Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC TV GO
Autor Wiadomość
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-2022, 20:51   

Czy możecie podać jak włączyć wyświetlanie parametrów streamingu w firefox i chrome w UPC TV GO na PC? Nie mogę znaleźć na forum.
 
 
grzegorzcze 
classic master

Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 252
Skąd: Tychy
Wysłany: 29-07-2022, 06:32   

Akiedy powanczają reszte brakujących kanałów ,które są na liście ale w aplikacji ich niema :?:
_________________
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 29-07-2022, 12:45   

klocorek napisał/a:
Czy możecie podać jak włączyć wyświetlanie parametrów streamingu w firefox i chrome w UPC TV GO na PC? Nie mogę znaleźć na forum.
Wyłączyli tę funkcję w nowym API.
_________________
  -Zuzia
 
danielwojt 
Klikacz

Dołączył: 07 Sie 2022
Posty: 2
Wysłany: 07-08-2022, 14:20   Logowanie

Korzystam z aplikacji UPC TV GO na tv Sony z Androidem i codziennie muszę się logować do aplikacji. Czy ktoś ma podobnie? W innych aplikacjach jestem zalogowany cały czas. Czy to jest wina aplikacji od UPC ?
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 07-08-2022, 17:27   

Również mam taką samą przypadłość na Sony z Androidem. Wcześniej to się nie zdarzało ,a teraz codziennie muszę się logować.
 
 
Delta 
light master

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 111
Wysłany: 12-08-2022, 09:08   Coś nie tak z UPC TV GO

Dzień dobry

Od jakiegoś czasu pomimo zalogowania i możliwości oglądania kanałów w apce i przez www straciłem możliwość zdalnego nagrywania. Mogę to zrobi ćtylko przez dekoder

Ktoś ma jakieś pomysły??
 
 
kriss 
classic master

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 165
Skąd: Tychy
Wysłany: 12-08-2022, 13:26   

Vu+ uno 4k po drugiej stronie urządzenie z kodi i nagrywam sobie co chcę
_________________
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 03-09-2022, 08:43   

Nie śledzę na bieżąco TV w sieci, ale dzisiaj widzę bardzo mało kanałów do oglądania, czy coś się zmieniło czy ja coś źle oglądam? :)
 
 
jerryy 
Klikacz

Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 5
Wysłany: 25-09-2022, 17:43   

slamer82 napisał/a:
Również mam taką samą przypadłość na Sony z Androidem. Wcześniej to się nie zdarzało ,a teraz codziennie muszę się logować.



U mnie to samo, Bravia i codzienne logowanie. zgłaszałeś to gdzieś czy wciąż się z tym męczysz? :)
 
 
maraf 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 54
Wysłany: 26-09-2022, 11:00   

Może się to komuś przyda:)

Od dłuższego już czasu nie działało mi sprzętowane dekodowanie wideo w UPC TV na MS Edge, a wcześniej nie bylo z tym problemu. Skutkowało to idiotycznie wysokim obciążeniem CPU. Co ciekawe, Netflix bez problemu się sprzętowo dekodował w FHD na tej samej przeglądarce.

I okazało się, że to się da prosto naprawić. Wystarczyło w edge://flags wyłączyć "Widevine DRM". Zostaje wówczas włączone tylko "PlayReady DRM for Windows", a to jest właśnie moduł odpowiadający za dekodowanie sprzętowe w takiej konfiguracji.
 
 
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 30-09-2022, 17:32   

Jeśli chodzi o wylogowywanie z APK to z tego co zaobserwowałem to występuje to na wersji ANDROID TV natomiast na telefonie nic takiego nie występuje.

Może instalacja wcześniejszej wersji na TV coś pomoże.

Ma ktoś może poprzednią wersję w postaci pliku?
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 06-10-2022, 00:26   

maraf napisał/a:
Może się to komuś przyda:)

Od dłuższego już czasu nie działało mi sprzętowane dekodowanie wideo w UPC TV na MS Edge, a wcześniej nie bylo z tym problemu. Skutkowało to idiotycznie wysokim obciążeniem CPU. Co ciekawe, Netflix bez problemu się sprzętowo dekodował w FHD na tej samej przeglądarce.

I okazało się, że to się da prosto naprawić. Wystarczyło w edge://flags wyłączyć "Widevine DRM". Zostaje wówczas włączone tylko "PlayReady DRM for Windows", a to jest właśnie moduł odpowiadający za dekodowanie sprzętowe w takiej konfiguracji.

U mnie na chrome i firefoxie nie ma dekodowania sprzętowego, 0% w zakładce "video decode" Zacząłem jednak oglądać w KODI i tam już elegancko obciążenie na poziomie 15% FHD h.264 bitrate ok 7mbps sobie leci :)
P.S i zuzycie pradu jakies 3W mniejsze tez jest :D
EDIT: Dawno nie sprawdzalem jak dziala apka na Android TV no i dalej dziala kiepsko. Zamula slabo to chodzi i usuneli menu z lista kanalow na lewej strzalce? Czy to juz wczesniej? Jak mozna skopac taka fajna apke ;/ Oprocz tego co chwila trzeba sie logowac.
 
 
maraf 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 54
Wysłany: 18-10-2022, 18:55   

Michaelred napisał/a:

U mnie na chrome i firefoxie nie ma dekodowania sprzętowego, 0% w zakładce "video decode"


To działa tylko na MS Edge.

Cytat:
Zacząłem jednak oglądać w KODI i tam już elegancko obciążenie na poziomie 15% FHD h.264 bitrate ok 7mbps sobie leci :)
P.S i zuzycie pradu jakies 3W mniejsze tez jest :D


Faktycznie, na Kodi działa bez problemu (jesli nie liczyć konfiguracji Kodi). Jeszcze mniej obciąża, a co ważniejsze, zarówno obciążenie cpu jak i transfer jest stabilny - w wersji przeglądarkowej po ostatnich zmianach jest duża huśtawka.
Niespodziewaną zaletą oglądania w Kodi okazuje się zaś możliwość przewijania reklam na replay tv na kanałach z zablokowanym przewijaniem. :)
 
 
olfas 
Klikacz

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19-10-2022, 12:02   

Cytat:

Faktycznie, na Kodi działa bez problemu (jesli nie liczyć konfiguracji Kodi). Jeszcze mniej obciąża, a co ważniejsze, zarówno obciążenie cpu jak i transfer jest stabilny - w wersji przeglądarkowej po ostatnich zmianach jest duża huśtawka.
Niespodziewaną zaletą oglądania w Kodi okazuje się zaś możliwość przewij
nia reklam na replay tv na kanałach z zablokowanym przewijaniem. :)

Można zapytać jaki dokładnie dodatek w Kodi używasz? Mój (horizongo-2.5) od tygodnia odmawia działania z powodu braku jakiegoś zaufanego certyfikatu "unverified https request". Szukam informacji o tym problemie - niestety nic konkretnego nie znalazłem.
  olfas
 
mtr81 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2021
Posty: 47
Wysłany: 19-10-2022, 20:32   

@olfas
Jest dostępna wtyczka oparta na nowym API. Znajdziesz ją w repozytorium kpl-addons https://zip.kodipl.net/pool/19/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: