Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Viaplay w UPC
Autor Wiadomość
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2023, 12:54   

henry164 napisał/a:
Właśnie na emaila przyszła wiadomość o nowym regulaminie Viaplay od 1 marca 2023 r.
Jest tam punkt o zmianie opłat z przyczyn jakiś tam . Można to ewentualnie wypowiedzieć do 30 dni u operatora. Więc na pewno coś się szykuje. Oto regulamin (Nie mogę wklejać linków)
na stronie viaplay.pl/pl-pl/terms.

Veni,Vidi,Vici napisał/a:
Mam Viaplay w pakiecie z innymi uslugami, czy jak zmienia warunki będzie mozna wysyłac wypowiedzenie całosci?


Jeśli opłacacie przez UPC to ta zmiana ceny wewnątrz Viaplay was nie dotyczy. Dopóki samo UPC nie wyśle informacji o podwyżce i możliwości rezygnacji jeżeli się nie zgadzacie, wiążące jest to co macie w regulaminie promocji z której u nich korzystacie. Ta wiadomość od Viaplay o zmianie regulaminu poszła z automatu do wszystkich użytkowników (tych co mają/mieli tam podpiętą kartę i tych u operatorów). Mi jakieś 2 tygodnie temu gość na infolinii zapewniał że oni w UPC od 1 marca br. nie zamierzają podnieść opłat za Viaplay tym co mają już u nich wykupioną paczkę ale jak będzie zobaczymy.
_________________
 
 
radkor 
light master

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-02-2023, 17:51   

30 stycznia wysłali takiego maila. :lol:


Podejrzewam, że jak zorientowali się, że info o zmianie regulaminu poszło także do klientów operatorów, to teraz wysłali do nich sprostowanie. Ich bezpośrednim klientom prawdopodobnie sprostowania nie wysyłali.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-02-2023, 19:18   

@radkor, też dostałem takie sprostowanie. Pewnie zrobiło się niezłe poruszenie i ludzie zaczęli wydzwaniać do operatorów o co chodzi ;)
_________________
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 88
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-02-2023, 10:24   

Witam wszystkich czy jest jakiś promocyjny pakiet do negocjacji viaplay z hbo czy tylko ten który jest dostępny w mojej upc za 39.99?
 
 
commandos 
easy master

Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 21
Wysłany: 11-02-2023, 15:27   

krzychowawa, a 39,99 to źle że jeszcze chcesz negocjować? Biorąc pod uwagę podwyżkę od 1 marca za Viaplay i cenę HBO brałbym i się nie zastanawiał, bo operatorzy pewnie też niedługo podbiją ceny. Taniej nie ma i swoją drogą to myślałem że już ta paczka jest niedostępna więc jeśli możesz i widzisz tą promocję w "moim upc" to podrzuć aktualny regulamin w pdf, bo mi zaraz kończy się zobowiązanie na to i chętnie bym sobie zabezpiczył takie ceny za te pakiety na kolejne 12 m-cy. Z gory dzieki :)
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 88
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-02-2023, 23:22   

commandos, No właśnie chciałem sobie ściągnąć ten regulamin żeby zobaczyć jakie są warunki ale cały czas wyskakuje błąd pobierania nie wiem czy czegoś nie zablokowali.
Ps. Dostałem na maila więc wrzucam

upc_regulamin_promocji_pakiet_hbo_z_viaplay_2021-1_od20221024.rar
Pobierz Plik ściągnięto 125 raz(y) 41,12 KB

 
 
Jacekser 
easy master

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-02-2023, 15:51   

To w końcu jak jest?!Mam Viaplay od grudnia 2021(promocja UPC przy umowie 24 mieś).Czy dostanę tę F1 na której mi zależy czy muszę wystąpić(do kogo-?)o zmianę umowy?.Szanowna pani z UPC/PLAY nie była w stanie odpowiedzieć mi na to twierdząc że nie mam umowy na Viaplay(!) i kazała dzwonić właśnie tam !Na moim koncie klienta UPC/PLAY wyświetla się aktywna ,bezterminowa usługa Viaplay(dostęp działa!).Mam już "wodę z mózgu" !!!
PS-tę styczniowe info o zmianie regulaminu Viaplay dostałem,sprostowania już nie.
_________________
 
 
commandos 
easy master

Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 21
Wysłany: 19-02-2023, 17:56   

Jacekser, spokojnie. Każdy kto ma obecnie Viaplay, zostanie z automatu przełączony na najwyższą opcję od 1 marca.
 
 
0podroznik 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2019
Posty: 25
Wysłany: 19-02-2023, 22:00   

Podpowiedzcie proszę dlaczego na Viaplay 4k na oledzie Philips mam wyprane kolory i brak kontrastu? Miałem podobne problemy z sygnałem DVB-T jak na kanale 18 nadawali mistrzostwa w piłce, ale po kilku meczach samoistnie ustąpiło i było ok.
 
 
pszewczyk 
Klikacz

Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 9
Wysłany: 24-02-2023, 11:02   

Czy ktoś spotkał się w meczu na żywo że dźwięk szedł normalnie ale obraz był cały czarny? Inne relacje w tym samym czasie odbierały normalnie. Było to na TV z przystawką Xiaomi 4K stick.

Na aplikacji na telefon ta transmisja działała.
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 02-03-2023, 12:39   

pszewczyk napisał/a:
Czy ktoś spotkał się w meczu na żywo że dźwięk szedł normalnie ale obraz był cały czarny? Inne relacje w tym samym czasie odbierały normalnie. Było to na TV z przystawką Xiaomi 4K stick.

Na aplikacji na telefon ta transmisja działała.


Identyczna sytuacja jak chciałem oglądać mecz Barcy z MU. mecze rewanż to samo, i jeszcze czasami wywaló błą "coś poszło nie tak..."
  debian33
 
Ksiaze 
Klikacz

Dołączył: 10 Gru 2022
Posty: 4
Wysłany: 03-03-2023, 18:53   

Formuła 1 działa na Viaplay przy abonamencie 10,00zł.
_________________
 
 
Jacekser 
easy master

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-03-2023, 19:59   

Ksiaze napisał/a:
Formuła 1 działa na Viaplay przy abonamencie 10,00zł.

Zobaczymy 4-5.03 i czy do końca sezonu F1.Póki co -działa!
_________________
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 05-03-2023, 07:20   

Dobrze rozumiem, że pakiet VP total w zobowiązaniu rocznym UPC jest za 39,99 a na VP za 55 PLN?
Jeśli tak, to tragedii nie ma bo VP oferuje zobowiązanie roczne z rabatem 20% - czyli 44 PLN.

Znaleźć "drugiego" do zrzutki i mamy po 20 zeta na głowę :-)
To ciągle nie jest 10, no ale cóż ... Uczciwie trzeba przyznać, że ofertę mają fajną.
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-03-2023, 07:58   

WojciechMT napisał/a:
Uczciwie trzeba przyznać, że ofertę mają fajną.


Masz racje tylko z tym uczciwie to ta druga osoba musi mieszkac w Twoim gospodarstwie domowym ;) reszta wszystko sie zgadza ...
  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: