Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Viaplay w UPC
Autor Wiadomość
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-04-2022, 15:59   

Drodzy, jaka teraz najtańsza opcja na Viaplay w UPC? ;)
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-04-2022, 16:05   

W pakietch pewnie taniej, mi proponowali przez chat umowa na 12 mies 34zl, pierwszy miesiąc darmowy, póki co podziękowałem. Chciałem Barcelone obejrzeć ale z tego co czytałem pieniądze wyrzucone w bloto pikseloza, buforowanie lub całkowity brak odbioru...viaplay to 19 wiek dla ludzi o mocnych nerwach
  stivi
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-04-2022, 16:43   

Niedługo skończy mi się opcja za połowę ceny (17 zł) która była dostępna z kodem "LEGIA2021" na 4 miesiące. I za takie 20 zł/m-c bym ewentualnie rozważył zakup, a gdzieś tu ktoś pisał że zetknął się z taką propozycją. Fakt jakość transmisji to tragedia, ale jednak coś tam lubię czasem obejrzeć także z biblioteki, a jak nie ja to domownicy. Łudzę się że coś w końcu poprawią i dadzą 1080p, bo krytyka jest duża. Może na Premier League od przyszłego sezonu? Po za tym kto wie czy wtedy wraz ze wzrostem zainteresowania nie będzie podwyżki i fajnie byłoby "zamrozić" cenę w jakiejś dobrej promce od UPC.
_________________
 
 
enigma 
light master

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 143
Wysłany: 17-04-2022, 19:07   

teoretycznie w upc też mozna mieć za pół ceny biorąc opcję z darmowym miesiącem i po chwili składając wypowiedzenie korzystasz 2 miesiace, a zapłacisz za jeden, a potem moze cos sie objawi. Obecnie najlepsza opcja to chyba a hbo+viaplay za 39,99 ale tylko dla kogoś kto chce obie te paczki.
 
 
kriss 
classic master

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 165
Skąd: Tychy
Wysłany: 20-04-2022, 10:29   

Czy ktoś reklamował viaplay za mecze czwartkowe? Ja pisałem na czacie i odmowa bo nie mogą zwrócić mi za abonament ponieważ płacę w UPC. Poprosiłem aby odmowę uznania reklamacji przysłali na maila bo będę pisał do UKE. Mam już na maila oświadczenie VIAPLAY
_________________
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 22-04-2022, 17:01   

verso napisał/a:
A co oglądasz? co polecasz?
Oglądam wszystko jak leci, nawet dokumentalne. Jak coś polecam, to nikomu się nie podoba, cóż mam specyficzny gust :)
Ale innym podoba się serial "Kin" może nie skandynawski, ale ponoć dobry.
_________________
  -Zuzia
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 22-04-2022, 18:26   

-Zuzia napisał/a:
verso napisał/a:
A co oglądasz? co polecasz?
Oglądam wszystko jak leci, nawet dokumentalne. Jak coś polecam, to nikomu się nie podoba, cóż mam specyficzny gust :)
Ale innym podoba się serial "Kin" może nie skandynawski, ale ponoć dobry.

Ja teraz "tłukę" serial "Most nad Sundem" - może też mam specyficzny gust... ;)
Ja polecam!
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-2022, 18:32   

verso napisał/a:
-Zuzia napisał/a:
verso napisał/a:
A co oglądasz? co polecasz?
Oglądam wszystko jak leci, nawet dokumentalne. Jak coś polecam, to nikomu się nie podoba, cóż mam specyficzny gust :)
Ale innym podoba się serial "Kin" może nie skandynawski, ale ponoć dobry.

Ja teraz "tłukę" serial "Most nad Sundem" - może też mam specyficzny gust... ;)
Ja polecam!

Właśnie jestem po seansie "Trom". Wg mnie całkiem niezły serial ale nawet jakby był kiepski to za same Wyspy Owcze gdzie toczy się akcja pochłonąłbym go z przyjemnością. Po prostu trzeba lubić te klimaty :)
_________________
 
 
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 23-04-2022, 07:16   

verso napisał/a:

Ja teraz "tłukę" serial "Most nad Sundem" - może też mam specyficzny gust... ;)
Ja polecam!


U mnie oglądanie skandynawskich seriali, zaczęło się właśnie od tego serialu. :)
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-05-2022, 15:26   

Witam, oglądam Viaplay w kanale galeria upc dekoder 4k kanał 98 mecz bundesligi... a właściwie nie oglądam bo ciągle są zakłócenia a to pikseloza a to dźwięk zanika a to jest sam dziwęk i czarna plansza... I tak w koło. Czy też tak macie ???
  stivi
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 08-05-2022, 10:06   

Miałem tak samo przy module CI , nie pierwszy raz taka kicha . Żenada.
  Daniel84
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 29-05-2022, 12:05   

LNR napisał/a:
Niedługo skończy mi się opcja za połowę ceny (17 zł) która była dostępna z kodem "LEGIA2021" na 4 miesiące. I za takie 20 zł/m-c bym ewentualnie rozważył zakup, a gdzieś tu ktoś pisał że zetknął się z taką propozycją. Fakt jakość transmisji to tragedia, ale jednak coś tam lubię czasem obejrzeć także z biblioteki, a jak nie ja to domownicy. Łudzę się że coś w końcu poprawią i dadzą 1080p, bo krytyka jest duża. Może na Premier League od przyszłego sezonu? Po za tym kto wie czy wtedy wraz ze wzrostem zainteresowania nie będzie podwyżki i fajnie byłoby "zamrozić" cenę w jakiejś dobrej promce od UPC.

Korzystam z tej samej promocji (17zł/m-c) znalazłeś jakąś alternatywę w podobnej cenie ???
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 29-05-2022, 12:27   

verso, tańsza opcja to taka by znaleźć kolegę który kupił hit Mikołaja i dał mi dostęp do wiaplay bo wogole tego nieuzywa
_________________
  ogromny
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 29-05-2022, 12:32   

ogromny napisał/a:
verso, tańsza opcja to taka by znaleźć kolegę który kupił hit Mikołaja i dał mi dostęp do wiaplay bo wogole tego nieuzywa

Racja :lol: :P
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-05-2022, 14:36   

verso napisał/a:
samej promocji (17zł/m-c) znalazłeś jakąś alternatywę w podobnej cenie ???

Cóż, zdecodowałęm się na (chyba już nieaktywną) promocję HBO+Viaplay za 39,90. Do tego dzielę oba konta ze znajomym w zamian za dostęp do Netflixa i CDA Premium, więc mi to pasuje ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: