Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MUNIA w UPC
Autor Wiadomość
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 17-11-2021, 11:53   MUNIA w UPC

Witajcie, wiem to dziwny temat, ale… ostatnio jak dzwoniłam do UPC to zaczęła włączać się Munia czyli jakiś automat na IVRze, który mnie irytuje. Ciągle nic nie rozumie i dopytuje tłumacząc że nie jest człowiekiem :lol: nie zawsze tak jest, wię chciałam zapytać od czego zależy, że czasem dzwonię i normalnie mnie łączy przez wybieranie tonowe, a czasem przez Munię, „która nie jest człowiekiem…”. Czy da się ją jakoś obejść by włączał się IVR z wybieraniem tonowym a nie z Munią?dzięki i pozdrawiam :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 17-11-2021, 12:12   

IQ, Mi się włącza za każdym razem, strasznie irytujące. W niczym nie jest w stanie pomoc a jedynie czas marnuje. Najgorsze jest to, że wypytuje o informacje takie jak numer klienta, biznes czy customer, a potem i tak w menu tonowym trzeba je wprowadzać jeszcze raz.
_________________
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 17-11-2021, 12:23   

Coś podobnego jest w Vectrze, ale rozumie od razu i nie trzeba nic wprowadzać :) Na koniec pyta, czy jest jeszcze jakaś sprawa, po potwierdzeniu przełącza do konsultanta. Za każdym razem dziwnie się czuję rozmawiając z tym "czymś".
_________________
  -Zuzia
 
haroldek10 
light master

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 51
Wysłany: 17-11-2021, 12:30   

Mnie też to wkurza jak mam dzwonić do UPC
  haroldek10
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 17-11-2021, 14:41   

A jednak nie tylko ja tak mam… a już myślałam, że mnie tak nie lubią 😂 matko, przecież przebrnięcie przez ten IVR jest jak szorowanie na kolanach po gwoździach przez czyściec! W Orange też mają asystenta - Maxa, ale tam to powiem jest super i nawet fajnie to działa, ale ta Munia to istny koszmar…
 
 
sebczak 
light master

Dołączył: 03 Sie 2019
Posty: 67
Skąd: Września
Wysłany: 17-11-2021, 20:06   

Ja mam na nią sposób, w ogóle nie odzywam się, wtedy sama przełącza mnie do konsultanta :)
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 29-11-2021, 22:06   

sebczak napisał/a:
Ja mam na nią sposób, w ogóle nie odzywam się, wtedy sama przełącza mnie do konsultanta :)


o dobrze wiedzieć :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: