Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet Start HD - zerwanie umowy
Autor Wiadomość
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-02-2020, 12:08   

Nie ma żadnej ulgi przy tym pakiecie więc rozumiem że jakby teraz zrezygnować to by trzeba zapłacić upc za każdy miesiąc umowy? Czyli dajmy na to od marca 2020 do 01.2022r za każdy miesiąc 39zł?
Ale za to jest taki zapis:
W ramach Promocji, w ciągu pierwszych 30 dni od daty rozpoczęcia świadczenia usług, Uczestnik Promocji uprawniony jest do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w całości, tj. w zakresie wszystkich usług objętych Promocją (zgodnie z § 6 ust.4 Ogólnych Warunków Umowy Abonenckiej), przy zachowaniu okresu wypowiedzenia, bez obowiązku zapłaty kwoty w wysokości ulgi przyznanej Uczestnikowi Promocji na podstawie niniejszego Regulaminu Promocji, o której mowa w § 2 ust.3 Ogólnych Warunków Umowy Abonenckiej.
Z tego co pamiętam 30 dni jeszcze nie minęło.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 12:14   

Cytat:
Nie ma żadnej ulgi przy tym pakiecie

Są, są...ale przy Start.


Cytat:
W ramach Promocji, w ciągu pierwszych 30 dni

..jeśli to oferta z tej promocji, to tak. Dowiedz się nazwy tej promocji, bo oni mogą mieć jeszcze inne, ktorych nie znamy.

sketch-1581765575088.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 81,79 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 15-02-2020, 12:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-02-2020, 12:19   

Przy pakiecie start hd za 39zł nie ma żadnych ulg, z tego co widzę.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 12:21   

dizel, tak, mie przy Start. Dlatego dowiedz się z jakiej promocji masz usługę, bo może masz na innych warunkach.
_________________
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-02-2020, 12:24   

No dobra, przyjmijmy że to jest ta promocja z tego linka, czyli rozumiem że żeby zerwać umowę musiałbym im zapłacić za każdy miesiąc 39zł, pozostały do końca umowy?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 12:28   

Nie, wówczas (jak stanowią warunki) możesz wypowiedzieć bez kar bo nie ma ulg w okresie zobowiązania ( n/d )


Cytat:
twierdziła ona że z tego pakietu można zrezygnować w każdym momencie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia nie ponosząc dodatkowych kosztów.

...i to by znaczyło że to ta promocja którą dałam, ale może dostałeś z innej promocji, musisz to sprawdzić.
_________________
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-02-2020, 12:32   

Ok dzięki za pomoc, bardzo dawno nie miałem z upc do czynienia, na infolinii będą wiedzieli co z tą rezygnacją czy zależy na kogo się trafi?
Gdyby miał umowę przy sobie to bym sam to sprawdził.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 12:39   

No tak, tylko online jest za 1 zł.
...ale mi nie o to chodzi.
Po prostu na forum nie mamy wszystkich regulaminów do promocji. Ten co dałam to jedno, ale może Ty dostałeś z innej promocji.
np.Ostatnio natrafiłam na ofertę, gdzie dekoder Horizon dawany jest do pakietu Start HD z netem 150, nigdy wczesniej tego nie było...dlatego nie odpowiem Ci co zrobić skoro nie wiesz z jakiej promocji masz ofertę i jakie są jej warunki. Rozumiesz?Po prostu musisz wiedzieć na podstawie jakich warunków chcesz odstąpić (czy możesz odstąpić w każdym czasie)

ps.
Jesli dostałeś z innej promocji niż tą co dałam, to podziel się z nami linkiem do niej ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 15-02-2020, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-02-2020, 12:44   

Ja to rozumiem wszystko, tylko się zastanawiam nad poziomem obsługi upc, czy dzwoniąc do nich niezależnie na kogo trafię będą mi w stanie odpowiedzieć zgodnie z prawdą?
Ewentualnie do boku się przejdę w poniedziałek bo mam blisko tylko wątpię żeby mi udzielili jakichkolwiek informacji bo umowa nie jest na mnie.
Do samej umowy dostępu na razie nie mam bo jest w innym mieście, na razie mi tam nie po drodze, a to są starsze osoby więc przez telefon też mi nie powiedzą co jest na umowie bo się nie znają na tym wcale.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 12:54   

dizel,
Powiem Ci co ja bym zrobiła w tej sytuacji..
Zadzwonilabym do upc i powzięła informacje (o ktorych już pisałam) dowiedzialabym się o warunkach odstąpienia (czy w kazdym czasie mozesz to zrobić, czy jednak nie) i w zależności od tych informacji - bym dzialała.
Zadzwoń do nich.
_________________
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-02-2020, 14:22   

Dzwoniłem i pani nie była w stanie podać dokładnej nazwy promocji bo oni mają swoje kody ale podała nazwę taką jak w tym pdfie i że to ze stycznia 2019r. więc to pewnie będzie to.
Przy obliczeniu wysokości kwoty w razie zerwania w systemie wyskoczyło 0zł więc stwierdziła że na pewno będzie można zerwać w każdym momencie umowę bez kary.
Dzięki wszystkim za pomoc.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 15:17   

dizel, no i oki.

A tak na marginesie, z jakiego powodu ta rezygnacja? chcesz negocjować ofertę przedłużeniową, czy w ogóle nie chcesz zadnych usług już?
_________________
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-02-2020, 15:38   

Nie, po prostu te osoby są niezdecydowane, a oglądają tylko 2 programy więc może darmowa tv naziemna była by lepszą opcją i do tego darmową.
Ja sam już z upc nie korzystam od 2012 roku odkąd przeszedłem na net mobilny.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 15:42   

Rozumiem, wolałam zapytać wyprzedzająco, w razie jakbyś miał zamiar negocjować..
_________________
 
 
Wojtas88 
Klikacz

Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 3
Wysłany: 22-09-2020, 11:10   

Witam,
czy ktoś tu z obecnych rezygnował całkowicie z UPC np. przez wyprowadzenie z obecnego miejsca zamieszkania pod inny adres gdzie UPC nie udostępnia swoich usług w ramach trwającej umowy??

w chwili obecnej zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę a na infolinii przemiła Pani poinformowała mnie, że w związku z rezygnacją będzie naliczona kara w wysokości przyznanych ulg do końca trwania umowy.

Wg obliczeń przy abonamencie 165 zł/m przyznane ulgi wg tej Pani to 361zł/m co x ilość miesięcy do końca umowy 20... daje nie bagatela 7.220 zł kary gdzie przy normalnym opłacaniu wychodzi 3.300 zł...

Dowiedziałem się że takie praktyki są "nielegalne" i kiedyś za to "firma" beknie. - słowa przedstawiciela...

Czy ktoś miał podobną sytuację i udało się coś wywalczyć??

Cesja umowy oczywiście jest możliwa jeśli znajdzie się nowy właściciel który będzie miał takie same wymagania jak my :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: