Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC TV GO
Autor Wiadomość
olfas 
Klikacz

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-10-2022, 13:09   

mtr81 napisał/a:
@olfas
Jest dostępna wtyczka oparta na nowym API. Znajdziesz ją w repozytorium kpl-addons https://zip.kodipl.net/pool/19/

Bardzo dziękuję za pomoc :) Teraz wszystko działa.
  olfas
 
zyke 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 59
Wysłany: 09-11-2022, 14:01   

W temacie codziennego logowania do aplikacji...

Mam zainstalowaną aplikację na telefonie i na dwóch urządzeniach google chromecast. Zauważyłem, że problem z codziennym logowaniem jest tylko na jednym z urządzeń google chromcast. Na drugim i na telefonie działa ok. Nie wiem od czego to zależy i dlaczego tak się dzieje ale codzienne wpisywanie logina i hasła jest irytujące.
 
 
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 09-11-2022, 18:02   

Jeśli chodzi o wylogowywanie na Android TV to było by to mniej irytujące i jeszcze do przełkniecie gdyby pamiętał hasło ale niestety pamięta tylko login bez hasła.

Ale co dziwniejsze nie jest to jakoś cyklicznie np co dziennie u mnie to występuje losowo co parę dni.

Ale może problem leżeć w czym innym bo np HBO MAX trzyma cały czas logowanie ale np takie TVP VOD już też co jakiś czas wylogowuje się samoczynnie.
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 09-11-2022, 19:10   

Ja to sie dzisiaj na Android TV w ogole nie moge zalogowac w apce UPC TV GO. Kreci kolkiem i nic. Te same dane logowania i haslo na przegladarce wchodza bez problemu.
EDIT: Odinstalowalem > zrobilem restart> zainstalowalem ponownie. No to teraz nawet nie mam ekranu z logowaniem, stoi caly czas na tym z logiem UPC i nic dalej :evil:
 
 
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 10-11-2022, 19:24   

Wczoraj były jakieś problemy ogólnie z UPC TV GO wieczorem
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-11-2022, 14:23   

W regulaminach nowych promocji pojawiła się ciekawa informacja:
"Usługa dodatkowa UPC TV Go będzie świadczona do końca 2024 r. z możliwością ewentualnego przedłużenia przez Organizatora Promocji."
_________________
 
 
ratatam 
easy master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 40
Wysłany: 18-11-2022, 15:20   

Może zmieni się a Play "cośtam" ;)
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-11-2022, 15:35   

Pewnie w Play Now 8)
_________________
 
 
migawka 
easy master

Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 33
Wysłany: 28-11-2022, 13:19   

cześć,
pewnie ten problem był poruszany, ale nie wiem, jak go odszukać w odmętach forum :D
czy jest jakiś sposób, żeby oglądać UPC TV Go (aplikacja, web) poza siecią UPC, tak jak w w UPC :)
 
 
boywrc 
light master

Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 69
Wysłany: 03-12-2022, 19:40   

Czy ktoś wie jak zresetować listę kanałów w Profilu wspólnym?
 
 
iTemplar 
easy master

Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 23
Wysłany: 07-12-2022, 15:25   

migawka napisał/a:
cześć,
pewnie ten problem był poruszany, ale nie wiem, jak go odszukać w odmętach forum :D
czy jest jakiś sposób, żeby oglądać UPC TV Go (aplikacja, web) poza siecią UPC, tak jak w w UPC :)


VPN - trzeba utworzyć u siebie serwer VPN, można to zrobić na komputerze, ale musi on wtedy pozostać cały czas włączony, bo poza domem trzeba się z nim połączyć. Wygodniejszą opcją jest natomiast własny router, który ma wbudowaną taką opcję, w wielu jest to bardzo łatwe do skonfigurowania, przykładowo ja mam u siebie Fritzboxa, wszystko da się w minutę ustawić i ładnie wyjaśnione jak się później połączyć z siecią na innym urządzeniu. No i trzeba jeszcze pamiętać, że przy takim połączeniu wykorzystujemy sporo uploadu z internetu UPC, bo wszystkie połączenia na danym urządzeniu będą jeszcze przechodziły przez internet domowy, może to przeszkadzać innym domownikom albo w drugą stronę może się zacinać u nas, jak oni będą bardziej korzystać w tym samym czasie. Za pomocą QoS na routerze można odpowiednio priorytety w razie czego poustawiać.
 
 
szoki99 
Klikacz

Dołączył: 09 Gru 2022
Posty: 2
Wysłany: 09-12-2022, 20:39   

Hej,
Mam Monitor LG Flatron M22262DP + przystawka DTC LXBOX41 z Android 11 i pojawił się problem, ponieważ aplikacja UPC TV GO nie obsługuje Android 11. Co zrobić aby móc oglądać TV?
 
 
iTemplar 
easy master

Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 23
Wysłany: 10-12-2022, 12:16   

szoki99 napisał/a:
Hej,
Mam Monitor LG Flatron M22262DP + przystawka DTC LXBOX41 z Android 11 i pojawił się problem, ponieważ aplikacja UPC TV GO nie obsługuje Android 11. Co zrobić aby móc oglądać TV?


Używam bez żadnego problemu na telewizorze z Android TV 11, na telefonach ze zwykłym Androidem 11 też mi wszystko działa, tak jak i też na Androidzie 12. Wygląda na problem z Twoją przystawką, napisz co dokładnie się dzieje, aplikacja się nie uruchamia, jakiś błąd wyskakuje? Może znajdzie się jakieś rozwiązanie.
 
 
szoki99 
Klikacz

Dołączył: 09 Gru 2022
Posty: 2
Wysłany: 10-12-2022, 17:52   

iTemplar napisał/a:
szoki99 napisał/a:
Hej,
Mam Monitor LG Flatron M22262DP + przystawka LTC LXBOX41 z Android 11 i pojawił się problem, ponieważ aplikacja UPC TV GO nie obsługuje Android 11. Co zrobić aby móc oglądać TV?


Używam bez żadnego problemu na telewizorze z Android TV 11, na telefonach ze zwykłym Androidem 11 też mi wszystko działa, tak jak i też na Androidzie 12. Wygląda na problem z Twoją przystawką, napisz co dokładnie się dzieje, aplikacja się nie uruchamia, jakiś błąd wyskakuje? Może znajdzie się jakieś rozwiązanie.


Wchodząc w Google Play przez przystawkę pojawia się komunikat ,,Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją". Wchodząc na stronę upctv.pl jest tylko logo, nie ma panelu logowania. Inne strony działają bez zarzutów np.: wp.pl.
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-12-2022, 13:20   

Może ta przystawka nie ma certyfikatu w Google Play. Czy działają na niej jakieś wiodące aplikacje VOD?
Z opisu urządzenia wynika, że to bardziej taki odtwarzacz plików multimedialnych, ale może to po prostu niefortunny opis w sklepie, który widziałem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: