Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HBO Max w UPC
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 01-02-2022, 10:02   HBO Max w UPC

HBO GO znika, nadchodzi nowy serwis streamingowy od HBO. HBO Max rusza w Polsce 8 marca 2022 roku. Czas założyć nowy wątek, bo zmiany dotkną także nas - abonentów UPC. :P

Z informacji wynika, że dotychczasowi użytkownicy HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max. W sprzedaży bezpośredniej (na hbomax.com) miesięczny abonament to 29,99 zł, roczny 234,99 zł. W dniu startu do końca marca będzie specjalna oferta - 19,90 zł miesięcznie na zawsze (warunek utrzymać aktywność konta). Jest to oferta sprzedaż bezpośredniej HBO. Oczywiście oferta w UPC może się różnić, jednak promocja na start ma być dostępna także u wybranych partnerów (np. UPC).

Co się stanie z moją subskrypcją HBO GO? "Kiedy HBO Max wystartuje w Polsce, Twoje konto HBO GO zostanie przeniesione do HBO Max. Więc jeśli subskrybujesz HBO GO, zostaniesz automatycznie subskrybentem HBO Max."

Co się stanie, jeśli zarejestruję się w HBO GO przez partnera (np. UPC)? "Jeśli aktualnie subskrybujesz HBO GO przez jednego z naszych partnerów, Twoje konto zmieni się automatycznie na konto HBO Max w momencie startu serwisu. Nasi partnerzy wkrótce skontaktują się ze wszystkimi szczegółami."

Czy muszę pobrać nową aplikację? "Tak. Po starcie HBO Max aplikacja HBO GO zostanie wyłączona i poprosimy Cię o pobranie nowej aplikacji HBO Max."

W HBO Max mają pojawić się także nowe funkcje. Będą wśród nich: możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili, dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji poszczególnych użytkowników; brak limitu dotyczącego liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta; możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów; dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w jakości 4k.
_________________
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 171
Wysłany: 01-02-2022, 12:28   

Obecnie na TV Samsung MU6100 mam tylko aplikacje HBOGO, HBOMAX będzie dopiero po 8 marca? Modelowo ten tv to 2017 rok.
 
 
Pielgrzym 
light master


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 77
Skąd: Lublin
Wysłany: 01-02-2022, 13:25   

W takim razie UPC musi zweryfikować swoją ofertę.
Oferowanie HBO dalej w cenie 25zł już nie wydaje się takie atrakcyjne.
I tak, wiem że sa 3 kanały HBO a cenie ale nie oszukujmy się... wszystko znajdziemy w HBO Max.
Najbiedniej to powinni wrócić do tej oferty za 19.90 dla wszystkich a nie tylko w wybranych regionach. A i to nie koniecznie jest opłacalne.
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 01-02-2022, 13:57   

Bardzo sprytnie to wymyślili 20 zł żeby nie zrezygnować i mieć na stałe klienta ;) a co do UPC może obniżą cenę do 20 zł ale w zamian za to będzie trzeba podpisać umowę 2 letnią. Poczekamy zobaczymy.
_________________
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 171
Wysłany: 01-02-2022, 14:15   

Tylko jeszcze trzeba zobaczyć czy na każdym tv będzie można zainstalować ta nową aplikację HBOMAX.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 01-02-2022, 14:28   

To nie tylko zmiana nazwy z HBO Go na HBO Max, ale też podniesienie jakości. Bitrate dla Full HD nie będzie miało 3-5 Mb/s jak obecnie w HBO Go, ale ok. 10 Mb/s oraz audio Dolby Digital 5.1 jak już jest w zagranicznym HBO Max. Koneserzy jakości i posiadacze bardzo dużych telewizorów będą zadowoleni. Użytkownicy niecertyfikowanych urządzeń/przeglądarek (Widevine L3) już mniej, bo nie dostaną takiej jakości tylko znacznie gorszą niż mają obecnie w HBO Go.
_________________
  -Zuzia
 
kaykay 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 77
Wysłany: 01-02-2022, 15:27   

A posiadasz info jaki będzie bitrate dla 4k? Ewentualnie jak to wygląda za granicą
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 01-02-2022, 15:50   

W zagranicznych HBO Max średnie bitrate dla 4K to ok.20 Mb/s, kodek HEVC. Sprawdzane na Apple TV.
_________________
Ostatnio zmieniony przez -Zuzia 01-02-2022, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
  -Zuzia
 
kaykay 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 77
Wysłany: 01-02-2022, 15:54   

To bez szału ale tak czy siak cieszy fakt takiego apgrejdu po tym co dawało nam hbo go :)
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 01-02-2022, 21:54   

wspaniale, tylko co z takimi jak ja? mam hbo/hbogo za 4.99 :0
 
 
wujaszekcarlos 
light master

Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 109
Wysłany: 01-02-2022, 22:21   

Niema co się spinać i gdybać, zobaczymy co dostaniemy na start 8.03 . Równie dobrze może się okazać, że będzie dostępna tylko biblioteka z Hbo Go i nic więcej.

Osobiście mam OD i Go w gratisie :mrgreen: do końca roku. Tak więc jeżeli abonenci operatorów będą migrowani w cenie swojego obecnego zobowiązania to będę bardzo happy.
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-02-2022, 02:33   

IQ napisał/a:
wspaniale, tylko co z takimi jak ja? mam hbo/hbogo za 4.99 :0

Mam to samo. Klienci dotychczasowi u operatorów ponoć z automatu migrują do HBO Max, a więc powinno obyć sie bez jakichkolwiek zmian w cenie😉
_________________
 
 
Nope 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-02-2022, 08:47   

Czy w przypadku tych zmian jest szansa na działanie HBO Max na TV, który nie miał wsparcia zwykłego HBO, czy to nic nie zmienia w tej kwestii?
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 02-02-2022, 09:31   

Jak TV nie miał aplikacji Go, to Max tym bardziej nie będzie miał.
_________________
  ralf
 
Andre_NH 
classic master


Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 225
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-02-2022, 17:33   

Mam w UPC HBO Go za 19,90. Zobowiązanie do sierpnia. Cena więc taka sama jak będzie bezpośrednio w HBO promocyjnie do końca marca.

Bezpośrednio mam gwarancję utrzymania ceny*. W UPC no nie ma.

Co robić? Kupić bezpośrednio, płacić tu i tu a w sierpniu zrezygnować w UPC? Co radzicie?

*Gwarancja 33% zniżki
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: