Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PLAY kupił UPC Polska !!!
Autor Wiadomość
Yarecky 
light master

Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 65
Wysłany: 01-07-2022, 07:28   

wujaszekcarlos napisał/a:
Doradca biznesowy play ostatnio powiedział dość ciekawą rzecz. Mianowicie Play ma się wzbogacić w sierpniu o oferty na internet symetryczny


Proszę bardzo 😁

Oferta dostępna w zasięgu Światłowód Inwestycje , żeby znalesc ta ofertę trzeba wejść na stronę Światłowód inwestycje i w zakładce nasi klienci kliknąć na logo UPC wtedy przekierowuje do oferty na symetryczne ftth do wyboru 300/300 lub 600/600

IMG_20220701_072125.jpg
Oferta
Plik ściągnięto 190 raz(y) 235,66 KB

 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 13-07-2022, 22:35   

No ja już zdecydowanie odczułem, że play przejął stery.
Skrzynka @ zasypywana spamem, a nieudolni konsultanci usiłują coś wciskać i to uparcie w takich godzinach, w których normalny człowiek niema czasu rozmawiać o takich rzeczach.
Czyżby polityka, że jak ktoś zajęty to łatwiej na niekorzystną ofertę się złapie?
 
 
YogiCK 
easy master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Varsovie
Wysłany: 14-07-2022, 17:37   

Dziwne... do mnie jakoś nikt nie wydzwania, maili też więcej niż zwykle nie otrzymuję od nich.
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 14-07-2022, 18:36   

Pan obserwator napisał/a:
Skrzynka @ zasypywana spamem, a nieudolni konsultanci usiłują coś wciskać i to uparcie w takich godzinach, w których normalny człowiek niema czasu rozmawiać o takich rzeczach.


dokładnie, przeszli do play'a i outsource'ing nagle zmienił zasady i ludzi xD
 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 16-07-2022, 17:06   

YogiCK napisał/a:
więcej niż zwykle nie otrzymuję od nich.

To trzeba uściślić kiedy jest to więcej, u mnie jest to więcej niż 1 @ miesięcznie (rachunek). Tylko w tym miesiącu było już kilka śmieci, a wcześniej nawet przez cały rok tyle nie wysłali i to wliczając te o zmianach w regulaminie, itp.

Telefonu żadnego nowego, a zgodziłem się na takowe w godzinach popołudniowych.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656

Wysłany: 16-07-2022, 22:50   

Pan obserwator, ja dostaje tylko i aż jeden miesięcznie e-mail z rachunkiem, telefonów 0
_________________
  ogromny
 
Sigmund 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 199
Wysłany: 17-07-2022, 07:55   

A ja potwierdzam wzrost spamu od nich i to znaczący, co było do przewidzenia, bo Play to straszni naganiacze i lecą na outsourcingu sprzedaży i lecieli na outsourcingu obsługi klienta (z czego chyba zrezygnowali ostatecznie).

Nie powiem wam dokładnie ile, bo wywalam te wiadomości od razu bez czytania (zauważam tylko tematy :D ), ale tak jak za UPC jakiś mail reklamowy wpadał raz na kilka miesięcy to teraz jest co najmniej jeden na tydzień - głównie o usłudze telefonicznej i sprzętach jakie oferują.

Na szczęście nie wydzwaniają. Jak zaczną, to po prostu się z sieci ewakuuję, bo nic ponadprzeciętenie dobrego i tak nie dają.
 
 
Sigmund 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 199
Wysłany: 18-07-2022, 15:17   

https://www.telko.in/ilia...owanych-w-kupno

Iliad odzyskał już ponad 70 proc. pieniędzy zainwestowanych w kupno P4

Niemal 7,1 mld zł dywidendy od P4 otrzymała grupa Iliad - wynika z ujawnionych w KRS uchwał tegorocznego Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników operatora sieci Play.

W tej kwocie jest blisko 5,2 mld zł, które Iliad Purple - formalnie ta spółka z francuskiej grupy Iliad przejęła w jesienią 2020 r. operatora sieci Play za niemal 10 mld zł - w formie zaliczkowej dywidendy otrzymał w samym końcu 2021 r. Na zaliczkową dywidendę złożyło się ponad 2,8 mld zł z kapitału rezerwowego i przeszło 2,3 mld zł z zysku P4 za I półrocze 2021 r. Tegoroczna część dywidendy - 1,9 mld zł - została wypłacona 30 maja, czyli w dniu obrad ZZW.

Znacząca część dywidendy - 1,8 mld zł w części zaliczkowej i całość wypłaconej 30 maja - została potrącona ze zobowiązań właściciela - pożyczek i obligacji - wobec P4.

ZZW zdecydowało, że reszta z 5,8 mld zł ubiegłorocznego jednostkowego zysku netto P4 zostanie przeznaczona na pokrycie strat z lat ubiegłych wynikających z korekty błędów (82,7 mln zł) oraz na kapitał rezerwowy przeznaczony na wypłatę przyszłych dywidend lub zaliczek na dywidendy (1,5 mld zł).

Przypomnijmy, że istotny wpływ na ubiegłoroczny wynik netto P4 miała sprzedaż Cellneksowi infrastruktury pasywnej. Zysk z tej transakcji wynosił 5,39 mld zł.
 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 21-07-2022, 20:35   

No dzisiaj pobili wszelkie zasady logiki z kolejnym spamie, tym razem sms (chyba 1-szym, a przynajmniej nie kojarzę aby na sms wcześniej spamowali) :D

Dadzą mi DARMO viaplay do września (cóż za łaska, niecałe 2 miesiące) pod warunkiem podpisania ZGÓD MARKETINGOWYCH.
No darmo jak w mordę szczelił :D

I tradycyjnie na @, tym razem jakieś MMA czy innym podobny chłam.
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 22-07-2022, 17:09   

Chodzi o zgody jak masz telefon w Play i tylko w salonie sprzedaży można to zrobić....
 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 22-07-2022, 18:42   

Wyraźnie napisali ZGODY MARKETINGOWE i mało istotne gdzie to można podpisać, to są zgody na spam, a nie zgoda na świadczenie usługi, chociaż tutaj to powiązali.
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 23-07-2022, 05:50   

Przecież nikt Ci nie karze tych zgód podpisywać... ;)
 
 
internetowicz 
Klikacz

Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 11
Wysłany: 24-07-2022, 11:37   

Tragedia jest teraz, konsultanci nonstop dzwonia z oferta internetu.
 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 24-07-2022, 13:02   

Ma napisał/a:
Przecież nikt Ci nie karze tych zgód podpisywać... ;)

Ale serio nie łapiesz czy tylko udajesz?
Niecałe 2 miesiące za możliwość spamowania klientom, przecież to jest totalnie tandetna zagrywka.
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 24-07-2022, 16:04   

Doskonale łapię tylko nie rozumiem Twojego świętego oburzenia ;) Nie chcesz nie podpisujesz jak ktoś chce to jego sprawa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: