Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
T-Mobile i oferta światłowodowa!
Autor Wiadomość
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 31-10-2022, 10:01   

Orange ma ofertę na czas nieokreślony?
 
 
winforGD 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 360
Skąd: Gdynia
Wysłany: 31-10-2022, 12:26   

U mnie Orange ma umowę na czas nieokreślony.
W T-Mobile za 900 Mb/s, umowa na dwa lata płaciłem 89 zł miesięcznie. W Orange 1 Gb/s, umowa na czas nieokreślony będę płacił w pierwszym miesiącu 100 zł, a później 94 zł miesięcznie. Także w Orange wyjdzie drożej 5 zł miesięcznie ale umowa jest na czas nieokreślony, więc nie mam kagańca :mrgreen:
 
 
RobZon 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 348
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 31-10-2022, 22:45   

winforGD napisał/a:
... że wezmę Orange na czas nieokreślony i co kilka tygodni będę sprawdzał, czy jest u mnie Netia. Jak będzie, to wypowiadam Orange i podłączam Netię. Także żegnajci T-Mobile po dwóch latach niezbyt udanej współpracy. Nie wziąłem was pomimo tego, że macie niższą cenę.

Tak swoją drogą w Orange da się podpisać umowę przez Internet, bez kuriera. Firma używa mojeID i umowa jest podpisana w 15 sekund. Fajna sprawa.

Okazuje sie ze i u mnie jest Bezterminówka ;) nice!

Zrzut ekranu 2022-10-31 224345.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 150,57 KB

_________________
  RobZon
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1262
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-11-2022, 11:06   

A może w kontekście tych ciągłych problemów z FIFA warto przerzucić się na nowy Football Manager 2023? ;) to co prawda zupełnie inna gra ale nie słychać o takich problemach jak z FIFA
 
 
Domin9222 
easy master

Dołączył: 19 Paź 2022
Posty: 31
Wysłany: 05-11-2022, 13:46   

pawelb napisał/a:
A może w kontekście tych ciągłych problemów z FIFA warto przerzucić się na nowy Football Manager 2023? ;) to co prawda zupełnie inna gra ale nie słychać o takich problemach jak z FIFA


Przecież to dwie inne gry :mrgreen: FM 2023 jak i cała seria FM to tabelki i statystyki w których siedzimy zdecydowaną większość czasu a mecze to taki dodatek do całości. Tam łącze nie ma nic do gadania, można grać nawet na miedzi 1Mb/s :mrgreen: Jak ktoś chce pograć po prostu w piłkę, to tylko FIFA (bardziej zręcznościówka) lub PES (bardziej symulacja).
 
 
Darecki88 
easy master

Dołączył: 05 Lis 2022
Posty: 24
Wysłany: 05-11-2022, 14:20   

Założyli u mnie jakieś 2-3 miesiące temu światłowód. Podobno Inea zakładała i teraz mam dylemat co wybrać. Jaka opcja na ten moment jest najlepsza Netia Inea Tmobile czy może coś innego ? Symetryk wydaje się najlepszy ale jaki dostawca? Mój operator komórkowy to tmobile kwotowo wychodziło by najtaniej i szczerze mówiąc jako do telefonu chyba wygrywa z Orange i innymi jak to jest w kwestii światłowodu pozdrawiam
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1262
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-11-2022, 15:11   

Domin9222 napisał/a:
pawelb napisał/a:
A może w kontekście tych ciągłych problemów z FIFA warto przerzucić się na nowy Football Manager 2023? ;) to co prawda zupełnie inna gra ale nie słychać o takich problemach jak z FIFA


Przecież to dwie inne gry :mrgreen: FM 2023 jak i cała seria FM to tabelki i statystyki w których siedzimy zdecydowaną większość czasu a mecze to taki dodatek do całości. Tam łącze nie ma nic do gadania, można grać nawet na miedzi 1Mb/s :mrgreen: Jak ktoś chce pograć po prostu w piłkę, to tylko FIFA (bardziej zręcznościówka) lub PES (bardziej symulacja).


to była trochę ironia z mojej strony :P
ale musi być coś na rzeczy w tymi problemami z FIFA na Orange światłowodowym, sam się zastanawiam bo znam takich którzy mają Orange na vdsl i nie mają z nią problemu i to jest zastanawiające, ja masa różnych wskazówek dotyczących problemów z FIFA na konsoli, łącznie z czyszczeniem cache konsoli, chyba nikt do tej pory tego nie rozwiązał
 
 
RobZon 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 348
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-11-2022, 17:41   

Darecki88 napisał/a:
Założyli u mnie jakieś 2-3 miesiące temu światłowód. Jaka opcja na ten moment jest najlepsza Netia Inea Tmobile czy może coś innego ? Symetryk wydaje się najlepszy ale jaki dostawca?

Odpowiednio wedlug Mnie => Netia, Inea, Orange, TMobile. Symetryka nie każdy operator Ci zaoferuje nawet jesli techniczne mozliwosci od INEA, ale moge sie MYLIĆ.
Netia ma chyba najlepsze trasy ale symetryka chyba Ci nie dadzą.
Inea sie mocno chwali symetrykiem.
_________________
  RobZon
 
Darecki88 
easy master

Dołączył: 05 Lis 2022
Posty: 24
Wysłany: 05-11-2022, 17:57   

RobZon napisał/a:
Darecki88 napisał/a:
Założyli u mnie jakieś 2-3 miesiące temu światłowód. Jaka opcja na ten moment jest najlepsza Netia Inea Tmobile czy może coś innego ? Symetryk wydaje się najlepszy ale jaki dostawca?

Odpowiednio wedlug Mnie => Netia, Inea, Orange, TMobile. Symetryka nie każdy operator Ci zaoferuje nawet jesli techniczne mozliwosci od INEA, ale moge sie MYLIĆ.
Netia ma chyba najlepsze trasy ale symetryka chyba Ci nie dadzą.
Inea sie mocno chwali symetrykiem.

No właśnie i co lepsze Inea czy Netia ? Głównie to oglądanie filmów,ściąganie ich czasami,FIFA plus cs GO. Co lepiej działa? I z drugiej strony czy na waszym przykładzie symetryk jest aż tak ważny ?
 
 
RobZon 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 348
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-11-2022, 20:55   

Darecki88 napisał/a:
No właśnie i co lepsze Inea czy Netia ? Głównie to oglądanie filmów,ściąganie ich czasami,FIFA plus cs GO. Co lepiej działa? I z drugiej strony czy na waszym przykładzie symetryk jest aż tak ważny ?

Symetryczne łącze niby najlepsze ale wszystko zależy od operatora, jakie ma trasy, ja bym zaryzykowal z INEA na bezterminową umowe, skoro oni kładli swiatłowody to pewnie w rejonie wlkpolski jestes wiec powinienes miec dobre pingi wszędzie.
_________________
  RobZon
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 06-11-2022, 13:09   

Domin9222 napisał/a:
można grać nawet na miedzi 1Mb/s


Cały ethernet jest na miedzi albo na miedzi z domieszką aluminium, 1Mb/s to wystarczy 99,9% gier na rynku, gry co mają po 60 osób na serwerze zadowalają się po 100-200Kb/s
 
 
Darecki88 
easy master

Dołączył: 05 Lis 2022
Posty: 24
Wysłany: 06-11-2022, 19:10   

RobZon napisał/a:
Darecki88 napisał/a:
No właśnie i co lepsze Inea czy Netia ? Głównie to oglądanie filmów,ściąganie ich czasami,FIFA plus cs GO. Co lepiej działa? I z drugiej strony czy na waszym przykładzie symetryk jest aż tak ważny ?

Symetryczne łącze niby najlepsze ale wszystko zależy od operatora, jakie ma trasy, ja bym zaryzykowal z INEA na bezterminową umowe, skoro oni kładli swiatłowody to pewnie w rejonie wlkpolski jestes wiec powinienes miec dobre pingi wszędzie.

Akurat woj. Lubelskie ale w takim razie zaryzykuje z inea jak coś nie tak to pójdę to Netii wiec dzięki za info. Chociaż myślałem ze tmobile nie będzie takie złe bo mam u nich abonament i szczerze wygrywa z każdą siecią póki co.
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1262
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2022, 20:18   

Darecki88 napisał/a:
RobZon napisał/a:
Darecki88 napisał/a:
No właśnie i co lepsze Inea czy Netia ? Głównie to oglądanie filmów,ściąganie ich czasami,FIFA plus cs GO. Co lepiej działa? I z drugiej strony czy na waszym przykładzie symetryk jest aż tak ważny ?

Symetryczne łącze niby najlepsze ale wszystko zależy od operatora, jakie ma trasy, ja bym zaryzykowal z INEA na bezterminową umowe, skoro oni kładli swiatłowody to pewnie w rejonie wlkpolski jestes wiec powinienes miec dobre pingi wszędzie.

Akurat woj. Lubelskie ale w takim razie zaryzykuje z inea jak coś nie tak to pójdę to Netii wiec dzięki za info. Chociaż myślałem ze tmobile nie będzie takie złe bo mam u nich abonament i szczerze wygrywa z każdą siecią póki co.

TMobile nie wygrywa z Netią, z INEA to nie wiem ale co do INEA to mam wątpliwości, od lat ukrywają informacje o punktach styku a to niezbyt dobrze świadczy o operatorze, chyba jedyny w Polsce taki operator, który nie podaje informacji na peeringdb.com, coś mają do ukrycia?
Ja bym nie ryzykował…
 
 
RobZon 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 348
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-11-2022, 00:18   

PLAY dołączył, sprawdziłem i juz też jestem w zasięgu.

Zrzut ekranu 2022-11-07 001737.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 229,85 KB

_________________
  RobZon
 
kiram 
classic master

Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 172
Wysłany: 07-11-2022, 08:23   

grzech1991 napisał/a:
Domin9222 napisał/a:
można grać nawet na miedzi 1Mb/s


Cały ethernet jest na miedzi albo na miedzi z domieszką aluminium, 1Mb/s to wystarczy 99,9% gier na rynku, gry co mają po 60 osób na serwerze zadowalają się po 100-200Kb/s


Przeciez przez miedz ludzie rozumieja Neostrade, DSL, kto ci ciagnie ethernet po skretce przez miasto?

Do grania wystarczy jesli jest stabilne, gorzej z sciaganiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,23 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: