Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC TV 4K BOX
Autor Wiadomość
Ste1 
easy master

Dołączyła: 28 Paź 2022
Posty: 30
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 19-05-2023, 20:01   

[quote
Nie wiedziałeś o tym przed podpisaniem umowy?
Władnie dlatego się produkuje z horizonem prv[/quote]

Że ten dekoder nie wszystko nagrywa i nie wszystko przewija w przód to wiedziałam. Ale tu się okazuje, że mało co da się przewinąć do przodu, zwłaszcza na popularnych kanałach. Nie miałam problemów z nagrywaniem. To co chciałam nagrać to nagrałam. Przynajmniej do tej pory.
Dlatego rozważam Horizona z nagrywarką lub powrót do Polsatu. Tylko na Horizona też ludzie narzekają, że jest muł. A W Polsacie już mi nie dadzą takiego fajnego dekodera jak miałam.
 
 
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 23-05-2023, 15:12   

Od wczoraj nie mogę włączyć YouTube. Wyskakuje aplikacja niedostępna. Też tak macie?
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-05-2023, 16:06   

Aplikacja działa normalnie zauważyłem, że przy wyjściu z aplikacji doszła opcja wygaszacza
  stivi
 
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 23-05-2023, 18:55   

To chyba muszę dzwonić bo u mnie "Aplikacja niedostępna" :(
 
 
Orald 
Klikacz

Dołączył: 15 Mar 2023
Posty: 2
Wysłany: 08-06-2023, 21:01   

TVPis Kultura. Serial "Robin z Sherwood". Oglądałem go w latach 80 na telewizorze Rubin made in CCCP. Jesteśmy 40 lat później, a jakość odbioru dramatycznie spadła (do poziomu kaset VHs).
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 04-07-2023, 19:41   

Na obecną chwilę dysponuje dekoderem 4k. Niby wszystko bylo dobrze, ale po resetowaniu connect box prez kablowke zaczely sie problemy.Kiedy odpalam bit comet, to na tv pokazuje się napis buforowanie, bądz bład. Czy ktos wie, jak rozwiązać ten problem?
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-07-2023, 21:15   

Ustaw w programie żeby nie zasysał calą przepusowoscia łącza.... dekoder działa na internecie i też trochę potrzebuje
  stivi
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 06-07-2023, 16:48   

stivi napisał/a:
Ustaw w programie żeby nie zasysał calą przepusowoscia łącza.... dekoder działa na internecie i też trochę potrzebuje


Dziś byl technik, poprawil coś w rozgałęzniku. Net dziala, ale problem został. Kolejny raz pokazują się błędy związne z przepustowością. Nie było u mnie tego przed awarią. Jutro przychodzi kolejny technik. Oczywiście w bit comecie, nadal wyskakuje zablokowany port nasłuchu
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-07-2023, 21:25   

Orald napisał/a:
TVPis Kultura. Serial "Robin z Sherwood". Oglądałem go w latach 80 na telewizorze Rubin made in CCCP. Jesteśmy 40 lat później, a jakość odbioru dramatycznie spadła (do poziomu kaset VHs).


Politykę sobie ... na tym forum młodziku (dwa posty).
Jakość Robina nic się nie zmieniła.
_________________
  nordof
 
kane11 
Klikacz

Dołączył: 27 Wrz 2021
Posty: 2
Wysłany: 09-08-2023, 14:36   

Witam, chciałem zapytać,, czy ma ktoś z was wiedzę dlaczego w epg oprócz kanałów filmowych brakuje informacji z którego roku jest emitowany materiał? Na takich kanałach jak np. Tvp Historia było to bardzo przydatne.
 
 
dudikn 
easy master

Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 34
Wysłany: 11-08-2023, 10:46   

witam
we wrześniu kończy mi się umowa i dzwonił konsultant z propozycją wymiany Horizona z nagrywarką na Boxa 4k. Obecnie nie posiadam tv 4k i raczej szybko nie będę wymieniał. Po przejrzeniu forum o Box 4k mam mętlik czy opłaca się zamienić Horizona na tego Boxa. Oglądałem listę które programy mogę nagrywać ( ponoć nagrywa programy z replay tv),prosiłbym o potwierdzenie tego innych użytkowników. Poza tym nie ma przewijania reklam.
 
 
YogiCK 
easy master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Varsovie
Wysłany: 12-08-2023, 10:21   

Jeżeli zależy ci na nagrywaniu, zostań na Horizonie. Jeżeli nie, możesz rozważyć tego boxa, aczkolwiek lepiej sprawdzić czy twój telewizor nie obsługuje standardu CI+, i jeżeli obsługuje to wziąć MediaModuł.
 
 
dudikn 
easy master

Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 34
Wysłany: 14-08-2023, 06:57   

YogiCK napisał/a:
Jeżeli zależy ci na nagrywaniu, zostań na Horizonie. Jeżeli nie, możesz rozważyć tego boxa, aczkolwiek lepiej sprawdzić czy twój telewizor nie obsługuje standardu CI+, i jeżeli obsługuje to wziąć MediaModuł.


A na tym CI+ można nagrywać?
 
 
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 15-08-2023, 08:26   

dudikn napisał/a:
YogiCK napisał/a:
Jeżeli zależy ci na nagrywaniu, zostań na Horizonie. Jeżeli nie, możesz rozważyć tego boxa, aczkolwiek lepiej sprawdzić czy twój telewizor nie obsługuje standardu CI+, i jeżeli obsługuje to wziąć MediaModuł.


A na tym CI+ można nagrywać?


Można tylko aktualną oglądaną transmisjie i trzeba mieć podpięty pendrive lub dysk zewnętrzny
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-08-2023, 13:40   

I pod warunkiem że telewizor ma opcję nagrywania programów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: