Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do osob z dekoderem Horizon i pakietem Max
Autor Wiadomość
iv 
easy master

Dołączyła: 24 Maj 2013
Posty: 20
Wysłany: 19-05-2021, 12:17   Pytanie do osob z dekoderem Horizon i pakietem Max

Hej, mam pytanie gdyz od jakiegos czasu UPC odkodowalo program GinxTV (dekoder Horizon: kanal nr 615) dla posiadaczy pakietu Max (wczesniej tylko w dodatkowo platnym pakiecie extra) ale moj dekoder Horizon od poczatku wciaz traktuje ten kanal jako zakodowany i mimo ze sygnal jest to pojawia sie standardowo na dole tekst "(ok) dodatkowe informacje o zamowieniu" i po wcisnieciu "OK" na pilocie plansza z infolinia zamowieniowa, nie da sie tez wylaczyc paska EPG przez standardowe wcisniecie "BACK" na pilocie, a przez brak uprawnien nie mozna nic nagrac. Resety i odswiezenie uprawnien nic nie daje, a spece z BOK w ogole nie kumaja o co mi chodzi bo zapewne ich dekodery sprawdzajace maja odblokowane wszystkie pakiety a powinni sprawdzic na takim na ktorym byl tylko Max bez pakietu dodatkowego extra. Czy ktos tez ma taka sytuacje i moze potwierdzic?
 
 
abchciuk 
easy master

Dołączył: 18 Sie 2013
Posty: 45
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2021, 16:26   

Mam dokładnie to samo.
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2021, 16:35   

Również potwierdzam, z resztą pisałem już o tym tutaj. Dni mijają i ciągle jest to samo, a znając UPC to może jeszcze sporo potrwać jak nie będą ludzie zgłaszali, zwłaszcza że zainteresowanie tym kanałem jest raczej znikome ;) Natomiast na mediaboxie który mam w ramach multiroomu jest wszystko ok, na CI+, 4K Boxie zapewne też więc i grono odbiorców z problemem się mocno zawęża. Jeśli resety czy przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dają to pewnie znów jakaś wada oprogramowania i magiczny Horizon po latach na starość znów ześwirował :lol:
_________________
 
 
piomark 
easy master

Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 33
Skąd: Far far away
Wysłany: 19-05-2021, 19:40   

W Horizon Max Premium jest i działa na kanale 615.
Wcześniej jak też niektórych programów brakowało to pomogło odświeżenie uprawnień przez Moje UPC
 
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 19-05-2021, 22:12   

Odswiezenie uprawnien nic nie da ale przywrocenie ustawien fabrycznych zalatwia sprawe - sprawdzilem ;) Swoja droga to jakosc tego kanalu jest okropna, az kole w oczy ze to nie jest w HD. Tego nie da sie ogladac.
 
 
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-05-2021, 09:26   

Pakiet Max Premium, sprawdziłem i działa bez czarów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: