Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC TV 4K BOX
Autor Wiadomość
sebczak 
light master

Dołączył: 03 Sie 2019
Posty: 67
Skąd: Września
Wysłany: 08-03-2021, 19:44   

Nowa wersja oprogramowania 4.30 "W tej aktualizacji postawiliśmy cześć błędów oraz ogólną stabilność działania dekodera". U mnie od poczatku działa stabilnie, od 4 miesięcy nie zawiesił sie ani razu :)
 
 
davegdynia 
Klikacz

Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 19
Wysłany: 09-03-2021, 11:26   

coś zmienio się w nowej wersji oprogramowania ? przewijanie, jakośc obrazu itp...pytam bo sam czekam na wymiane dekoder z Horizon na Box4K
 
 
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 09-03-2021, 11:50   

Czy warto wymienić na dekoder Box4k, mam moduły CI+
_________________
 
 
matbed 
Klikacz

Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 15
Wysłany: 09-03-2021, 12:39   

jak dla mnie dużo lepszy szybszy i chyba bardziej udoskonalany niż horizon.. Horizon zanim zajarzył na jaki kanał go włączam to mijały minuty.. tutaj chodzi wszystko cacy. Mam go od soboty.
 
 
heca-2 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 8
Wysłany: 09-03-2021, 19:07   

Ksiaze441 napisał/a:
Czy warto wymienić na dekoder Box4k, mam moduły CI+

U mnie na Philips-ie 55 Oled 804 lepszy obraz jest z Box4k niż zmodułu CI+
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 09-03-2021, 19:13   

heca-2 napisał/a:
Ksiaze441 napisał/a:
Czy warto wymienić na dekoder Box4k, mam moduły CI+

U mnie na Philips-ie 55 Oled 804 lepszy obraz jest z Box4k niż zmodułu CI+



Miałem moduł i mimo że nie korzystałem z boxa 4k ciężko mi uwierzyć ze fizyczny sygnał przegrał ze streamem...bo tym jest box 4k... chociaz ostatnio użytkuje horizon tv w aplikacji i przyznam stremują nieźle... szczerze wole odpalić TV w smart tv przez aplikacje niż oglądać przez Horizona-dekoder, :P Ale nie tyle przez jakosć co zwykłą szybkość działania....
_________________
 
 
sebczak 
light master

Dołączył: 03 Sie 2019
Posty: 67
Skąd: Września
Wysłany: 10-03-2021, 20:10   

davegdynia napisał/a:
coś zmienio się w nowej wersji oprogramowania ? przewijanie, jakośc obrazu itp...pytam bo sam czekam na wymiane dekoder z Horizon na Box4K


Zmian nie zauważyłem, działa tak samo szybko jak wcześniej, nie wiesza się. Jeśli chodzi o jakość obrazu to zależy od kanału, np kanały Polsat Sport Premium wyglądają bardzo dobrze, Eleveny, TVN24, TVN7 dobrze a np TVN tak sobie.
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-03-2021, 08:55   

W porywie szlenstwa pomyślałem o tym pudełku,jako multiroomie. Faktycznie nadal jest dostęp do szesciu ostatnich "nagrań",a części nagranych programów nie można przewijać tak jak w funkcji reeplay na horizonach?
_________________
  nordof
 
matbed 
Klikacz

Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 15
Wysłany: 16-03-2021, 10:44   

Do nagrań masz dostęp wszystkich. Faktycznie jest tak, że na tych stacjach na których jest licencja nie dograna nie da się przewijać nagrania.. mam nadzieje, że to wyeliminują, ale poza tym dekoder dużo dużo lepszy niż horizon
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2021, 20:27   

Tylko obraz gorszy... :roll:
 
 
matbed 
Klikacz

Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 15
Wysłany: 16-03-2021, 20:31   

u mnie tego nie zauważyłem ale mam 3 letniego samsunga więc może temu?
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17-03-2021, 09:21   

matbed napisał/a:
Do nagrań masz dostęp wszystkich. Faktycznie jest tak, że na tych stacjach na których jest licencja nie dograna nie da się przewijać nagrania.. mam nadzieje, że to wyeliminują, ale poza tym dekoder dużo dużo lepszy niż horizon
. Czyli faktycznie nagrywanie na 4k odpowiada w przybliżeniu opcji replay na Horizonach. Dziwne podejście do tematu. Nagrywam aby przewinąć podczas odtwarzania. A tu k.. leks.
_________________
  nordof
 
Wysiek 
easy master

Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 48
Wysłany: 26-03-2021, 11:06   

Trzy tygodnie już mam przyjemność korzystać z tego boxa. Jestem bardzo zadowolony. Włącza się błyskawicznie, szybko reaguje na zmiany kanałów, lista programów działa szybko i przyzwoicie płynnie. Najbardziej cieszy mnie bardzo wygodny pilot i możliwości wyboru kanału, konkretnego programu czy filmu lub nawet aktora, głosem. Aplikacje też można wybrać głosowo i taki YouTube wreszcie jest pełno wymiarowy, tzn można zalogować się na swoje konto. Ogólnie Horizon przy tym to mół, który w dodatku często mi się wieszał. Jedyne czego brakuje, to możliwości nagrań na podłączonym pendrive, co ma np dekoder Orange.
 
 
Sugar beet 
Klikacz

Dołączył: 06 Kwi 2021
Posty: 1
Wysłany: 06-04-2021, 10:43   

Witam. Warto sie przesiadać z dekodera Mediabox ? Rzeczywiście obraz jest lepszy? Dodam że nie interesuje mnie nagrywanie programów itp. głownie szybkość działania i jakość obrazu.
 
 
Najth 
Klikacz

Dołączył: 06 Kwi 2021
Posty: 4
Wysłany: 06-04-2021, 15:46   

Witajcie!

Drodzy posiadacze dekodera UPC TV 4k BOX
- czy w/w dekoder jest dobra zmiana w porównaniu z dekoderem Horizon?
- Jak wygląda sytuacja z jakością i działaniem 4kBox?
- Występują problemy z nagrywaniem i odtwarzaniem?

Wkrótce wygasa moja umowa i po wielu problemach z horizonem nie ukrywam, że chciałbym dokonać zmiany na te nowe " Coś "

Będę wdzięczny za obiektywna opinie osób, które posiadają i użytkują 4kBOx

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: