, 09:48   

FIL napisał/a:
Niekoniecznie. Jeśli kolega miał ADB to są dekodery bardzo dobre. Ja mam już ponad 2 lata 2 sztuki i nic się nie dzieje.


Ale mi nie chodzi o to kto dekoder zrobił, tylko jak się menu obsługuje, a to w canal+ to jakaś masakra, w vectrze też niewiele lepiej

FIL napisał/a:

Innowacyjność w upc? Tak szczególnie brak możliwości ustawienia dowolnej kolejności kanałów. W vectrze przynajmniej mam listę, którą tworzą kanały najchętniej oglądane przeze mnie a nie operatora.


co kto lubi, ja tych paru numerów mogę się na pamięć nauczyć, dla dzieciaka też jest to wygodne, bo jak jest tu czy tam, to wie jak się poruszać po kanałach

a co do innowacyjności, to spróbuj sobie w vectrze ustawić nagranie filmu, nie będąc w domu :)
_________________
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 11-02-2014, 00:37   

Witam myslalem o vectra zamaist UPC ale jak patrze na ten pakiety:O zeby miec eurosport2 i polsaty sport trzeba kupic najwiekszy pakiet tv.. jeden nizej pakiet i juz lipa.. a w tym na maxa same canal plus itp i cena kosmois.. czy nie mozna dostac czegos lepszego tel, internet tv za mniej niz 130zl bow Upc wlanie tyle bede placic
 
  Select HD
 
miaucoon 
light master

Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 140
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-02-2014, 20:58   

matifcb napisał/a:
czy nie mozna dostac czegos lepszego tel, internet tv za mniej niz 130zl bow Upc wlanie tyle bede placic


w czerwcu mocno się zastanawiałem nad przejściem do vectry, jednak niestety nijak nie byli mi w stanie zaoferować oferty konkurencyjnej, do tej którą posiadam
_________________
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 15-02-2014, 21:09   

Spokojnie dostaniecie dobre oferty tylko nie patrzcie na stronę www bo tam to porażka. Zdecydowanie lepsze ceny są u przedstawicieli handlowych
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 15-02-2014, 23:45   

W załączniku aktualna oferta dla klientów mających do wyboru UPC oraz Vectrę.
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 16-02-2014, 11:16   

Podane ceny nie zawierają opłat za dekoder. W przypadku HD to 10-15 zł a PVR 35 zł. Tak informacyjnie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: