Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 05-01-2020, 12:09   

antyjupisi napisał/a:
Nie bylbym soba, gdybym nie dodal, ze bral w niej udzial GDA oraz Kocurek, ktorzy sa randze tytanow na "spolecznosci" hehe.

Sprytna strategia..

"przyjaciół trzymaj blisko,wrogów jeszcze bliżej"
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 05-01-2020, 17:00   

Cytat:
Jupisi jak zwykle ubogie w strategow,

Nie wiem jakie teraz są stawki UPC w obsłudze klienta, ale jeszcze niedawno była to kwota, za jaką nie chciało by mi się wstawać z łóżka. Na plakatach z ofertą pracy w biedronce można zobaczyć wyższe kwoty. Więc nie ma się za bardzo czemu dziwić.
Swoją drogą, GMateusz ucieķł z UPC z stanowiska regularna na juniora do innej firmy, więc chyba o czymś to świadczy.
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 05-01-2020, 17:20   

Z taniego pracownika oddelegowanego do odwalania brudnej roboty stratega nie bedzie. Jupisi samo produkuje sobie wrogow z wlasnych klientow. Sam fakt, ze tasiemiec ciagnie sie ponad 50 stron swiadczy o rozkladzie we firmie. Zamiast zakonczyc konflikt, dorzucaja jedynie drew do ognia.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 08-01-2020, 13:46   

zylx napisał/a:
Mi powołując się na RODO udało się uzyskać z powrotem dostęp do konta i wiadomości bez większych problemów. Mimo, że zajmuje to kilka kliknięć myszką odpowiedz dostałem dopiero 30 dnia, by maksymalnie wydłużyć proces. Odpowiedz przyszła nie od IOD, a z działu reklamacji, a więc od osób jeszcze do nie dawna podległych bezpośrednio Kamilowi.
Niestety, po kilku dniach konto zostało ponownie zablokowane. Jako, że do danych powinienem mieć dostęp cały czas, a nie tylko gdy UPC mi łaskawie pozwoli, to złożyłem kolejny wniosek, dodatkowo dopytując na jakiej podstawie i w jakim celu przetwarzają takie moje dane jak adresy IP, user agenty, dane z plików cookies etc, skoro rejestrując się wyraziłem zgodę jedynie na przetwarzanie loginu, maila i hasła:

Obrazek

Drugą odpowiedz, od tego samego pracownika, otrzymałem już po przekroczeniu 30 dniowego terminu. Jednak UPC postanowiło się tutaj ośmieszyć, gdyż "ze względu na złożony charakter żądania, odpowiedzi udzielimy najpóźniej w terminie 2 miesięcy od dnia doręczenia niniejszej wiadomości.". Jak bardzo jest to śmieszne, chyba nie muszę mówić. Po weekendzie skarga do PUEDO będzie gotowa :)

Nie ma się tym dostępem cieszyć zablokowali mi dostęp, który miałem na 7 dni po niecałych 24godzinach. Tak wiec
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-01-2020, 15:21   

Zabawa w kotka i myszke, az wam sie znudzi. Moja rada, ciagnijcie temat do konca, w koncu ktos znowu utrze im nosa za te korporacyjna pyche.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 08-01-2020, 21:01   RODO

zylx napisał/a:
Mi powołując się na RODO udało się uzyskać z powrotem dostęp do konta i wiadomości bez większych problemów.

Tak się składa, że "ban za nic" jaki otrzymałam od moderatora Miłosza to próba odcięcia mnie od dostępu do moich postów i obrazków (nieskuteczna). Skutecznie natomiast zablokowano mi dostęp do PW. Nie ma adnotacji przy moim koncie na Społeczności, że mnie zbanowano więc użytkowcy nadal wysyłają tam PW, które do mnie nie docierają (potwierdzone przez kilku użytkowników, którzy wysłali wiadomości). Taki był zamiar, czy komuś po prostu pomyliły się przyciski w panelu moderacyjnym? Powiem szczerze, że jakoś nieswojo się czuję z myślą, że przez całą umowę z Vectrą nie zdarzyła się sytuacja motywująca do składania skarg, a UPC, które zawsze uważałam za lepsze pod każdym względem wręcz zmusza mnie do takich rzeczy. Co za rozczarowanie.
Ostatnio zmieniony przez Zuzia 08-01-2020, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 08-01-2020, 21:53   

Zuzia, powodzenia
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-01-2020, 21:54   

Oni sa pozbawieni instynktu samozachowawczego, a co dopiero rozumowania w wyzszych kategoriach. Lepiej w pismie dorzucic dane osobnika. Kwiat moderacji "spolecznosci" sam sie obnazyl w sieci, bez trudu znajdziecie. Dostana po lapach od przelozonych. Nie za brak etyki szumnie zwanej korporacyjna lecz za nieudolnosc. Nie cackac sie, przelamac wstret do "pieniactwa" i pisac ile wlezie, skoro sami sie prosza. Mam ten etap dawno za soba, zlozylem na nich skarge do UOKiK. Nie liczylem na wiele, ale efekt koncowy przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, hehe.
 
 
F1le 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2020, 01:08   Re: RODO

Zuzia napisał/a:

Tak się składa, że "ban za nic" jaki otrzymałam od moderatora Miłosza to próba odcięcia mnie od dostępu do moich postów i obrazków (nieskuteczna). Skutecznie natomiast zablokowano mi dostęp do PW. Nie ma adnotacji przy moim koncie na Społeczności, że mnie zbanowano więc użytkowcy nadal wysyłają tam PW, które do mnie nie docierają (potwierdzone przez kilku użytkowników, którzy wysłali wiadomości). Taki był zamiar, czy komuś po prostu pomyliły się przyciski w panelu moderacyjnym? Powiem szczerze, że jakoś nieswojo się czuję z myślą, że przez całą umowę z Vectrą nie zdarzyła się sytuacja motywująca do składania skarg, a UPC, które zawsze uważałam za lepsze pod każdym względem wręcz zmusza mnie do takich rzeczy. Co za rozczarowanie.


Jesteś zbanowana

Screenshot+2020-01-09+at+01.06.32.png
Plik ściągnięto 5 raz(y) 114,23 KB

  F1le
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2020, 07:16   Re: RODO

F1le napisał/a:
Jesteś zbanowana
To akurat wiem, bo nie mogę się zalogować od pewnego czasu, rzekomo na własne życzenie: https://forum.mediaswiat.pl/download.php?id=2993
Tej adnotacji "konto zbanowane" nie było, kiedy pisałam poprzedni post. A Menadżer Damian tak zachęcał do kontaktu w razie nieporozumień.



Niewykonalne technicznie, bo bez logowania nie można się z nim skontaktować. Zakładanie kolejnego konta łamie regulamin. Blokada całego serwisu na IP i nie tylko. Jestem tam autorką kilkuset postów (oraz kilkudziesięciu obrazków, głównie testy) i według nich nie mam prawa ich przeglądać, ani mieć dostępu do swojej skrzynki z wiadomościami. Złośliwość, brak sensownych rozwiązań technicznych? Jedyną formą kontaktu jaki sobie pozostawili jest ten wątek, czytają i na bieżąco reagują nawet w nocy.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-01-2020, 10:35   Re: RODO

Link z wykopu prowadzi wprost do tematu o pingach, teraz pieknie komponuja sie testy Zuzi z >kontem zbanowanym< co daje duzo do myslenia, hehe. Zamiast umozliwic dostep, zeby mogla sobie skopiowac co chce, a na koniec uprzejmnie samodzielnie skasowac konto woleli dodac napis choc niekomplety, bo przy zbanowne brakuje "za nic". Co jeszcze wymysla? Moze wkrotce okaze sie, ze te poradniki kto inny napisal? Obym nie podal pomyslu.

[ Dodano: 09-01-2020, 10:37 ]
Zmiany modow na nowe twarze niczego nie zmieniaja. U tych ludzi dzialanie wyprzedza myslenie.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 09-01-2020, 10:47   

Zuzia, możesz mi napisać jak byś coś chciała do moderatorów społeczności to im prześlę. PW mogę wysłać. Zastanawiam się czy dolać oliwy do ognia i nie zaprosić Kamila do znajomych he,he
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-01-2020, 11:16   

A ty listonosz jestes? Hehe. Lepiej skasuj swoje konto poki mozesz, zmieni sie status ze zbanowany na anonima, czyli awans. Nie wiem po co w ogole tam miec konto. Normalnych ludzi spotykaja szykany, poza tym nic ciekawego raczej nie ma, wieje pustka, nuda i grafomania techniczna. Byle jupisi bylo zawsze na wierzchu, takie przeslanie tej przybudowki boku dla zmylki nazywanej "spolecznoscia".
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2020, 13:13   

:lol: :lol: :lol:

 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2020, 13:30   

On wtedy był jeszcze jak on to ujął "młodym i głupim nastolatkiem", więc się nie liczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: