Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC TV 4K BOX
Autor Wiadomość
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 25-08-2020, 22:47   

Chyba nie bardzo bo jeśli dobrze widzę nie ma on za wiele gniazd i chyba to USB co ma jest do zasilania go.

No jak jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi.
 
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 26-08-2020, 10:18   

Morthen napisał/a:
Lista kanałów, na których możesz nagrywać audycje znajduje się tutaj:
https://www.upc.pl/pdf/b2...ograming_4k.pdf .


Morthen jest gdzieś taka lista dla Horizon?
_________________
  jaswir
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 26-08-2020, 12:49   

jaswir napisał/a:
Morthen napisał/a:
Lista kanałów, na których możesz nagrywać audycje znajduje się tutaj:
https://www.upc.pl/pdf/b2...ograming_4k.pdf .


Morthen jest gdzieś taka lista dla Horizon?


W przypadku dekoderów Horizon z nagrywarką i HDD oraz mediabox DVR możesz bez problemu nagrywać audycje na każdym kanale bez wyjątku.

Ograniczenia w Horizon dotyczą tylko usługi Replay TV gdzie zapis wybranych audycji znajduje się z automatu w chmurze i gdzie możesz używając tej opcji cofnąć się do 7 dni wstecz aby obejrzeć coś co przegapiłeś.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-08-2020, 14:48   

Jestem na bezterminówce i dziś rozmawiałem z DUK gdzie facet sam mi zaproponwał żeby czekać bo z tego co u nich się mówi to prawdopodobnie za jakiś czas będą oferty z tym boxem na zasadzie usługi dodatkowej do dekodera głównego (pakiet 4K) oraz że horizon będzie dostępny w multiroomie. Poczekamy, zobaczymy :D
_________________
 
 
JANINAWRO 
light master

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lip 2019
Posty: 102
Wysłany: 26-08-2020, 15:36   

Czytałam ich cennik dzisiaj i tam pisze że na multiroom też dają tego boxa 4k
https://www.upc.pl/pdf/upc_cennik_uslug_b2c.pdf
 
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 26-08-2020, 16:26   

matek3265 napisał/a:
jaswir napisał/a:
Morthen napisał/a:
Lista kanałów, na których możesz nagrywać audycje znajduje się tutaj:
https://www.upc.pl/pdf/b2...ograming_4k.pdf .


Morthen jest gdzieś taka lista dla Horizon?


W przypadku dekoderów Horizon z nagrywarką i HDD oraz mediabox DVR możesz bez problemu nagrywać audycje na każdym kanale bez wyjątku.

Ograniczenia w Horizon dotyczą tylko usługi Replay TV gdzie zapis wybranych audycji znajduje się z automatu w chmurze i gdzie możesz używając tej opcji cofnąć się do 7 dni wstecz aby obejrzeć coś co przegapiłeś.


chodziło mi dokładnie o taką samą listę kanałów jak to dla HOrizon, które chodzą na Horizon GO w domu i na zewątrz i które mają replay tv
chyba, że pomijając kolumnę z nagrywaniem mogę przyjąć, że to też lista dla dekodera Horizon
to, że nagrywać mogę wszystko to wiem ;)
_________________
  jaswir
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-08-2020, 17:16   

Czyli ten "dekoder" 4k jest 10zł droższy niż Horizon Max ale 10 tańszy niż Horizon Max z nagrywarką.
_________________
  ralf
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-08-2020, 18:20   

LNR napisał/a:
Jestem na bezterminówce i dziś rozmawiałem z DUK gdzie facet sam mi zaproponwał żeby czekać bo z tego co u nich się mówi to prawdopodobnie za jakiś czas będą oferty z tym boxem na zasadzie usługi dodatkowej do dekodera głównego (pakiet 4K) oraz że horizon będzie dostępny w multiroomie. Poczekamy, zobaczymy :D


Pamiętam jak mi instalator ze 2 lata temu mówił (jak wymieniał nienagrywającego Kaona na nienagrywającego Mediaboxa), że już za momencik będzie Horizon w MR...
Rozumiem, że nie mają dekodera DVB-C 4K, ale skoro wprowadzają kanały do tego śmiesznego urządzenia to mogliby dać też to do kabla do odbioru na CI+. Chyba że planują z tych pokazówek zrobić pakiet.
_________________
 
 
Chudy 
Klikacz

Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 9
Wysłany: 26-08-2020, 19:55   

Na forum Sat Kuriera są screeny z tego dekodera i informacje o nim - forum[.]satkurier[.]pl/topic/13293-upc/?do=findComment&comment=1572047
 
 
ferc 
easy master


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 23
Wysłany: 26-08-2020, 19:55   

jaswir napisał/a:
chodziło mi dokładnie o taką samą listę kanałów jak to dla HOrizon, które chodzą na Horizon GO w domu i na zewątrz i które mają replay tv

Wszystkie informacje sa na stronie upc.pl w zakładce Telewizja > Lista kanałów TV
https://www.upc.pl/pdf/b2...ing_horizon.pdf
_________________
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 173
Wysłany: 26-08-2020, 20:52   

A czy można obsługiwać ten nowy dekoder starym pilotem do tv? Tak jak ma to miejsce w przypadku modułu CI+?

Czy jest się skazanym na dwa piloty chcąc 4K :)
 
 
sebagit 
classic master

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 172
Wysłany: 26-08-2020, 21:08   

A jak miałbyś obsługiwać ten nowy dekoder pilotem na podczerwień? Chyba, że masz nowy TV z pilotem na bluetooth, to może jest takie opcja.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 27-08-2020, 00:49   

Chudy napisał/a:
Na forum Sat Kuriera są screeny z tego dekodera i informacje o nim - forum[.]satkurier[.]pl/topic/13293-upc/?do=findComment&comment=1572047


https://forum.satkurier.pl/topic/13293-upc/?do=findComment&comment=1572047 No gdakacz z reszta ferajny pieja zachwyty co jest przyjmowane bez entuzjazmu ze strony tamtejszych userow.
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 27-08-2020, 09:00   

Jak ktoś posiada Horizon bez nagrywarki i jeśli ten "dekoder" 4k jest faktycznie szybki w działaniu a nie muli jak Horizon, to nie widzę powodu żeby go nie brać. Chyba że cena będzie z kosmosu. Natomiast posiadacze dekoderów z nagrywarką powinny go omijać z daleka.
_________________
  ralf
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 27-08-2020, 09:22   

ralf napisał/a:
Jak ktoś posiada Horizon bez nagrywarki i jeśli ten "dekoder" 4k jest faktycznie szybki w działaniu a nie muli jak Horizon, to nie widzę powodu żeby go nie brać. Chyba że cena będzie z kosmosu. Natomiast posiadacze dekoderów z nagrywarką powinny go omijać z daleka.


A dlaczego posiadacze horizon z nagrywarka mają omijać 4k? Przecież on też ma funkcję nagrywania. Coś z nią nie tak? Pytam bo kończy mi się wkrótce umowa i myślę o wzięciu tego 4k.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: