Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 03-12-2019, 10:39   Kronika moderacji Społeczności na wesoło :)

Jak wiadomo zastrzegają sobie usuwanie dowolnych treści i robią to nie pozostawiając żadnych śladów oraz nie powiadamiając autora wypowiedzi. Jakiś anonim, który wstydzi się chyba tego zajęcia dość szybko skasował pewną wypowiedź :)

Co ciekawe, dość nietaktowna uwaga wisi sobie w najlepsze, pozostawiono ją dla potomnych zadowalając się jedynie zamknięciem tematu :D

Nie zmiescilo sie w ramach dozwolonej krytyki.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 92,72 KB

Zmiescilo sie w ramach dozwolonej krytyki.jpg
Plik ściągnięto 44 raz(y) 58,42 KB

 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-12-2019, 12:52   

Zachowują się jak gnojki - w zagnojonym miejscu na dodatek ...
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 03-12-2019, 15:35   

Zuzia, wszyscy siedzący na ich tym niby forum utwierdzają moderatorkow i tytankow, że odwalają kawał dobrej roboty i że są potrzebni spoleczenstwu
_________________
  ogromny
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 03-12-2019, 21:44   

Posty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, nawet przepadł wpis GDA o tym, że muszą ponownie odwiedzić siedzibę UPC ;)
 
 
mmarti 
light master

Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 114
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-12-2019, 21:48   

Zuzia napisał/a:
Posty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, nawet przepadł wpis GDA o tym, że muszą ponownie odwiedzić siedzibę UPC ;)


Właśnie próbowałem się wypowiedzieć w jednym temacie po niewygodnym komentarzu jednego z użytkowników. Zanim sformatowałem wypowiedź, wątek odnośnie GCB został zablokowany. Moj post poszedł w kosmos ;)

Coraz bardziej nerwowo się robi. Za chwilę nic nie będzie można napisać.
  mmarti
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 04-12-2019, 22:40   

Nie tylko to, Twoje rozważania o przejściu do konkurencji zostały wycięte: https://forum.upc.eu/t5/giga-connectbox/giga-connect-box-utrata-paczek/m-p/36530#M573
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 04-12-2019, 22:53   

[quote="mmarti"]
Zuzia napisał/a:
Posty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, nawet przepadł wpis GDA o tym, że muszą ponownie odwiedzić siedzibę UPC ;)

MUSZĄ???? Czyżby to wyróżnienie to jest jakiś rodzaj kary?
_________________
  ogromny
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 04-12-2019, 22:58   

ogromny, dokładny cytat: "Nie minęły 3 miesiące od naszej wizyty w UPC a tutaj trzeba jechać ponownie do stolicy" więc nie wiem, czy się chwali, czy żali ;)

[ Dodano: 04-12-2019, 22:58 ]
Ale biorąc pod uwagę, że post poleciał, musiał nie spodobać się chyba brak entuzjazmu. A i jeszcze link był do widoków futurystycznego biura: http://eurobuildcee.com/?page=news&id=42630
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 05-12-2019, 00:08   

Ludzie wola czytac o ofertach z duk niz ich pierdy skopiowane z biuletynu firmy o rekordowych wynikach we wszystkim albo zenujace relacje z wycieczek >dzialaczy< do stolicy w celu ogladania czelusci zabudowan jupisi tudziez podziwiania kubkow i folderow reklamowych. Najciekawsze to o czym nie powiedza, czyli z kim sie tam spotykaja i jakie odbieraja instrukcje. Przypominam, ze zarzekali sie, ze to wszystko pro bono, dla dobra klientow, hehe.

Spolecznosc dogorywa na waszych oczach. Ruch minimalny i glownie pretensje, ze cos zle dziala, a modzi i tytani przesciguja sie w zawodach, ktory bardziej skompromituje sie. Nawet jesli pojawi sie cos obiecujacego zaraz ukreca leb watkowi. Poza tym coraz czesciej zalatuje grafomania techniczna i oszolomstwem, belkot korporacyjny narasta. Nasz temat ma ponad 100 tys. odslon, wlasnie przebilismy najpopularniejszy hicior ze spolecznisci, ten o telefonie kontaktowym do jupisi, hehe.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-12-2019, 07:39   

antyjupisi, bo oferty duk to kasa każdego z nas i nikt nie chcę przepłacać A po co wchodzić na społeczność skoro komuś wszystko działa ;)

A z tym numerem kontaktowym do upc to niektórzy myśleli że połączenie będą mieć w pakiecie A tu psikus bo liczyło poza abonamentem.
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 05-12-2019, 08:14   

Tych z problemami tez obsluguja pierwsza klasa. Wsteczna edycja, zeby nikt nie zauwazyl, pokatne kasowanie, zamykanie tematow, niekiedy nawet po poscie otwierajacym autora. Pozbycie sie aktywnych userow, w tym ludzi, ktorzy za darmo poswiecali swoj czas na testy sprzetu. Od poczatku pisalem, ze o to chodzilo. Ma byc pare postow na krzyz, 10 modow, 5 tytanow i nikt ma im nie przeszkadzac w pacyfikacji niezadowolonych oraz wystawianiu laurek chlebodawcy. Nawet na forum oranzady nie ma takiego zdziczenia jak na upadlej spolecznosci, ktora nie ma nic do zaoferowania nikomu poza wykwitem patologii korporacyjnej (modzi) i polprywatnej (tytani). Azar, moze ciebie pewne rzeczy nie raza, bo przywykles, skoro pracowales w jupisi. Wiadomo, czlowiek z czasem przyzwyczaja sie do wszystkiego. Oby ci tak nie zostalo na zawsze, hehe.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-12-2019, 10:38   

antyjupisi, właśnie chyba przez to że tam pracowałem i widziałem różne sceny jak lider potrafi powiedzieć pracownikowi w jaki sposób ma potraktować klienta (robienie głupka z klienta) przestało mnie już to ruszać takie chamstwo jak mamy na społeczności z kasowaniem postów czy szybkim zamykaniem tematów heh ale na szczęście to już historia.
_________________
 
 
mmarti 
light master

Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 114
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-12-2019, 10:39   

antyjupisi napisał/a:
Spolecznosc dogorywa na waszych oczach. Ruch minimalny i glownie pretensje, ze cos zle dziala, a modzi i tytani przesciguja sie w zawodach, ktory bardziej skompromituje sie. Nawet jesli pojawi sie cos obiecujacego zaraz ukreca leb watkowi. Poza tym coraz czesciej zalatuje grafomania techniczna i oszolomstwem, belkot korporacyjny narasta. Nasz temat ma ponad 100 tys. odslon, wlasnie przebilismy najpopularniejszy hicior ze spolecznisci, ten o telefonie kontaktowym do jupisi, hehe.


Zgadzam się w całej rozciągłości.

Dołożył bym do tego zniknięcie Mateusza, którego osobiście uważałem za osobę chcącą zbudować pozytywny wizerunek poprzez pomoc i dzielenie się informacjami odnośnie działań jupisi.
Teraz masakra. Gonitwa kto pierwszy uwali wątek i finalnie zamknie dyskusję.
No ale nominowali Tytanów, to mają co chcieli ;)
  mmarti
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-12-2019, 13:40   

GMateusz tez był na kagańcu :) Ale widać trochę, że chciał trochę mniej "szkodzić" użytkownikom, pomimo że kazali.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-12-2019, 14:21   

Myślisz, że robił tak, bo chciał? :) Ja dużo pozytywów z jego strony widziałem i od dawna to pisałem. Nie można widzieć samych minusów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: