Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet Max Premium w UPC
Autor Wiadomość
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 26-05-2021, 13:55   

JANINAWRO napisał/a:
Upgrade Max Premium za 20 zl jest bez zobowiazania w cenniku upc...

Czy trzeba miec Maxa zeby zrobic ten upgrade za 20 ziko czy mozna przeskoczyc od razu z Selecta za ta kwote? Ktos wie? Pytam z ciekawosci bo rozumiem ze jak mam Max Upgrade na czas nieokreslony za 13 zl i to wypowiem razem z cinemaxem i filmboxem po 1 zl zostajac z golym selectem a potem zamowie ten upgrade na Max Premium to bede mial + 5 zl rachunek w stosunku do tego co teraz i co na plus to fakt ze zachowam brak zobowiazania? Jesli tak to ta piatka bylaby do przezycia :D
 
 
JANINAWRO 
light master

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lip 2019
Posty: 102
Wysłany: 26-05-2021, 16:06   

npdnl napisał/a:
JANINAWRO napisał/a:
Upgrade Max Premium za 20 zl jest bez zobowiazania w cenniku upc...

Czy trzeba miec Maxa zeby zrobic ten upgrade za 20 ziko czy mozna przeskoczyc od razu z Selecta za ta kwote? Ktos wie? Pytam z ciekawosci bo rozumiem ze jak mam Max Upgrade na czas nieokreslony za 13 zl i to wypowiem razem z cinemaxem i filmboxem po 1 zl zostajac z golym selectem a potem zamowie ten upgrade na Max Premium to bede mial + 5 zl rachunek w stosunku do tego co teraz i co na plus to fakt ze zachowam brak zobowiazania? Jesli tak to ta piatka bylaby do przezycia :D


Usługa dostępna dla klientów Pakietów Max, dająca dostęp do kanałów będących różnicą między Pakietami Max oraz Max Premium. Usługa niedostępna dla Abonentów Pakietu Max, którzy posiadają Usługi dodatkowe: Pakiet Premium Cinemax
HD lub Pakiet Premium FilmBox.
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 27-05-2021, 02:19   

JANINAWRO napisał/a:
Usluga dostepna dla klientow Pakietow Max

no to slabo :?
+20 zl za w sumie przecietne AMC i jeszcze 2 marne kanaly? Wole poczekac co jeszcze dorzuca.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 28-05-2021, 07:42   

npdnl napisał/a:
JANINAWRO napisał/a:
Usluga dostepna dla klientow Pakietow Max

no to slabo :?
+20 zl za w sumie przecietne AMC i jeszcze 2 marne kanaly? Wole poczekac co jeszcze dorzuca.

Słabo to za mało powiedziane. Teraz za cinemax i film box place razem 10 to za 3 programy wyjdzie w moim przypadku też 10zl. W ogóle chyba z cinemax i film box zrezygnuje.
_________________
  ogromny
 
piter7790 
light master

Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 105
Wysłany: 21-06-2021, 12:57   

Chciałem dodatkowo dobrać te kanały z okazji kończącej się umowy, ale też nie mam takiej możliwości bo posiadam aktywny pakiet Filmbox za 1 zeta 8) Teraz to chyba dopiero za dwa lata,ale muszę zrezygnować wcześniej z Filmbox :twisted: Dziwnie ograniczają dostęp.
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-06-2021, 15:57   

@piter7790, przerabiałem to i wystarczy trafić ogarniętego konsultanta oraz od razu złożyć przez telefon rezygnację z filmboxa (którą zawsze można potem cofnąć) i w momencie jak zatwierdzi się rezygnacja w systemie to zaświecą się mu promocje z Max Premium przypisane do twojego konta. Niestety, trafić ogarniętą osobę w DUK to nie taka łatwa sprawa obecnie :?
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 21-06-2021, 17:47   

W tym przypadku to nie kwestia konsultanta, a wymysł firmy, że niby nie można, gdy można ;)
Sam się dziwię UPC. Ludzie chcą zrezygnować z pakietów "złotówkowych" na rzecz droższego Max Premium, a oni robią z tego wielkie problemy. No ale to całe UPC. Taki stan umysłu.
_________________
 
 
piter7790 
light master

Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 105
Wysłany: 21-06-2021, 20:01   

No ja niestety trafiłem na niezbyt ogarniętego konsultanta,choć ofertą przedłużeniową ogólnie niezłą dostałem .Nawet nic nie musiałem robić i składać wypowiedzenia,bo sami zadzwonili :D .Ale z Max Premium się nie popisał,chciałem w trakcie rozmowy złożyć już wypowiedzenie z Filmbox ,bo sam gość zresztą twierdził że nie mogę miec Max Premium jak mam Filmbox.Poinformował mnie błędnie że z Filmbox mogę złożyć wypowiedzenie poprzez stronę :twisted: po podłączeniu nowych usług.Na stronie nawet takiej opcji nie ma,więc potem dzwonię sam i jakaś bardziej ogarnięta konsultantka tłumaczy mi że powinienem złożyć wcześniej rezygnację z Filmbox jeszcze przed zatwierdzeniem nowej umowy,więc już nic się z tym obecnie nie da zrobić, ale jak coś się zmieni to się jeszcze odezwie. ;)
_________________
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-08-2021, 16:10   

Witam.
Czy to prawda że upgrade max premium mogą uruchomić dopiero w momencie wygaśnięcia pakietów złotówkowych czy już w czasie wypowiedzenia ?
_________________
 
 
 
italo2006 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 192
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-08-2021, 18:25   

Po wyłączeniu pakietów złotówkowych filmbox i cinemax.
_________________
  500
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-08-2021, 18:58   

knoxville napisał/a:
Witam.
Czy to prawda że upgrade max premium mogą uruchomić dopiero w momencie wygaśnięcia pakietów złotówkowych czy już w czasie wypowiedzenia ?

Mi włączyli od razu jak złożyłem wypowiedzenie na pakiety złotówkowe i jedyne co to musiałem zapłacić po 1 zł na Cinemax i Filmbox za okres wypowiedzenia. Sprawę załatwiłem z jednym konsultantem, także pewnie wszystko zależy na kogo się trafi.
_________________
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 07-08-2021, 15:03   

Pakiet Max Premium uruchomili, działa tylko na jednym module.
Dzisiaj dwu krotnie dzwoniłem do działu technicznego żeby odświeżyli moduł i nadal na drugim nie działa, czy ktoś może coś zasugerować?

EDIT Już działa
_________________
 
 
 
Woocash 
light master

Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 96
Wysłany: 09-08-2021, 20:01   

Nie chcę zakładać nowego tematu ale widzę że nikt nie wspomniał że kanał Epic Drama został dołączony na stałe do pakietu Select.
_________________
  Woocash
 
mtr81 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2021
Posty: 47
Wysłany: 10-08-2021, 13:37   

Do Pakietu Select przesunięto też Active Family.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 10-08-2021, 15:20   

To po jaką cholere pakiet max? 🤔
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,66 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: