Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostawcy w Warszawie
Autor Wiadomość
buzek 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2007, 17:50   

no jest zajebista ale tylko tarchomin i bialoleka :/
 
 
 
red5555 
light master

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 56
Wysłany: 16-03-2007, 18:50   

gabrynio napisał/a:
Po pierwsze nie trzeba 5 osob zeby zalozyc u nich internet!


no niestety chyba nie wszedzie !
ja telefonicznie dowiedzialem sie ze musi byc 5 chetnych osob w budynku ..... :evil:
_________________
 
 
Kiepura 
Klikacz

Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: 28-04-2007, 21:16   

Polecam Nitronet (www.nitronet.pl).
Mam od nich internet i wszystko jest w porządku, nawet nie oszukują na przepustowościach.
Czasem zdarza się jakaś awaria ale nie trwa więcej niż 2h godziny to chyba dobrze.

Pozdrawiam
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-04-2007, 01:15   

Jeśli ta firma nitronet działa tak samo jak ich strona www (czyli bardzo dużo linków i stron nie działa), to bym chyba nie ryzykował. Z tym "wieloletnim" doświadczeniem firmy również mógłbym polemizować ;)
_________________
 
 
Remik30 
Klikacz

Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: 15-05-2007, 18:40   bait

Bait to raczej pseudo operator, oni zajmują się ubezpieczeniami raczej, no w każdym razie nie są specjalistami w tej dziedzinie. Raczej taka bardzo mała "swojska" firemka co rządzi się swoimi prawami, kiepsko się z nimi dogadać w czymkolwiek.
Nie polecam.




gabrynio napisał/a:
No mnie tez interesuje Bait. Dostalem od nich maila ze usluga jest dostepna w miejscu w ktorym mieszkam (Ząbki pod WaWa). W internecie nie znalazlem zadnych szerszych informacji na temat ich lacz wiec napisalem maila do nich, teraz czekamy na odpowiedz:

"Mozna jakies szersze informacje bo nie chcialbym zamawiac niczego w ciemno.
- czy dostep do mojej lokalizacji jest dostarczany radiowo czy kablem?
- jesli radiowo to gdzie znajduje sie baza (maszt) i czy sa zaklocenia jak jest gorsza pogoda?
- ile bedzie kosztowalo lacznie podlaczenie w mieszkaniu (blok), posiadam router ktorybedzie rozdzielal internet na 2 komputery, cale osprzetowanie mam, jedynie modem(access point) bedzie potrzebny.
- jakiej jakosci sa lacza, chodzi mi: pingi, czy gubi pakiety, stabilnosc transferu, utrzymanie transferu na p2p, jak z grami online (lagi), jak z radiami internetowymi czy przerywa?"
 
 
Astral699 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1247
Skąd: Z Miasta
Wysłany: 07-10-2007, 15:11   

I ja również nie poolecam. Co prawda odniosłem negatywne wrażenie jedynie po rozmowie telefonicznej z ich infolinią, ale mimo wszystko zbywanie i krótkie wywijąjące odpowiedzi na zadawane pytania klienta swiadcza w jakis sposób o usługodawcy internetu.
Sama oferta BAIT'a z tego co pamietam przedstawia sie dosc interesująco i zachecająco (łącza symetryczne), ale jak ze stabilnością i niezawodnością to nie wiem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: