Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co jakiś czas na ekranie tv wyświetla się menu Horizona
Autor Wiadomość
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 31-07-2020, 12:58   Co jakiś czas na ekranie tv wyświetla się menu Horizona

Na moim telewizorze Sony Bravia co jakiś czas pokazuje się menu Horizona. Muszę na pilocie dekodera ręcznie go anulowac. Przywracanie systemu czyszczenie itp nie pomaga. Kilka dni lub dłużej jest spokój bt ponownie bez zadnej ingerencji się pokazywać. Miał ktoś coś podobnego?
_________________
  jedrek
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 31-07-2020, 13:18   

jedrek, U mnie od czasu do czasu menu GHorizona nie znikało, nawet przy użyciu pilota. Pomagał restart prądowy.
Permanentne rozwiązanie to wymiana na kartę CI+
_________________
 
 
Hasesu 
Klikacz

Dołączył: 31 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: 31-07-2020, 14:23   

jedrek, odśwież uprawnienia (można to zrobić przez moje upc). Jeśli to nie pomoże to wykonaj reset modemu (z tyłu przycisk reset ok 30 sek przytrzymać), a później jeszcze raz ustawienia fabryczne trzymając 3 przyciski z przodu przy włączaniu (stracisz nagrania). Później ewentualnie można dla pewności jeszcze raz odświeżyć uprawnienia i problem powinien zniknąć :)
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 31-07-2020, 18:06   

Hasesu napisał/a:
jedrek, odśwież uprawnienia (można to zrobić przez moje upc). Jeśli to nie pomoże to wykonaj reset modemu (z tyłu przycisk reset ok 30 sek przytrzymać), a później jeszcze raz ustawienia fabryczne trzymając 3 przyciski z przodu przy włączaniu (stracisz nagrania). Później ewentualnie można dla pewności jeszcze raz odświeżyć uprawnienia i problem powinien zniknąć :)
Te wszystkie czynności wykonywałem już wielokrotnie. Robił to też wezwany technik, ale dekodera nie wymienił choć widziałem ze miał/ Odświeżanie sygnału robię również często. Zauważyłem ze częściej pokazuje się przy narywaniu z kanału ZOOM.
_________________
  jedrek
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: