Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
T-Mobile i oferta światłowodowa!
Autor Wiadomość
Dzekson22 
light master

Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 77
Wysłany: 10-06-2021, 10:53   

u kolegi ktory mieszka dwa domy dalej tez ma problem i to wina komputera? to nieźle masz w głowie, koncze dyskusje na ten temat bo i tak nie ma sensu.
 
 
Dzekson22 
light master

Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 77
Wysłany: 10-06-2021, 10:56   

gram na boty czy lan i nie ma problemu tylko online
 
 
Dzekson22 
light master

Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 77
Wysłany: 10-06-2021, 10:59   

u was w miastach moze inaczej to dzialac, mieszkam na wsi i pewnie terminal optyczny gpon inea ogranicza jakosc uslug
 
 
kiram 
classic master

Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 172
Wysłany: 10-06-2021, 11:00   

pawelb napisał/a:
kiram napisał/a:
Dzekson22 napisał/a:
ze wszystkich operatorów z których korzystałem najlepiej wypada t-mobile.


Nie doczekalem sie odpowiedzi, gramy po wifi czy kablu?

skoro się uważa za profesjonalnego gracza to nawet go o to nie pytałem bo wydaje mi się oczywiste :P

Profesjonalni gracze to kupuja brandowany gejmingowy szajs za ktory przeplacaja, w tym gamingowe routery czy inne magiczne badziewie.
 
 
kiram 
classic master

Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 172
Wysłany: 10-06-2021, 11:02   

Dzekson22 napisał/a:
gram na boty czy lan i nie ma problemu tylko online


Online po wifi czy po kablu, trzeci raz to sam pytam...
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 10-06-2021, 11:10   

Dzekson22 napisał/a:
u was w miastach moze inaczej to dzialac, mieszkam na wsi i pewnie terminal optyczny gpon inea ogranicza jakosc uslug


Nikt nic nie ogranicza. Albo źle adresujesz swoje problemy, albo cierpisz z powodu "lag compensation" - twoi przeciwnicy mają wyższy ping, i gra próbuje "wyrównać szansy". Stąd to co widzisz na ekranie nie koniecznie musi odpowiadać temu co rejestruje serwer.
_________________
 
 
Dzekson22 
light master

Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 77
Wysłany: 10-06-2021, 11:21   

https://www.youtube.com/watch?v=LbXtXMmgKOc no tak bo u kazdego pro gracza tak wyglada gra. Jak sobie zobacze pro graczy na twitchu to widac ze gra inaczej dziala i maja wiecej czasu na reakcje, ja ledwo wychylam i dostaje glowy nie mam kontroli nad tym co sie dzieje, przelacze sie na LTE Orange i gra mi sie lepiej.
 
 
Dzekson22 
light master

Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 77
Wysłany: 10-06-2021, 11:23   

https://www.youtube.com/w...waW2iz4iA&t=98s
 
 
kiram 
classic master

Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 172
Wysłany: 10-06-2021, 11:41   

Kiepski trolling, gosciu wymyslasz milionow powod a nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie.
 
 
kiram 
classic master

Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 172
Wysłany: 10-06-2021, 13:27   

Amatorow Xd ale czego, amatorskich graczy czy sieci komputerowych? Przeciez ty nie masz pojecia jak wyglada infrastruktura sieci poza tym, ze ktos ma kablowke, dsl czy gpona, czym to dalej leci i gdzie, grac tez watpie zebys byl jakims zawodnikiem esportowym.
 
 
Dzekson22 
light master

Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 77
Wysłany: 10-06-2021, 13:43   

a ty masz pojecie jak wyglada infrastruktura? Jestes typowym kowalskim ktory zadaje pytania "Zrestartuj router" "masz po kablu czy wifi" "sprawdz transfer danych i ping na speedtest" "wykonaj winmtr" zadaj moze pytanie czy mam router podlaczony do pradu i to wszystko ze strony kowalskiego
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1261
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-06-2021, 13:59   

Dzekson22 napisał/a:
u kolegi ktory mieszka dwa domy dalej tez ma problem i to wina komputera? to nieźle masz w głowie, koncze dyskusje na ten temat bo i tak nie ma sensu.

przypominam że podobni zmienili Ci też terminal ONT .... a Ty dalej swoje
niestety mam wrażenie że to jednak nie problem z kompem ale z Twoją głową, przykro to mówić,
rzeczywiście szkoda było próbować Ci pomagać bo jesteś toksyczny a na takich szkoda czasu
 
 
Dzekson22 
light master

Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 77
Wysłany: 10-06-2021, 14:06   

@pawelb narazie w niczym nie pomogles testy w winmtr sa zbedne, jesli terminal optyczny gpon w infrastrukturze inei kontroluje ruch klientów
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1261
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-06-2021, 14:28   

Dzekson22 napisał/a:
@pawelb narazie w niczym nie pomogles testy w winmtr sa zbedne, jesli terminal optyczny gpon w infrastrukturze inei kontroluje ruch klientów

nie pamiętam żebym Ci radził robić testy winmtr, radziłem Ci żebyś zmienił operatora
terminal optyczny niczego takiego nie kontroluje, jeśli już to takie przycinanie robi się na routerach a nie na urządzeniach gpon ale żaden operator nie przycina UDP
do tego mówiłemCi o publicznym adresie IP żebyś nie był za NAT-em operatora :evil:
co najwyżej system antyDDos operatora może mieć ustawione jakieś progi na wielkość wolumenu ruchu i ilość pakietów na sekundę ale to zazwyczaj per destination więc nie powinno mieć żadnego znaczenia przy graniu
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-06-2021, 19:12   

On chyba pisał już na każdym możliwym forum i nigdzie nie znalazł eksperta, co by mu pomógł, a myślę, że psychiatra by mógł, a tam jeszcze go nie było. Polecam już z nim nie pisać, bo szkoda czasu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: