Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BOK w UPC
Autor Wiadomość
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-06-2020, 19:18   Małe co nieco o BOK w UPC

Cytat:
UPC Biznes chce poznać Państwa opinię

Witamy,
Opinie naszych klientów mają dla nas duże znaczenie, a bez nich udoskonalanie naszych produktów i usług byłoby niemożliwe, dlatego bardzo prosimy o wyrażenie opinii na temat swoich ostatnich doświadczeń związanych z obsługą telefoniczną przez Specjalistę ds. Obsługi Klienta UPC Biznes w dniu xxxxxxx

Cytat:
Witamy,
Zauważyliśmy, że do tej pory nie podzielili się Państwo swoją opinią dotyczącą ostatnich doświadczeń związanych z obsługą telefoniczną przez Specjalistę ds. Obsługi Klienta UPC Biznes w dniu xxxxxxxxxx. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do wypełnienia ankiety, ponieważ opinie naszych klientów mają dla nas duże znaczenie, a bez nich udoskonalanie naszych produktów i usług byłoby niemożliwe.


Zacznę ten wątek od irytującego mnie, ostatnio tendencyjnego (i tym samym śmiesznego) sposobu nagabywania o podzielenie się opinią na temat jakości obsługi w rozpatrywaniu zgłoszeń a potem ... liczne przypominanie o 'zaległościach', czyli ... Przypomnienie o ankiecie od UPC Biznes

OCZYWIŚCIE w samej ocenie pracy konsultantów, nie widzę NIC zdrożnego, ale ...
w moim wypadku, ostatnio zaczęło robić to się ewidentnie (w związku ze zgłoszeniami, jak i wykonywanymi połączeniami głosowymi, związanymi z cała otoczką skargi na Starszego Kierownika ds. Obsługi Klienta Kamila L.) świadomie sterowane.

Chodzi o to, że ostatnio otrzymywałem takie ankiety TYLKO w sprawach lekkiego kalibru a na te dotyczące bezpośrednio p. Kamila L. już NIE.
Raczej nie mam wątpliwości, kto musi w tym swoje łapy maczać ... 'miłościwie panujący' Starszy Kierownik ds. Obsługi Klienta, Kamil L.

Zakłamanie, połączone z zafałszowaniem statystyki dotyczącej jakości obsługo klienta, nie omija również i tego odcinka. I-RY-TU-JĄ-CE !!!
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-08-2020, 09:27   

Cytat:
8 lipca 2020 r.
Sz. Panie Dyrektorze.

W dniu 13 maja 2020 r. wysłałem na pański służbowy adres mailowy - xxxxxx@upc.pl - skargę na St. Kier. d.s. Obsługi Klienta p. Kamila Lebieckiego, zamieszczając wraz z jej treścią, skan oryginału.
Zaś w dniu 21 maja 2020 r. za pośrednictwem PP, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru - odbiór nastąpił w dniu 25 maja - jej oryginalną wersję papierową.

Do dnia dzisiejszego nie miałem możliwości poznania pańskiego stanowiska w tej kwestii.
Kiedy mogę oczekiwać odpowiedzi ?


Cytat:
26-08-2020
Dzień dobry,

przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.
Zapewniam, że dokładnie weryfikujemy wszystkie zgłoszenia naszych Abonentów. Przykro mi, że wyjaśnienia odnośnie funkcjonowania Społeczności UPC, przekazane Panu w odpowiedzi z dnia 20/02/2020 i 15/04/2020, nie zostały przez Pana przyjęte. Zgłaszane przez Pana zastrzeżenia zostały kilkukrotnie przeanalizowane i podtrzymujemy nasze stanowisko z dnia 20/02/2020 i 15/04/2020. Udzieliliśmy wszystkich informacji w tym temacie i uznajemy go za zakończony. Kolejne kontakty w tej sprawie pozostaną więc bez odpowiedzi.
Wiadomość tę wysłałem również pocztą tradycyjną.

Łączę wyrazy szacunku
Michał Sojka
Kierownik 2 Linii Wsparcia Obsługi Klientów


Tak się zastanawiam, czy Dyrekcji, jak i (niektórym) pracownikom BOK w UPC, przeciąg pomiędzy uszami wytwarza się na zawołanie, czy też mają go od urodzenia (??) ;)
 
 
srepka 
Klikacz

Dołączył: 19 Lis 2020
Posty: 8
Wysłany: 19-11-2020, 22:28   

BOK działa świetnie, marudy wszędzie pyszczą.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: