Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HBO Max w UPC
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 01-09-2022, 17:00   

debian33 napisał/a:
ja jeszcze się zastanawiam nad pakietem z ViaPlay za 39.99.

Ja nie
_________________
  ogromny
 
jarzuk 
Klikacz

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 2
Wysłany: 06-09-2022, 21:32   

Czy jak zrezygnuję z HBO w UPC, da się przejść na abonament za 20 zł w samym HBO MAX (Jako kontynuacja od marca)?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-09-2022, 22:25   

Nie. Wtedy możesz korzystać tylko z takich ofert jak są na chwilę obecną.
_________________
 
 
Veni,Vidi,Vici 
Klikacz

Dołączył: 26 Gru 2022
Posty: 3
Wysłany: 26-12-2022, 10:59   

Czy HBO w UPC będzie okrojone ?
"Do czego zmierzam? Przypadek Westworld pokazał, że firma może bez żadnych skrupułów skasować z usługi VOD swoje własne produkcje i nawet nie dać czasu, żeby przykładowo dokończyć oglądanie. W usłudze nie było bowiem żadnych widocznych ostrzeżeń, że serial zostanie lada moment trwale usunięty z platformy, dlatego byłem bardzo zaskoczony gdy przeglądając w niedzielę ofertę HBO Max, próżno już tam było znaleźć Westworld. To jednak nie jedyny popularny serial, jaki został w ten sposób potraktowany. Podobnie stało się chociażby z produkcją Wychowane przez wilki, którego producentem wykonawczym był Ridley Scott. Tego serialu science-fiction również nie znajdziemy już w HBO Max. Co się zatem z nimi stało? Okazuje się, że (przynajmniej na chwilę obecną) seriale można obejrzeć na Playerze (który nawiasem mówiąc również należy obecnie do Warner Bros. Discovery), przy czym należy wykupić... pakiet HBO, aby móc obejrzeć. Doszło zatem do kuriozalnej sytuacji, w której opłacając abonament HBO Max musimy w Polsce wykupić jeszcze pakiet HBO w Playerze, by móc obejrzeć to, co raptem kilka dni temu zostało skasowane z HBO Max."
Jestem nowy , nie mogę wklejac linkow, całosc na purepc.pl
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-12-2022, 11:52   

W przyszłym roku HBO Max przestanie istnieć. A patrząc jakie nowy właściciel (Discovery) ma plany na tą platformę, to będzie drożej, gorzej i pod inną nazwą.
_________________
  ralf
 
NGT6 
Klikacz

Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 15
Wysłany: 01-02-2023, 13:07   

jarzuk napisał/a:
Czy jak zrezygnuję z HBO w UPC, da się przejść na abonament za 20 zł w samym HBO MAX (Jako kontynuacja od marca)?

'HBO Max' i 'Pakiet Premium HBO HD' idą razem w jednym pakiecie.
 
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 01-02-2023, 17:56   

Veni,Vidi,Vici napisał/a:
Czy HBO w UPC będzie okrojone ?
"Do czego zmierzam? Przypadek Westworld pokazał, że firma może bez żadnych skrupułów

WTF Faktycznie wycieli a ja czekam na Wychowane przez wilki. Max to miał być max czyli stare hbo + inne
 
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 01-02-2023, 17:56   

Veni,Vidi,Vici napisał/a:
Czy HBO w UPC będzie okrojone ?
"Do czego zmierzam? Przypadek Westworld pokazał, że firma może bez żadnych skrupułów

WTF Faktycznie wycieli a ja czekam na Wychowane przez wilki. Max to miał być max czyli stare hbo + inne
 
 
MuraTV 
easy master

Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 23
Wysłany: 29-03-2023, 15:41   

Podwyżka ceny od maja do 27.99PLN
Ktoś wypowiadał i dostał lepsza ofertę
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-03-2023, 15:52   

Ja jestem na bezterminówce z HBO Max w pakiecie z TV + net. Właśnie otrzymałem info o podwyżce od maja do 25 zł (wzrost o 10 zł). Więc poszła rezygnacja :mrgreen:
_________________
 
 
xwd 
Klikacz

Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 18
Wysłany: 29-03-2023, 16:47   

Mi też proponują od maja 27.99PLN - niech spadają na drzewo. Przy rocznej subskrypcji wykupionej na stronie HBOMAX dostaje się rabat, a roczny koszt to niecałe 240PLN czyli 20zł/mies. Vectra i Netia dodają ten pakiet do abonamentu po 20PLN/mies. Pazerność UPC spowoduje migrację klientów do konkurencji.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-03-2023, 17:01   

Jakieś pół roku temu, mój kumpel miał tak, że wykupił bezpośrednio HBO Max na miesiąc, po czym zrezygnował. Po kolejnym miesiącu, w ramach kuszenia "powrotu do HBO Max" wysłali mu @ ofertę, jaka była na start HBO Max w Polsce czyli 19,90 zł miesięcznie
_________________
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-03-2023, 17:08   

Czy ta podwyżka dotyczy tylko osób na bezterminówce ?
Ja mam zobowiązanie do października, płacę 24,99. Też mogę się spodziewać podwyżki ?
_________________
 
 
 
M@ły 
light master

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2023, 17:17   

Cześć i czołem :)
Właśnie dostałem informację o podwyżce 24,99,- za HBO w umowie Twój Happy Home K-I z HBO.
Czy już ktoś składał rezygnację z pakietu HBO lub usług UPC i czy zaproponowali coś ciekawego?
_________________
 
 
 
M@ły 
light master

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2023, 17:21   

knoxville napisał/a:
Czy ta podwyżka dotyczy tylko osób na bezterminówce ?
Ja mam zobowiązanie do października, płacę 24,99. Też mogę się spodziewać podwyżki ?


Jestem na bezterminówce od kilku miesięcy i opłata za HBO miałem 14,99 w Twoim przypadku chyba nie będzie podwyżki.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: