Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet Max Premium w UPC
Autor Wiadomość
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 05-03-2021, 19:01   Pakiet Max Premium w UPC

Zakładam wątek dotyczący tego dziwnego tworu jakim jest pakiet Max Premium w UPC. Jestem po 4 nieudanych próbach odpalenia tego pakietu u siebie, dlatego zakładam ten wątek bo może komuś się udało i opisze co i jak. Zależy mi na utrzymaniu dostępu do kanału AMC więc chciałbym to jakoś włączyć ale konsultanci sami nie wiedzą o co z tym chodzi - jedni twierdzą że to pakiet premium, inni że to nowy pakiet podstawowy, jeszcze inni twierdzą że nie idzie tego odpalić jeśli mam obecnie Filmbox i Cinemax (które wchodzą w skład paczki). Co ciekawe na początku uzyskałem informacje że jest to upgrade za 13 zł z maxa lub 19 zł z selecta - pomyślałem fajnie to tylko 4 zł więcej jeśli wypowiem Upgrade do Maxa za 13 zl i filmboxy oraz Cinemax za 1zł, złożyłem wypowoedzenia, kontakt z DUK i info że to jednak tak nie działa i tak sie nie da, cofnięcie wypowiedzeń i powrót do punktu wyjścia czyli "nie da się",a do tego ostatni konsultant stwierdził że nie dogadali się z nadawcami i ten pakiet zostanie zlikwidowany wkrótce🙄 Cyrk.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-03-2021, 19:17   

Nie odpalisz jak masz pakiet Filmboxa i Cinemaxa. Nie przechodzi im to przez system. Na razie jest możliwość tylko podczas przedłużania umowy (lub dla nowych klientów), gdzie wyłączą Ci pakiety w/w i włączą ten nowy.
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 05-03-2021, 19:21   

@brtk, ale wypowiadałem Cinemax i Filmbox i też im nie chciało odpalić :D
 
 
zorro 
Klikacz

Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 9
Wysłany: 05-03-2021, 19:22   

npdnl napisał/a:
@brtk, ale wypowiadałem Cinemax i Filmbox i też im nie chciało odpalić :D


Kiepsko się starałeś. Miałem cinemaź jeszcze 14 mcy wypowiedziałem i dostałem
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 05-03-2021, 19:23   

zorro, a ile płacisz za ten Max Premium?
 
 
zorro 
Klikacz

Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 9
Wysłany: 05-03-2021, 19:24   

npdnl napisał/a:
zorro, a ile płacisz za ten Max Premium?


za filmboxy i te 3 kanały 5 zł więcej
 
 
zorro 
Klikacz

Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 9
Wysłany: 05-03-2021, 19:27   

max premium, 300 mb/s eleven i multiroom 119,98
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 06-03-2021, 14:52   

Mi za każdym razem mówią że nie jest dla mnie ten pakiet i rezygnacja z cinemax i fllmbox nic nie da zresztą jak miał bym płacić więcej niż teraz to dzięki, kanałów śmieciowych i tak jest od zajebał...
_________________
  ogromny
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2021, 11:45   

Nie idzie tego uruchomić jako odrębny pakiet czy też upgrade, wyłącznie nowa umowa na usługi główne. Ja póki co czekam, zobaczymy co jeszcze tam wsadzą. Dla mnie wciąż jest sporo kluczowych braków tj ELEVEN SPORTS 4, MTV80, 2X2 TV czy SCI FI + uważam że powinni tam dorzucić kanały pakietu "Extra", a już na pewno NAUTICAL i GINX - jakby to wszystko mieli odpalić w tej paczce to może bym się zdecydował ;) AMC jest ok, ale to trochę mało żeby wiązać się na 24 m-ce i jeszcze pewnie dopłacać względem tego co obecnie, a BOLLYWOOD i NOVELA interesują raczej bardzo wąskie grono.
_________________
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 23-03-2021, 13:48   Re: Pakiet Max Premium w UPC

npdnl napisał/a:
Zakładam wątek dotyczący tego dziwnego tworu jakim jest pakiet Max Premium w UPC. Jestem po 4 nieudanych próbach odpalenia tego pakietu u siebie, dlatego zakładam ten wątek bo może komuś się udało i opisze co i jak. Zależy mi na utrzymaniu dostępu do kanału AMC więc chciałbym to jakoś włączyć ale konsultanci sami nie wiedzą o co z tym chodzi - jedni twierdzą że to pakiet premium, inni że to nowy pakiet podstawowy, jeszcze inni twierdzą że nie idzie tego odpalić jeśli mam obecnie Filmbox i Cinemax (które wchodzą w skład paczki). Co ciekawe na początku uzyskałem informacje że jest to upgrade za 13 zł z maxa lub 19 zł z selecta - pomyślałem fajnie to tylko 4 zł więcej jeśli wypowiem Upgrade do Maxa za 13 zl i filmboxy oraz Cinemax za 1zł, złożyłem wypowoedzenia, kontakt z DUK i info że to jednak tak nie działa i tak sie nie da, cofnięcie wypowiedzeń i powrót do punktu wyjścia czyli "nie da się",a do tego ostatni konsultant stwierdził że nie dogadali się z nadawcami i ten pakiet zostanie zlikwidowany wkrótce🙄 Cyrk.



Absolutnie nic nie pomoże, ani wypowiadanie umowy ani likwidacja cinemax i filmbox. Ja mam max premium, ale pisałam reklamacje/skargę na brak dostępu do usługi. Ostatecznie dział reklamacji zrobił to w formie upgradu na czas nieokreślony. Dało się nawet bez wyłączania cinemax i filmboxu.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 23-03-2021, 14:16   

IQ, Ile Cię skasowali?
_________________
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 23-03-2021, 14:43   

zylx napisał/a:
IQ, Ile Cię skasowali?


No i to jest najlepsze ... nic! Płacę jak za selekt, który wzięłam przy przedłużeniu. 😀 z tym, że muszę zaznaczyć iż potraktowali to w ramach przedłużenia umowy, ba ja go chciałam przy przedłużeniu i były właśnie problemy jak opisujesz. Może dlatego nic nie dopłacam.
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 01-05-2021, 16:04   

Mam cinemaxy i filmboxy. Amc niestety brak...Nic nie rozumiem.
 
 
italo2006 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 192
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 01-05-2021, 18:03   

Zgodnie z oficjalną informacją dostępną zarówno w biurze obsługi jak też na stronie upc kanał AMC jest dostępny promocyjnie w pakietach Select i MAX do dnia 30 kwietnia 2021r.
_________________
  500
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 01-05-2021, 18:14   

@seven of nine, a Novela i Bollywood Ci działają?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: