Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet za 35 zł
Autor Wiadomość
natash 
easy master

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 36
Wysłany: 03-07-2019, 22:15   Internet za 35 zł

Jakiś czas temu podpisałem na jednym mieszkaniu Internet za 35 zł, teraz nie mogę znaleźć tej oferty czy ona nadal obowiązuje, bo chciałem podpisać na kolejnym mieszkniu.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-2019, 22:29   

Za 39,99 zł jest 150 Mb/s ale nie wszędzie: https://www.upc.pl/internet/geo2/150-24mc/
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-07-2019, 22:40   

natash, Powinna ciągle obowiązywać ta oferta na 150mbs za 34,99zł: https://www.docdroid.net/...-od20190226.pdf
_________________
 
 
natash 
easy master

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 36
Wysłany: 04-07-2019, 18:23   

Pan na infolinii powiedział, że oferta jest dla osób co przedłużają ofertę (utrzymanie klienta). Dla nowych klientów jest za 50 zł. Macie jakiś pomysł jak to przeskoczyć? Jest coś tańszego niż 50 zł/msc, prędkość mnie nie interesuje, ważne aby był tani Internet.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 04-07-2019, 18:29   

natash, Po prostu musisz stać się obecnym klientem. Nie ma tam wymogu, że musisz nim być dwa lata.Bierzesz jakąkolwiek umowę, rezygnujesz przed upływem 14 dni i już rozmawiasz z działem utrzymania klienta oraz spełniasz warunki oferty. Jak nie chcesz tak ostro, to możesz wziąć umowę na Internet bez okresu zobowiązania i zrezygnować po miesiącu. Biorąc pod uwagę, ze UPC poniesie koszty przyłączenia Cię do sieci, nie będzie im się kalkulować Cię tak szybko puścić.

Edit: Jak nie chcesz się bawić i olejesz 5zł to proszę: https://app.upc.pl/zamow?offerid=00000700002074021, wystarczyło zapytać na czacie.
_________________
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 04-07-2019, 21:19   

Czy tylko mi ten link nie działa ?
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 04-07-2019, 21:37   

Działa: https://app.upc.pl/zamow?offerid=00000700002074021
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 04-07-2019, 21:59   

Zuzia, Twój link działa, a po kliknięciu w link zylx, mam error 404 na stronie upc :X

A dobra teraz zauważyłem, że w linku zylx jest jeszcze przecinek na końcu, bez niego też działa :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 04-07-2019, 22:27   

Nieznajomy, Interpunkcja czasem stwarza problemy:p
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 05-07-2019, 10:47   

DLA NOWYCH KLIENTÓW, do końca lipca
jest też za 39,99 zł internet 150 Mbs, z tym że z dodatkową promocją - tj. pierwsze 3 miesiące za 1 zł.
W zobowiązaniu na 24 miesiące, więc średnia wychodzi 35 zł
Dodatkowo z TV Start gratis.


Też jest link i też można zamówić bezpośrednio..ale w przeciwieństwie do użytkowników powyżej (którzy widocznie tego adresu nie znają) ja linków publicznie nie podaję.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 05-07-2019, 11:53   

Kasia, Link wkleiłem, bo dostałem go z oficjalnego źródła. Zresztą, wystarczy poprosić na czacie i to co czym mówisz też można dostać w postaci linku.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 05-07-2019, 12:54   

zylx napisał/a:
...Zresztą, wystarczy poprosić na czacie i to co czym mówisz też można dostać w postaci linku.

:shock:


zylx, to Twoja sprawa, chciałeś wrzuciłeś choć moje zdanie na ten temat znasz....ale jeśli wg.Ciebie jest tak łatwo uzyskać extra promocje min.tą o której ja napisałam -a której nie ma na stronie 😝 (bo jest ona UZNANIOWA i jako taka nie podlega roszczeniu )- to zamiast wklejać linki, wystarczyło napisać do autora wątku: wystarczy poprosić na czacie by dostać w postaci linku to o co pytasz..

Zdradź jeszcze tylko autorowi i mi bo ciekawa jestem bardzo, jak (bez pomocy wróżbity Macieja) nie znając regulaminu, a co za tym idzie nie mając świadomości. że taka promocja w ogóle istnieje, uzyskać do niej link na czacie, ę?

.
Zastanowię się jeszcze. bo może i ja wrzucę trochę linków które mam i w ogóle nie trzeba będzie prosić o nie na czacie...tylko nie dziwcie się potem że UPC koduje najlepsze promocje i ukrywa linki do zamówień bezpośrednich....bo do ofert przedłużeniowych już dawno zatrzasnął furtkę, a nikt do tej pory wytrychu nie znalazł...
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 05-07-2019, 13:32   

Kasia napisał/a:

zylx, to Twoja sprawa, chciałeś wrzuciłeś choć moje zdanie na ten temat znasz....ale jeśli wg.Ciebie jest tak łatwo uzyskać extra promocje min.tą o której ja napisałam -a której nie ma na stronie 😝 (bo jest ona UZNANIOWA i jako taka nie podlega roszczeniu )- to zamiast wklejać linki, wystarczyło napisać do autora wątku: wystarczy poprosić na czacie by dostać w postaci linku to o co pytasz..

Zdradź jeszcze tylko autorowi i mi bo ciekawa jestem bardzo, jak (bez pomocy wróżbity Macieja) nie znając regulaminu, a co za tym idzie nie mając świadomości. że taka promocja w ogóle istnieje

przeciez to jest proste
ja dostalem do zylx-a gwarancje najlepszej oferty w styczniu 2020

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8456&postdays=0&postorder=asc&start=21930
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 05-07-2019, 13:35   

Kasia napisał/a:
bo jest ona UZNANIOWA i jako taka nie podlega roszczeniu )-

:evil: :evil: :evil:

Kasia, Nie bez powodu wkleiłem publicznie akurat ten link a nie inny bo ta promocja jest normalnie na stronie, a regulamin do niej jest dostępny pubkicznie chociażby tutaj: https://www.upc.pl/pomoc/dokumenty-i-pliki/

Cytat:
Zdradź jeszcze tylko autorowi i mi bo ciekawa jestem bardzo, jak (bez pomocy wróżbity Macieja) nie znając regulaminu, a co za tym idzie nie mając świadomości. że taka promocja w ogóle istnieje, uzyskać do niej link na czacie, ę?
,

Soft skills. Są różne sposoby, ale najlepiej działa tańsza oferta konkurencji: "A taniej się nie da, bo XYZ proponuje mi za...."

I w pełni się z Tobą zgadzam, że lepiej nie wszystkie linki zamieszczać publicznie, ale te co są na stronie to chyba nie problem. A co do wytrychów, to nikt nie szukał raczej. Tak naprawdę to wystarczyło by, gdyby osobybkorzystajace z tego forum dzielili się regulaminami, ale niestety większość jak dostanie co chce to znika i ich nie ma.

[ Dodano: 05-07-2019, 14:37 ]
GDA napisał/a:
przeciez to jest proste
ja dostalem do zylx-a gwarancje najlepszej oferty w styczniu 2020

Nie dostałeś gwarancji, tylko przepis jak sobie załatwić najistotniejszą ofertę, której postanowienia regulaminu spełnisz. Czytaj proszę z zrozumieniem.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 05-07-2019, 13:42   

to napisz mi to jeszcze raz tak abym zrozumial

zylx napisał/a:
GDA, Proszę bardzo, nawet chętnie Ci pomogę napisać odpowiednią reklamację :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: