Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC 59zł (TV pakiet pełny+Internet Sprint 2MB)-jest radio?
Autor Wiadomość
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-01-2009, 23:23   

Cytat:
O kurcze, a gdzie dają takie promocje?

Wszędzie tam gdzie wypowiesz umowę i gdy zadzwonią ostatniego dnia by jednak przekonać Cię do zostania, wysłuchasz co mają do zaoferowania (jakieś marne kilka % upustu) i oświadczysz, że u konkurencji mają dużo taniej. Wtedy okaże się, że mają jeszcze taka jedną promocję ale to w drodze wyjątku i właśnie się kończy. (ona zawsze się akurat kończy a mimo to co chwilę słyszę o kimś nowym kto się na to załapał)

Chciałem zrezygnować w TV na wiosnę zeszłego roku (po kolejnej podwyżce z 45zł na blisko 60 - w sumie z internetem wychodziło prawie 130zł) podczas gdy mam ciekawszą programowo alternatywę za 6zł z groszami - internet chciałem zostawić bo ostatnio chodzi całkiem przyzwoicie. Okazało się, że nie tylko dali tę telewizję za darmo to jeszcze obniżyli cenę internetu (sam internet kosztował by 69zł a tak płacę 59zł za pakiet).

Wracając do głównego tematu - radio jest we wszystkich pakietach TV analogowej UPC (niezależnie od ceny) i zawsze było, tyle że nie chwalą się tym specjalnie. A od kilku lat nie wspominają o tym nawet w umowie, więc teoretycznie mogą kiedyś wyłączyć i nikt z tych którzy teraz podpisują umowy nie będzie mógł mieć o to pretensji.
  marekd@jabberpl.org
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2009, 23:55   

Marek napisał/a:

Wracając do głównego tematu - radio jest we wszystkich pakietach TV analogowej UPC (niezależnie od ceny) i zawsze było, tyle że nie chwalą się tym specjalnie. A od kilku lat nie wspominają o tym nawet w umowie, więc teoretycznie mogą kiedyś wyłączyć i nikt z tych którzy teraz podpisują umowy nie będzie mógł mieć o to pretensji.


Mam nadzieję, że nie wyłączą tak szybko. Czy nie są zobligowani przepisami do przesyłania sygnału radiowego?
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-01-2009, 21:29   

Marek napisał/a:
(ona zawsze się akurat kończy a mimo to co chwilę słyszę o kimś nowym kto się na to załapał)

;) a w Szczecinie właśnie się zaczyna :)
_________________
 
  budry
 
Gonzo22 
Klikacz

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 01-02-2009, 16:35   

Witajcie,

Ktos ma regulamin (lub umowe) w pdfie lub skan tej promocji? Pojawila sie wlasnie u nas na klatkach i chcialem zobaczyc czy tam nie ma jakichs kruczkow. Ktos pomoze?
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 01-02-2009, 17:37   

Gonzo22 napisał/a:
Ktos ma regulamin (lub umowe) w pdfie lub skan tej promocji?

Będę mieć we środę, postaram się zamieścić na forum.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-02-2009, 20:33   

Cytat:

Ktos ma regulamin (lub umowe) w pdfie

Mam regulamin http://www.voila.pl/471/3a1kh/?1 (trochę koślawy, najwyraźniej pisany w na szybko jakimś wordzie albo jemu podobnym śmieciu, ale tylko tylko takie coś mi przysłali).
  marekd@jabberpl.org
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 03-02-2009, 22:19   

Mam już ten net, ale zamiast 2Mb jest co najwyżej (czasami mniej) tyle:
Download: 1348 kbps (168.5 KB/s)
Upload: 336 kbps (42 KB/s)

Parametry modemu:
Receive Power Level -3.2 dBmV
Transmit Power Level 42.2 dBmV
Nic się ściągnąć nie da, bo co chwilkę rozłącza. Monter był bardzo miły, ale bez reklamacji się nie obejdzie.


Marek napisał/a:
Mam regulamin http://www.voila.pl/471/3a1kh/?1 (trochę koślawy, najwyraźniej pisany w na szybko jakimś wordzie albo jemu podobnym śmieciu, ale tylko tylko takie coś mi przysłali).


Jam mam nieco inny pisany drobnym druczkiem zatytułowany: "PROMOCJA w UPC Polska dla wybranych miast - 2009-1" z dnia 31.12.2008. To jest inny regulamin niż przez Ciebie zamieszczony.

Ponadto w regulaminie stoi, że jeżeli nie zrezygnujemy z pakietu SmartGuard korzystając z poczty UPC poprzez wysłanie maila z oświadczeniem o rezygnacji (należy podać dane wraz z adresem instalacji, nr ID oraz peselem) to będzie on nas kosztował po 2 mies. 7,99 zł brutto miesięcznie. Rezygnację należy wysłać na: info.upc@upc.com.pl
 
 
cinnek 
Klikacz

Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 5
Wysłany: 04-02-2009, 21:20   

mrsyonnie napisał/a:

Jam mam nieco inny pisany drobnym druczkiem zatytułowany: "PROMOCJA w UPC Polska dla wybranych miast - 2009-1" z dnia 31.12.2008. To jest inny regulamin niż przez Ciebie zamieszczony.


Mam prośbę.
Możesz zerknąć czy na liście miast w Twoim regulaminie jest wymieniony Lublin?
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2009, 11:33   

Zasięg Promocji:
Będzin, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dzierżoniów, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gryfino, Katowice, Kędzierzyn Koźle, Kielce, Kraśnik,, Krotoszyn, Mikołów, Mielcec, Pabianice, Piekary Śląskie, Piotrków Trybunalski, Rawicz, Rumia, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Szczecin, Tychy, Wałbrzych, Września, Zabrze, Żory.

Lublina nie ma, niestety...
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-02-2009, 13:38   

Ja skorzystałem z tej promocji we wrześniu (bydgoszcz), wcześniej płaciłem ponad 50 zł za sam pakiet pełny, a teraz mam za 59,90 pakiet pełny + sprint 2mb także opłacało się.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2009, 18:34   

Cappo napisał/a:
Ja skorzystałem z tej promocji we wrześniu (bydgoszcz), wcześniej płaciłem ponad 50 zł za sam pakiet pełny, a teraz mam za 59,90 pakiet pełny + sprint 2mb także opłacało się.

Masz pełne 2mb, czy też coś ok. 1-1.5Mb jak ja? Na ogół mam właśnie ok. 1Mb, a to już opłaca się trochę mniej...
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-02-2009, 20:13   

mrsyonnie, przy ściąganiu raczej zawsze leci max, raz się zdarzyło że cały weekend strasznie muliło.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 07-02-2009, 17:16   

Muszę zwrócić honor UPC, winny okazał się router. Jets teraz: Download: 1958 kbps (244.8 KB/s) Upload: 341 kbps (42.6 KB/s). Wszystko OK.
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-02-2009, 15:01   

u mnie znów jest ta promocja..
 
 
KubaPRAWOBRZEŻE 
Klikacz

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: 12-02-2009, 00:12   Śmigam sobie po necie na 2mb za pół darmo!!!

Siemano!!!!
Mieszkam na Prawobrzeżu i zapukał ostatnio do mnie gość i mówi że za 60 zł (dokładnie 59 :P ) założy mi internet i TV, myślałem że to ściema ale jak dzisiaj ściągnąłem sobie film w niecałą godzinkę na 2 mb łączu i ma TV na wypasie to wiem że to nie jest żadna ściema tylko fajna oferta.

Spadam oglądać film :}

Pozdrowionka!!!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: