Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co kilka dni brak internetu-konieczny reset.
Autor Wiadomość
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-01-2021, 12:22   

ar2r napisał/a:
Dzisiaj dzwoniłem do UPC i niestety dla internetu 500Mb+ kablówka nie chcą mi wymienić starego Cisco na Hitrona lub Giga Conect Box.


Coś kręcisz. Maksymalne możliwości Cisco EPC3925 to 440Mb/s downloadu. Do prędkości 500Mps minimum techniczne to Compal. Cisco nie udźwignie tej prędkości.
Nie ma możliwości, żeby Ci podłączyli 500Mb/s bez zmiany modemu.
 
 
ar2r 
easy master

Dołączył: 18 Maj 2014
Posty: 39
Wysłany: 08-01-2021, 19:30   

taggan...z Compalem technik już u mnie był po moim telefonie do UPC w sprawie rozłączania się internetu ale mu podziękowałem.
Pomyślałem o zmianie usług,i tak jak pisałem do 500 Mb nie dadzą mi Hitrona lub GCB,mogą mi dać tylko Compala.Ale w takim przypadku wolę nic nie zmieniać w usługach i pozostawić Cisco.
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 08-01-2021, 19:58   

A nie możesz zamówić usługi 1Gb/s i skorzystać z opcji odstąpienia w ciągu 14 dni? Wtedy jak już technik zainstaluje Ci GCB, to po odstąpieniu i powrocie do poprzedniej usługi modem powinien już zostać.
 
 
ar2r 
easy master

Dołączył: 18 Maj 2014
Posty: 39
Wysłany: 08-01-2021, 20:57   

W sumie to mógłbym zamówić 1Gb/s ale nie mam 100% pewności,że po rezygnacji zostawią mi GCB.Może być tak,że zechcą mi wcisnąć Compala bo Cisco chyba raczej już nie odzyskam.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-01-2021, 23:20   

To wtedy mówisz, albo Cisco co miałeś albo zostaje GCB i mogą Cię pocałować. Mi do samego telefonu w UPC, bo z internetu zrezygnowałem, zostawili GCB.. ;)
 
 
mAg_Shado0w 
easy master

Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 26
Skąd: Leszno
Wysłany: 09-01-2021, 18:03   

Czy jeśli obecnie jestem na umowie na czas nieokreślony to w sytuacji zamówienia 1Gb/s "na chwilę" w celu uzyskania nowego modemo-routera GCB zamiast Compala wrócę do identycznych/obecnych usług i OWU jakie zaakceptowałem 2,5 roku temu?
Czy będzie jednak tak, że przy takiej operacji przejdę na nowe OWU, które od długiego czasu próbują wszystkim wcisnąć wysyłając maile z "bonusami"?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 09-01-2021, 20:52   

Powinieneś wrócić na stare OWU Jeśli wypowiesz umowę w ciągu 14 dni. taka umowa jest traktowana jak niezawarta, dlatego nie może wywołać żadnych konsekwencji.
_________________
 
 
ar2r 
easy master

Dołączył: 18 Maj 2014
Posty: 39
Wysłany: 14-01-2021, 13:43   

Jak już pisałem "mógłbym zamówić 1GB/s" tyle,że w mojej lokalizacji max to 500MB/s(tak powiedział konsultant z DUK),oczywiście na Compalu a do kablówki Horizon.Więc "tajny" plan zapodania 1Gb/s i późniejszej rezygnacji mówiąc delikatnie legł w gruzach.Chyba zostanę mimo wszystko przy Cisco bo boję się jakiegoś trefnego Compala a na przepychanki z UPC zwyczajnie nie mam czasu ani ochoty.Od kilku dni mam nowy router,na razie jest OK.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: