Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z upc po przejęciu przez play
Autor Wiadomość
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 28-08-2023, 14:44   Problemy z upc po przejęciu przez play

Czy macie teraz bez przerwy problemy z internetem upc? Ja od jakichś 2 tygodni, ciągle są jakieś problemy, do tej pory to było coś takiego że internet nie działał przez minutę czy 2, więc nawet się nad tym nie zastanawiałem, ale od kilku dni, albo niemiłosiernie muli, albo tak jak teraz, już od 2 godzin nie działa w ogóle (w piątek o ile dobrze pamiętam, od 20 do rana chyba nie działał), mam modem technicolora i się zastanawiam czy wymiana na nowszy sprzęt by coś pomogła w tej kwestii?
A jeśli nie to chyba czas uciekać bo widać play ledwo paluchy swoje brudne zatopiło w upc i już się cyrki zaczynają...
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 16-09-2023, 10:08   

otwieram kryształową kulę i spradzam gdzie jest problem w logach na twoim routerze
 
 
izok 
easy master

Dołączył: 21 Lis 2021
Posty: 47
Wysłany: 16-09-2023, 10:50   

Link: Skargi do UOKiK na fuzję ...zwiazanie-umowySkargi do UOKiK na fuzję Play i UPC Polska. „Dotyczą m.in. spadku jakości usług”
 
 
radkor 
light master

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-09-2023, 11:51   

Od wielu wielu lat jestem klientem UPC (wcześniej PTK :D ). Jeśli chodzi o internet to zaczynałem przygodę z nimi od chello 512kbps z limitem danych. Obecnie mam wazon i pakiet 1Gb. Do jakichś 2 miesięcy wstecz nie było praktycznie żadnych problemów z internetem. Prędkości ok 960Mb praktycznie całą dobę. Od wspomnianego czasu zaczęły się problemy z muleniem internetu. Często rano nie działa w ogóle, trzeba zrestartować modem - czego wcześniej praktycznie nie robiłem. Najdłuższy uptime miałem ponad 6 msc.
Jak tylko kiedyś przeczytałem o planowanym przejęciu UPC przez Play miałem czarne myśli. Jak widać miałem rację... Umowa jeszcze rok. Będzie pożegnanie i wybór padnie na Netię (jedyna alternatywa na chwilę obecną u mnie).
PS. Oczywiście router prawidłowo skonfigurowany, itp. ;)

PS. Co ciekawe zaczęły się też cyrki z Horizonem. Od paru lat stabilny (chociaż pamiętam tragiczne początki), a ostatnio zaczęły się jakieś dziwne przycinki, zwiechy i restarty... Play udupi powoli całe UPC... DOCSIS, DVB-C, stacjonarka...
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-09-2023, 09:41   

Część wszystkim czy u was też po tej zmianie zaczęły się problemy w grach. Ja gram czasem na tablecie przez wi-fi i w niektórych grach pojawia się co jakiś czas komunikat o braku internetu co wcześniej się nie zdarzało. Jak przełączę na internet komórkowy z karty sim Heyah to wszystko działa ok.
Też macie coś takiego?
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 11-10-2023, 15:41   

grzech1991 napisał/a:
otwieram kryształową kulę i spradzam gdzie jest problem w logach na twoim routerze

Otworz sobie ją tam gdzie światło nie dochodzi, problemem nie jest mój router (na początku się zastanawiałem czy to może być to, bo nie podawali info o awariach, tylko udawali że wszystko jest ok), no chyba że info na stronie upc "problemy techniczne w twojej okolicy" co drugi dzień, to problem z moim routerem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: