Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzęt używany przez upc
Autor Wiadomość
Rubyoyo 
Klikacz

Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 2
Wysłany: 17-08-2019, 11:57   Sprzęt używany przez upc

Dzień dobry, mam pytanie o dokładną specyfikację sprzętu jaki stosuje upc.

Znalazłem na temat connectbox wikidevi (. ) com (/wiki/) Compal_Broadband_ Networks_CH7465LG-LC
tyle, więcej nie potrafię znaleźć, interesuje mnie jeszcze gigaconnectbox, bo się zastanawiam co wybrać, akurat z tego co wiem to od miesiąca ok mają u mnie 1 gbps.
Dla dekodera horizon, też mi się nic nie udało znaleźć, ani do multiroom mediabox jakie stosują, ma ktoś może pod ręką specyfikację podesłać ? :)

Na upc.pl guzik piszą, same pierdoły marketingowe i nic się dowiedzieć nie można :/

Dla porównania jak ktoś ma to też może podrzucić linki do specyfikacji starszych modemów to fajnie by było można sobie porównać jak ta elektronika szybko się zmienia, w końcu jakby nie patrzeć te całe modemy czy dekodery to takie mini komputerki.

Na tym forum jest kilka set stron na ten temat i też ciężko odnaleźć konkretne informacje.


Z góry dziękuję wszystkim za pomoc
Pozdrawiam
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2019, 12:49   

Dokładna specyfikacja sprzętu to słodka tajemnica operatora i stąd z reguły brak datasheet i opisów na wikidevi. O Giga Connect Box (konkretnie o modelu TG3492LG) można trochę więcej dowiedzieć się tam:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


PS. Zastanawiałam się, czy nie dodać do bazy wikidevi Ubee EVW3226, ale zrezygnowałam, bo to sprzęt stary, wycofywany i mało kogo interesuje, a tu proszę jednak zawsze ktoś szuka informacji :)
Ostatnio zmieniony przez Zuzia 17-08-2019, 13:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 17-08-2019, 12:50   

Rubyoyo, Jakie konkretnie informacje Cię interesują?
_________________
 
 
Rubyoyo 
Klikacz

Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 2
Wysłany: 17-08-2019, 13:04   

Zuzia, jak wchodzę na tą stronę to tylko jakieś pole do wpisania loginu i hasła jest.


zylx, podstawowe informacje o sprzęcie na które zwykle zwraca się uwagę kupując sprzęt, np standardy wifi, z tego co wyczytałem to chyba 3*3 MIMO AC 1300 ma connectbox,
jaki procek, ile RAM, ROM, ile prądu żre, a już nie mówię o jakiś testach ile to faktycznie osiąga, bo o takie coś na sprzęcie operatora to ciężko :/
Ale najbardziej to jednak informacje o WIFI mnie interesują

Żadne jakieś szczegóły mnie już za bardzo interesują, bo to co soft oferuje to mniej więcej z instrukcji się idzie dowiedzieć :)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2019, 13:33   

Rubyoyo napisał/a:
Zuzia, jak wchodzę na tą stronę to tylko jakieś pole do wpisania loginu i hasła jest.
Poprawiłam link.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 18-08-2019, 22:56   

Rubyoyo, WiFi mam dosyć dobrze przetestowane na tym sprzęcie. Generalnie jest całkiem ok, standard to AC Wave 1, MIMO, 3x3. U mnie w mieszkaniu dla 2x2 80mhz transfery dochodzą do 500mbs, ale średnio jest pewnie ~450. Dla 3x3 można osiągnąć ponad 700mbs. Producentem układu WiFi jest Celeno. https://wikidevi.com/wiki/Compal_Broadband_Networks_CH7465LG-LC
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: