Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Robienie w balona przez UPC
Autor Wiadomość
elmer3003 
easy master

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 34
Wysłany: 22-08-2006, 10:13   Robienie w balona przez UPC

Początiem lipca zadzwoniłem do biura obsługi klienta (byłem zainteresowany internetem chelo light) , miła pani (jak zawsze) poinformowała mnie że skoro mam pakiet minimalny to nie opłaca i się "brać" samego internetu i od razu poleciła mi ofertę "trójpak" internet+ TV+Telefon, pierwsze dwa miesiące po 1 zł, następne 5 miesięcy po 99 zł a ostatnie po 114 zł (letnia promocja w upc) i taki też był regulamin tej promocji na stronie www upc.( na umowie mam tajemniczy znak promocji CC8).Jakież było moje zdziwienie gdy dostaem rachunek na sierpień (08.VII).Sprawdziłem ponownie (sic!) treść promocji (zmienił się on w 100 %) dwa miesiące po 3 zł a pozostałe 12 miesięcy po podliczeniu wyniesie 125 zł.Więc stwierdzam że zostałem wprowadzony w BŁĄD! (używając kultularnych słów!)Uwaga na takie numery "wywijane" przez upc!!!
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-08-2006, 10:19   

Zawsze możesz złożyć reklamację, albo rozwiązać z nimi umowę bez żadnej kary, bo zmienili Ci regulamin.
 
 
elmer3003 
easy master

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 34
Wysłany: 22-08-2006, 14:29   

No tak, ale przecież nie oto tu chodzi.To jest zwykłe "kancenie" klienta!!!
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-08-2006, 15:12   

Pewnie, że przede wszystkim powinni dotrzymać warunków umowy, którą na początku podpisywałeś.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-08-2006, 15:55   

I to jeszcze jak pewnie mało kto zauważy zmianę i rozwiąże umowę (całkowite rozwiązanie umowy jest najbardziej opłacalne z twojego punktu widzenia ponieważ miałeś pierwsze miesiące za złotówkę a za następne już nie zapłacisz nic bo zmienili cenę) sporo osób to przeoczy, przyjdzie rachunek to zapłacą.

Oszukują na rachunkach niestety nie od dzisiaj, próbowali mnie oszukać już ponad rok temu przy jeszcze poprzedniej umowie - trzeba bardzo uważać.
  marekd@jabberpl.org
 
pc486 
light master

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 61
Wysłany: 22-08-2006, 21:31   

Panie z BOKu przesylaja na maila regulamin promocji, przy zleceniu telefonicznym. Jezeli otrzymales maila z BOKu UPC z regulaminem o ktorym wspominasz to rozwiaz umowe badz zloz reklamacje...
 
 
100mek 
Klikacz

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd: Katowice
Wysłany: 20-09-2006, 23:13   

Najważniejszy jest regulamin jaki podpisujesz przy instalacji w domu. Jest tam trochę czytania, ale jak się wczytasz to będziesz wiedział wszystko o Twojej promocji. Jeśli podpiszesz to masz czas do 10 dni na rezygnację bez podania przyczyny, a jeśli przegapisz te 10 dni i poczekasz do rachunku to już sprawa się komlikuje, na tyle powaznie, ze nie jestes w stanie nic zrobic. Miałem sytuacje, ze na 9495 podali mi fajna promocje (na ktora sie zgodzilem), przyszedl gosciu zalozyc 3w1, wszystko fajnie smigalo, ale wieczorkiem przeczytalem opis promocji w regulaminie, ktory podpisalem. Na szczescie nie minelo 10 dni i mnie odlaczyli. .... Potem znowu przylaczyli na dane innego lokatora i teraz jest ok.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: