Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PLAY kupił UPC Polska !!!
Autor Wiadomość
JACKo 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 275
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 27-07-2022, 05:30   

Chyba jestem wyjątkowy. Do mnie nie dzwonią, nie piszą smsów, nie wysyłają emaili. No może to ostatnie o zbliżajàcym się terminie płatności i po jej dokonaniu, czasem jakieś ksw przedrze się. Być może wujek G dobrze filtruje, to jeszcze przesianie lokalnie. Może polują na tych co więcej płacą i mogliby więcej ;) Lub w ogóle jakiejś usługi nie mają. Po połączeniu dawnym klientom będą wciskać komórki, jak nie własne to bezpośrednio z playa. Tak samo na odwrót - usługi internetowe, do tych co są w zasięgu upc, a ich nie mają od nich. Mając selecta z multi i net300 oraz komórkę, to co mogą zaoferować? Oczywiście przy przedłużaniu propozycje były - hbo.., tak samo na chacie pisząc o problemie. Wielokrotnie odmawiałem przy takich okazjach, więc pewnie mają gdzieś odnotowane... i że wie za dużo o ofertach i niczego mu nie da się wcisnàć ;) A może też, że nie odbieram nie znanych numerów, lub podejrzewam o marketing.
_________________
  JACKo
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 27-07-2022, 09:45   

Pan obserwator napisał/a:
No dzisiaj pobili wszelkie zasady logiki z kolejnym spamie, tym razem sms (chyba 1-szym, a przynajmniej nie kojarzę aby na sms wcześniej spamowali) :D

Dadzą mi DARMO viaplay do września (cóż za łaska, niecałe 2 miesiące) pod warunkiem podpisania ZGÓD MARKETINGOWYCH.
No darmo jak w mordę szczelił :D

I tradycyjnie na @, tym razem jakieś MMA czy innym podobny chłam.


wykorzystali marketing na ktory nie maja zgody z informacja ze jak pozwolisz na marketing to dostaniesz cos za darmo?
 
 
Sigmund 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 196
Wysłany: 29-07-2022, 15:01   

Ciekawe kiedy, bo raczej nie czy, pojawią się klauzule inflacyjne w umowach UPC i Play. Orange i T-Mobile je wprowadzają, tu opis Orange:
https://www.bankier.pl/wi...ne-8382478.html

UKE zbada temat, ale pewnie będzie klepnięte
https://www.telko.in/uke-...e-waloryzacyjne
 
 
JanKowalski 
Klikacz

Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 9
Wysłany: 30-07-2022, 21:56   

To ja chcę taką klauzulę w umowie o pracę ;)
Jeśli mogą dostawcy usług, to dlaczego ja nie mogę mieć? ;)
 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 10-08-2022, 17:45   

januszmk napisał/a:
wykorzystali marketing na ktory nie maja zgody z informacja ze jak pozwolisz na marketing to dostaniesz cos za darmo?

Hmmm..... w starej wersji mojego upc pamiętam, że była jakaś opcja informowania o ofertach i mogło to być zaznaczone, więc powiedzmy spam w jakiś tam sposób może być legalny.
Niestety w nowej wersji panelu nic o takich zgodach nie widzę albo jestem po prostu ślepy.

Ale tutaj nie tyle chodzi mi o samo wysłanie spamu, który zresztą dostałem już ponownie, ale o jego formę. Przecież to jest jawne splunięcie klientom w twarz i powiedzenie, że "jesteście niczym innym jak dojnym stadem, które będziemy doić każdą metodą dopóki nie padnie."
Mogą się obrońcy playa na mnie obrazić, ale dla mnie tak to właśnie wygląda.

ps. Sorki za tak długą zwłokę, robiłem sobie okres z limitowanymy internetem ;)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 10-08-2022, 18:30   

Pan obserwator napisał/a:
Niestety w nowej wersji panelu nic o takich zgodach nie widzę albo jestem po prostu ślepy.

Ale tutaj nie tyle chodzi mi o samo wysłanie spamu, który zresztą dostałem już ponownie, ale o jego formę. Przecież to jest jawne splunięcie klientom w twarz i powiedzenie, że "jesteście niczym innym jak dojnym stadem, które będziemy doić każdą metodą dopóki nie padnie."
Mogą się obrońcy playa na mnie obrazić, ale dla mnie tak to właśnie wygląda.

Do starego mojego upc można się zalogować i po zmieniać co się tam chce w dalszym ciągu. Od zawsze miałem zgody na tak i od paru lat jak jestem ich abonentem żadnego spamu nie dostałem po za rachunkami na email, mówię o upc zresztą w Play jak byłem to tak samo
_________________
  ogromny
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 10-08-2022, 19:42   

ogromny napisał/a:
Do starego mojego upc można się zalogować

Z ogólnodostępnego linku? Takiego co jest WYRAŹNIE widoczny na stronie upc?

ogromny napisał/a:
po zmieniać co się tam chce w dalszym ciągu.

No fajnie, ale gdzie w nowej wersji jest edycja zgód marketingowych. Serio, ja tego nie potrafię namierzyć :roll:

ogromny napisał/a:
od paru lat jak jestem ich abonentem żadnego spamu nie dostałem po za rachunkami na email, mówię o upc zresztą w Play jak byłem to tak samo

Fantastycznie, ale co mnie to interesuje? Nie było playa dostałem coś okazyjnie i to tylko na @, jest play to zaczęli śmiecić i na telefon.

I wybacz, ale nie rozumiem tej upartej obrony :roll:
Firma spluwa w twarz to trzeba to wreszcie głośno mówić, a nie udawać, że deszcz pada.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-08-2022, 00:52   

Pan obserwator napisał/a:
I wybacz, ale nie rozumiem tej upartej obrony :roll:
Firma spluwa w twarz to trzeba to wreszcie głośno mówić, a nie udawać, że deszcz pada.

Jakąś obsesję chyba masz? Nikogo nie bronię, mnie nie nękają poprostu. Cholera wie komu i gdzie podałeś swój numer telefonu a teraz masz pretensje. Wszystko idzie załatwić ale nie tą drogą.
Zamiast się użalać nad swoim losem załóż okulary i weź się do roboty

Screenshot_11-08-2022-02-00-32-240_com.android.chrome.jpg
Wszystko jest tam gdzie powinno byc
Plik ściągnięto 41 raz(y) 270,02 KB

Screenshot_11-08-2022-01-54-30-466_com.android.chrome.jpg
👓
Plik ściągnięto 28 raz(y) 287,66 KB

_________________
  ogromny
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 11-08-2022, 10:06   

Oooooooo widzę zabolało, bo zaczynają się osobiste wycieczki....ale tak to jest jak brak argumentu.

Z apek nie korzystam, a na stronie tego wtedy nie było. Nie wnikam gdzie wystąpił błąd, ale dostępu do tej opcji wtedy nie miałem.
Widzę UPC hoduje chyba nowych tytanów, bo styl traktowania innych identyczny.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-08-2022, 12:06   

Pan obserwator napisał/a:
Oooooooo widzę zabolało, bo zaczynają się osobiste wycieczki....ale tak to jest jak brak argumentu.

Z apek nie korzystam, a na stronie tego wtedy nie było. Nie wnikam gdzie wystąpił błąd, ale dostępu do tej opcji wtedy nie miałem.
Widzę UPC hoduje chyba nowych tytanów, bo styl traktowania innych identyczny.

Mnie nic nie boli, ale ty ... . To było od zawsze w nowym moim upc. Co do tytanów to zgadza się twoje odzywki plus login pasuje do jednego pana. Tak więc zastanów się zanim zaczniesz wylewać swoje zale
_________________
  ogromny
 
pawlo_z 
easy master

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 45
Wysłany: 11-08-2022, 12:49   

W starym moim upc też było...

Screenshot_20220811-134334_Chrome.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 242,76 KB

Screenshot_20220811-134348_Chrome.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 262,69 KB

 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-08-2022, 13:09   

pawlo_z, było i jest ale kolega wyżej napisał że starej nie będzie używał, musi być ta ze strony wersja
_________________
  ogromny
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 11-08-2022, 13:41   

ogromny i widzę znowu atak personalny. Teraz wmawiasz coś czego nie powiedziałem.
Zapytałem gdzie na stronie UPC masz ogólnodostępny link do starego systemu.
Nie gdzieś zakopany, nie podany na forum, tylko taki co jest JAWNIE i WYRAŹNIE pokazany na stronie UPC. Tak jak widzi to zwykły szarak wchodzący na stronę upc.
Dalej czekam na odpowiedź.

pawlo_z napisał/a:
W starym moim upc też było...

Było i jest, ale co z tego jak te ustawienia nie są już chyba brane pod uwagę, bo na ustawienia w nowym systemie wpływu nie mają.
W starym wyłączyłem, w nowym się wreszcie pojawiły i musiałem wyłączyć kolejny raz.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-08-2022, 14:55   

Pan obserwator napisał/a:
pawlo_z napisał/a:
W starym moim upc też było...

Było i jest, ale co z tego jak te ustawienia nie są już chyba brane pod uwagę, bo na ustawienia w nowym systemie wpływu nie mają.
W starym wyłączyłem, w nowym się wreszcie pojawiły i musiałem wyłączyć kolejny raz.

Może nie dałeś "magicznego zapisz" sam atakujesz a później zdziwko
_________________
  ogromny
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 11-08-2022, 15:33   

I dalej atakujesz i unikasz odpowiedzi.
To się robi ciekawe :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: