Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontrole po instalacji
Autor Wiadomość
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 06-11-2019, 17:19   

Sumując odpowiedzi, rozumiem że przy dobrze działającej usłudze nie muszę wpuścić Pana Kontrolera/ów do swojego lokalu mieszkalnego i nic ,, przykrego ,, ze strony UPC mnie nie spotka . Dobrze rozumiem?.
  Daniel84
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-11-2019, 17:54   

Nie, ale w praktyce nic złego Cię nie spotka. Po prostu powiedz, że nie masz czasu, nie jesteś dostępny.
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-11-2019, 18:09   

Daniel84 napisał/a:
Sumując odpowiedzi, rozumiem że przy dobrze działającej usłudze nie muszę wpuścić Pana Kontrolera/ów do swojego lokalu mieszkalnego i nic ,, przykrego ,, ze strony UPC mnie nie spotka . Dobrze rozumiem?.
Zalezy. Jak tylko kontrola roboty instalatorow, wtedy odejda z kwitkiem i dzieki tobie niesolidni monterzy beda grasowac dluzej co mozesz sam kiedys odczuc.

[ Dodano: 06-11-2019, 18:09 ]
Natomiast jesli to goscie z serwisu, bo wprowadzasz ingress w KZ, wtedy moga cie po prostu odciac od uslug i szybko bedziesz prosil o wizyte.
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 06-11-2019, 19:28   

Nie uważam Pana który instalował mi usługę za nieuczciwego ponieważ wszystko działa mi prawidłowo , urządzenia nowe , kable zarobione prawidłowo , internet i tv działa bez zająknięcia więc nie czuję się winny że ukrywam nieuczciwego instalatora .

,,Natomiast jesli to goscie z serwisu, bo wprowadzasz ingress w KZ, wtedy moga cie po prostu o
dciac od uslug i szybko bedziesz prosil o wizyte ,,
możesz jaśniej ? nie znam waszych firmowych określeń.
  Daniel84
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-11-2019, 19:55   

Skad wiesz ile metrow kabla i jaki wpisal sobie instalator do protokolu? Czy dal jakosciowo dobre elementy? To wlasnie chce sprawdzic kontrola. Nie lobbuje za jupisi, mam ich gdzies. Jesli nie rozumiecie, ze rowniez w waszym interesie lezy, zeby odsiac niesolidnych nic nie poradze.
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 06-11-2019, 21:01   

Jeżeli w dużym bloku mieszkalnym ( 10 pięter podobne mieszkania) instalują kilka/naście usług to moim zdaniem w porównywalnym metrażu ,, przekręt ,, na kablu jest raczej delikatnie mówiąc nieopłacalny , a złączki na kabel to są raczej standardowe i ich cena jest dość niska więc zakładanie 6 jakiś jeszcze niższej jakości mi się wydaje całkowicie nieopłacalne . Dodam że kabel z miedziowaną żyłą stalową który UPC daje do instalacji jest delikatnie mówiąc nie najwyższej jakości . Dobra więcej nie będę w temacie pisał bo jeszcze oberwę za bronienie Pana który u mnie instalację wykonał.
  Daniel84
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-11-2019, 22:58   

Daniel84, Tutaj nie chodzi o tego konkretnego Pana który był u Ciebie, tylko firmę dla której pracuje. Jeśli firma jest nieuwicia i zużywa np materiałów o 20% lub wykonuje niepotrzebne czynności, to jest to już dla niej spory zysk.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 07-11-2019, 00:01   

..to jeśli chodzi o kwestię instalacji..

A jeśli chodzi o kwestię serwisu, o ingres w KZ o którym napisał @antyjupisi, to nic prostszego jak poczytać o blokadzie kanału zwrotnego, o tym dlaczego i jak jej brak może wprowadzać ingres w sieci....to nie są firmowe określenia tylko dla wtajemniczonych.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: