Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Taryfa superprosta
Autor Wiadomość
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 09-12-2007, 15:53   Taryfa superprosta

No i tak. Mam sobie internet pt. chello classic, szybsze wysyłanie, TV pakiet pełny, to wiadomo, HBO i telefon z taryfą swobodną. Wszystko jest w mix pakiecie, umowa niedawno była zmieniona.

Chciałem zmienić sobie taryfe telefoniczną na superprostą. I co? Nie da się tego zrobić bez zmiany internetu na chello light, bo "oferta została wycofana" i 5x miałem to powtórzone, jakbym nie rozumial...

No i nie rozumiem za bardzo. Najpierw byla zmiana z chello plus na chello classic, teraz mam zmieniac na chello light, to moze w ogole zrezygnowac z internetu i wrocic do modemu analogowego?

Czemu oni chca dostawac koniecznie mniej pieniedzy miesiecznie ode mnie? chello classic jest drozsze o 30 PLN. Czy moze mi ktos to łopatologicznie wytlumaczyc? Oczywiscie ze zmiana na chello ultra - prosze bardzo. Czy ktos to juz przerabial?
_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-12-2007, 16:49   

Grzesiek napisał/a:
Nie da się tego zrobić bez zmiany internetu na chello light, bo "oferta została wycofana"


Tak to prawda, było już o tym na forum. Niestety promocja mix-pakiety nie obejmuje już opcji chello classic.
 
 
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 09-12-2007, 17:27   

clarkkent napisał/a:
Tak to prawda, było już o tym na forum. Niestety promocja mix-pakiety nie obejmuje już opcji chello classic.



Pytanie jest: Czy po zmianie na light zmieni mi sie szybsze wysylanie z 2 mb na 1 mb? Bo teraz jakims cudem jest 2 mb, czy ktos tez to zauwazyl...
_________________
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 09-12-2007, 20:00   

clarkkent napisał/a:
Grzesiek napisał/a:
Nie da się tego zrobić bez zmiany internetu na chello light, bo "oferta została wycofana"


Tak to prawda, było już o tym na forum. Niestety promocja mix-pakiety nie obejmuje już opcji chello classic.
Pod koniec grudnia tego roku mija mi promocja 12 miesięczna z TV,telefonem i chello classic 3Mb.Co się stanie jak nie wezmę nowej promocji parametry neta nie zmienią się bo jak.
  jedrek
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2007, 00:03   

Grzesiek napisał/a:
Czy po zmianie na light zmieni mi sie szybsze wysylanie z 2 mb na 1 mb?


Tak. Upload w lighcie bez szybszego wysyłania wynosi 0,5 mbit.

Grzesiek napisał/a:
Bo teraz jakims cudem jest 2 mb, czy ktos tez to zauwazyl...


chello classic od jakiegoś czasu ma upload 1 mbit lub 2 mbit z szybszym wysyłaniem.

Cytat:
Pod koniec grudnia tego roku mija mi promocja 12 miesięczna z TV,telefonem i chello classic 3Mb.Co się stanie jak nie wezmę nowej promocji parametry neta nie zmienią się bo jak.


Musisz koniecznie wytargować szybsze parametry lub wziąć jakąś promocję, wtedy powinni Ci zwiększyć parametry.
 
 
booogimann 
Klikacz

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: 23-01-2008, 14:43   "darmowy" internet dołaczony do taryfy superprosta

pytani: czy ktoś wie jaki jest limit pobierania danych w tej taryfie? kiedyś gdzieś przeczytałem, że jest to 1 GB i po tym jak sie przkroczy transfer spada do połączeń modemowych ale ja w tym miesiacu nastukalem juz 2 GB (wd. licznika http://licznik.upc.pl/ ) i nadal net mi chodzi jak chodzil - pytam bo nie chce niemilej niespodzianki nie wiadomo kiedy :? ;)
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-01-2008, 14:52   

booogimann napisał/a:
kiedyś gdzieś przeczytałem, że jest to 1 GB i po tym jak sie przkroczy transfer spada do połączeń modemowych ale ja w tym miesiacu nastukalem juz 2 GB (wd. licznika http://licznik.upc.pl/ ) i nadal net mi chodzi jak chodzil - pytam bo nie chce niemilej niespodzianki nie wiadomo kiedy :?


Jest limit 1 GB, ale od dłuższego czasu licznik nie działa ok.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-01-2008, 17:47   

Rzeczywiście na początku był 1GB ale już dość dawno podnieśli limit do 5GB (mniejwięcej wtedy gdy ten pakiet dostał nazwę starter)
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,55 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: