Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Załatwiony przez UPC - na maxxxa!
Autor Wiadomość
balek 
easy master

Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 26
Wysłany: 22-12-2008, 20:58   Załatwiony przez UPC - na maxxxa!

No więc tak rodzice zamówili telefonicznie podłączenie trzech usług (TV, Telefon i internet) i zamawiając od razu zaznaczyli że będziemy przenosić nr telefonu z netii. Na początku listopada przyszedł technik z umową, wszystko podłączył, umowa została podpisana, ustnie technik poinformował, że całą operację przeniesienia numeru dokona UPC. Niestety nikt tej umowy nie przeczytał, nawet sam technik nie wiedział z czym przyszedł, mój ojciec z kolei nie czytał, bo technik powiedział, że treść umowy jest zgodna z zamówieniem telefonicznym i jednocześnie kazał wypowiedzieć umowę z netią.
W połowie listopada została wypowiedziana umowa z netią. Dzisiaj telefon nagle przestał działać, jak ktoś się chce do nas dodzwonić to jest info że nie ma takiego numeru.
I dopiero dzisiaj przeczytaliśmy umowę i jak wół jest nadany numer przez UPC i słowa w niej nie ma o przeniesieniu numeru, czyli krótką mówiąc w związku z wygaśnięciem umowy z netią numer przepadł, bo UPC nie dostała żadnego wniosku w tej sprawie a Netia już umywa rączki bo już nie jesteśmy abonentem!
Nie za bardzo można mieć teraz do kogoś pretensje. Bo prawda taka, że trochę winy jest po stronie UPC bo przygotowali umowę niezgodnie z zamówieniem, no i wina po stronie ojca że nie przeczytał umowy, a no i technika bo generalnie rzecz biorąc kłamał co do treści umowy. Do netii to już w ogóle nie można mieć pretensji.
No i tyle było z numeru który mieliśmy od jakichś 8-9 lat!
pozdr.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-12-2008, 21:03   

W pierwszej kolejności pretensje może mieć sam do siebie ten kto nie czyta tego co podpisuje.
  marekd@jabberpl.org
 
STAN 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 139
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-12-2008, 23:19   

Ciężko też wymagać od technika żeby czytał każdą umowę.
On chyba dostaje tylko zlecenie i robi co do niego należy.
To nie przedstawiciel handlowy lecz technik.
Z resztą Marek zamknął tym zdaniem temat w 100% :)
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-12-2008, 09:43   

Za głupotę się płaci....a co by było jakby w umowie umieścili zapis że co miesiac po 1000 zł bede wam z konta sciagac ? Teżbyś podpisał i potem robił z siebie pajaca jaka to UPC jest straszna a ja cacy ?ROTFL! :mrgreen:
 
 
balek 
easy master

Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 26
Wysłany: 24-12-2008, 12:20   

Tak tak napisałem że jestem cacy i wyłączną winę za wszystko ponosi UPC :twisted:

Proszę o usunięcie tematu bo widzę że wypowiedzi są takiej treści jakby pisali je pracownicy UPC, jeszcze pare postów i zostanę ukrzyżowany (a to nie te święta!). :shock:
 
 
Mizi 
ultra master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 704
Skąd: Krakow
Wysłany: 24-12-2008, 15:21   

To juz jest smieszne , jak ktos pisze nie zgodnie z oczekiwaniami placzacego to odrazu jest posadzany o bycie pracownikiem UPC , zalosne :lol: :mrgreen:
_________________
 
 
STAN 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 139
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-12-2008, 17:01   

Nie wiem czy to możliwe ale skoro oni mają rozmowy nagrywane to może spróbuj zgłosić reklamację powołując się na nagranie rozmowy.
Ale nie licz na cuda :P
 
 
Jakub Wedrowycz 
light master


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 119
Skąd: z mieszkania:)
Wysłany: 28-12-2008, 20:35   

Wypowiedzi sa jakie sa, jak sie podpisuje cos, czego sie nie czyta, to mozna miec pretensje tylko do siebie...
BTW. nawet jesli przenosisz numer z netii do upc to upc i tak przyznaje Ci "swoj" numer do czasu, az nie przeniosa numeru z netii. Wiec tutaj tez jest wszystko ok.
_________________
 
 
balek 
easy master

Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 26
Wysłany: 28-12-2008, 20:51   

Mizi napisał/a:
To juz jest smieszne , jak ktos pisze nie zgodnie z oczekiwaniami placzacego to odrazu jest posadzany o bycie pracownikiem UPC , zalosne :lol: :mrgreen:

Po pierwsze śmieszny i żałosny to ty jesteś.
Po drugie nie miałem żadnych oczekiwań względem wypowiedzi innych userów tylko opisałem po prostu sytuację jaka "mnie" spotkała ku przestrodze dla innych.
Po trzecie o płaczu mowy nie było.
I po czwarte przeczytaj sobie DOKŁADNIE mój pierwszy post (w którym nie oblewam pomyjami UPC, tylko pisze o splocie różnych okoliczności, które przyniosły nieporządany rezultat, do czego przyczyniło się każda strona) a potem trzy następne - najłatwiej się przywalić do tego co pisze i skomentować tylko tą część wypowiedzi, którą się chcę :mad:
 
 
Mizi 
ultra master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 704
Skąd: Krakow
Wysłany: 28-12-2008, 23:13   

balek, no dobrze ,ze napisales o rodzicach , kiedys juz pisalem o zalach dzieci na forum ale przejdzmy do meritum , czyli nazwy tego tematu "zalatwiony przez UPC - na maxxxa!" , w dziennikarstwie temat jest 50% artykulu , tak wiec ujales nim sens wypowiedzi , a prawda jest taka , ze powinnes napisac "zalatwiony przez rodzicow - sa glupi bo nie czytaja umow , ktore podpisuja" :mrgreen:
Tak wiec zalosny jest ten temat oraz twoja wypowiedz , osmieszyles rodzicow , i to tak przed swietami , oj nieladnie :evil:
_________________
 
 
raf49 
Klikacz

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 5
Wysłany: 29-12-2008, 12:31   

Witam prawda jest taka że wyraźnie napisał że jego rodzice się nie popisali ale jest też druga że jak przychodzi handlowiec do domu to często obiecuje złote góry i na każde pytanie odpowiada tak tak będzie proszę się nie martwić wszystko załatwimy za pana proszę tylko tu podpiać.Ja zamówiłem usługi przez telefon ale nie do bok tylko do handlowca(przedstawiciela)w dniu montażu przyjechała ekipa wszystko zamontowała całą instalacje kablową dekoder zestroiła i uruchomiła internet i dopiero po tym wszystkim dostałem umowe i jakie było moje zdziwienie że np mam smart guarda pan mi wytłumaczył że to tak z automatu dają na 3 miesiące i wystarczy tylko zadzwonić na partyline żeby zrezygnować .Okazało się to bardziej kłopotliwe wysyłałem do nich chyba ze 4 e-maile bo w każdym wcześniejszym czegoś im brakowało a gotowych formularzy brak więc i pewnie część winy leży po stronie przedstawiciela który wciskał kity że wszystko załatwi.
pozdrawiam
 
 
power_mushroom 
light master


Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 89
Wysłany: 29-12-2008, 12:33   

nie wiem jak jest z netią ale w sieciach komórkowych po zakończeniu przez 30 dni można zarządzać własnym numerem tzn przenieść gdzie indziej.

Jeżeli sie myle prosze o poprawkę.
 
 
balek 
easy master

Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 26
Wysłany: 29-12-2008, 18:08   

Mizi napisał/a:
balek, no dobrze ,ze napisales o rodzicach , kiedys juz pisalem o zalach dzieci na forum ale przejdzmy do meritum , czyli nazwy tego tematu "zalatwiony przez UPC - na maxxxa!" , w dziennikarstwie temat jest 50% artykulu , tak wiec ujales nim sens wypowiedzi , a prawda jest taka , ze powinnes napisac "zalatwiony przez rodzicow - sa glupi bo nie czytaja umow , ktore podpisuja" :mrgreen:
Tak wiec zalosny jest ten temat oraz twoja wypowiedz , osmieszyles rodzicow , i to tak przed swietami , oj nieladnie :evil:

przestań już gnoju pisać w tym temacie bo twoje posty są nijak z nim związane!
czepiasz się mnie zamiast pisać o meritum

środkowy palec dla ciebie, PA!!!
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-12-2008, 18:12   

balek napisał/a:
Mizi napisał/a:
balek, no dobrze ,ze napisales o rodzicach , kiedys juz pisalem o zalach dzieci na forum ale przejdzmy do meritum , czyli nazwy tego tematu "zalatwiony przez UPC - na maxxxa!" , w dziennikarstwie temat jest 50% artykulu , tak wiec ujales nim sens wypowiedzi , a prawda jest taka , ze powinnes napisac "zalatwiony przez rodzicow - sa glupi bo nie czytaja umow , ktore podpisuja" :mrgreen:
Tak wiec zalosny jest ten temat oraz twoja wypowiedz , osmieszyles rodzicow , i to tak przed swietami , oj nieladnie :evil:

przestań już gnoju pisać w tym temacie bo twoje posty są nijak z nim związane!
czepiasz się mnie zamiast pisać o meritum

środkowy palec dla ciebie, PA!!!


Nie ma to jak kultura....
 
 
Mizi 
ultra master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 704
Skąd: Krakow
Wysłany: 29-12-2008, 19:15   

ANIOŁ, nie ma sie co dziwic , kolega ma 10 lat wiec taki poziom wypowiedzi , alez ta mlodziez niewychowana w tych czasach :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: