Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 18-09-2019, 17:28   

Czyli forum, które " ledwie jeszcze zipie" rozłożyło się na łopatki.
Jednak sprawdziło się i karma wróciła. ;)

Szkoda marnować czas na " ekscytowanie" się tamtym miejscem.
Zatem zgodnie z tokiem myślenia jednego z uzytkowników
I tu cytat:
"nie ma mnie na mediaświat ale możesz mnie tam cytować :)
jestem zwykłym abonentem UPC i to od wielu lat, ale jak tam jest taka "demokracja"

to mam już na nich całkowicie wyjebane"
Niektórzy zmądrzeli wcześniej..innym zajęło to więcej czasu.
:oops: :)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 18-09-2019, 18:36   

Szeptacz napisał/a:
Niektórzy zmądrzeli wcześniej..innym zajęło to więcej czasu.
:oops: :)
A jak u Ciebie? Bo chyba jeszcze dziś tam pisałeś... :)

[ Dodano: 18-09-2019, 19:37 ]
zylx napisał/a:
Zuzia napisał/a:
Forum też im zniknęło, skończyła się ważność certyfikatu strony ;)

Coś więcej się tam podziało niż tylko certyfikat, bo ignorując go też nie można się dostać. Ale to akurat nie problem UPC po Lithium jest dostępne tylko jako SaaS, więc wszystkimi takimi problemami zajmuje się dostawca, nie UPC.
Zgadza się, popsuło się coś więcej.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-09-2019, 19:23   

To już te forum chodzi lepiej, nie wysypuje się, a stoi na łączu UPC.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 18-09-2019, 19:47   

A może UPC nie zapłaciło na czas i Lithium wyłączyło uslugę?
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-09-2019, 13:06   

Coś długo nie naprawiają :D
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-09-2019, 15:22   

A może ktoś doszedł (oby) do wniosku, że ten TFUUrr podcina gałąź, na której podpierać się chce UPC ;)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-09-2019, 17:31   

To nie kwestia polskiego oddziału, bo węgierskie forum też nie działa. Wygląda to tak jakby forum zniknęło z serwera, a domena prowadziła do nieistniejącego zasobu.
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-09-2019, 10:25   

hsurim, może faktycznie uznali że przez społeczność mają więcej problemów niż pożytku ;)
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 22-09-2019, 19:58   

Przez ten cały czas wchodziłem do tego tematu, czytałem go i te Wasze żale. Każdy piszący w ostatnim czasie w tym temacie wylał tonę żalu jaka to Społeczność jest zła, okrutna i w ogóle, a tu to pachnie fiołkami, wszyscy się radują, miłują etc. A już najwięcej czytam o sobie i moich kolegach Tytanach i Moderatorach jacy jesteśmy źli bo zamykamy, kasujemy, banujemy, a w ogóle to jesteśmy sprzedawczyki. Forum padło więc (patrząc na Wasz poziom) sądziłem, że wiwatom nie będzie końca (bo w końcu ta zła, niedobra Społeczność upadła, a to zarąbiste forum wciąż "rzyje"), a tu co? Popisali sobie i paliwo się skończyło. I widzicie? Na tym forum praktycznie w ogóle nie piszecie bo już nawet nie macie o czym. Społeczność lada chwila zostanie naprawiona i tam będzie full ruch, a tu? Pewnie dalej będzie komentowanie, że:
"A ten Tytan to zamknął temat i w ogóle to powiedział, że jestem głupi buuuuuu", że już nie wspomnę o r******u UPC na tanią ofertę. Taki tu był jazgot bo GMateusz napisał, że jest to mało popularne forum które ledwo zipie, tacy wszyscy byli tym oburzeni. To ja się Was spytam jak chcecie udowodnić, że to jest bardziej popularne forum jak po pierwsze primo nic się tu nie dzieje, po drugo secundo większość klientów UPC i tak problemy zgłasza na Społeczności, ewentualnie na FB, Twitter (choć tutaj to pewnie rzadko) i na infolinii? Tak naprawdę to GMateusz miał rację. Jest to mało popularne forum które nawet bym powiedział, że zdycha bo żadne nowe posty tu się nie pojawiają (a nie przepraszam, dzisiaj były tyko 2 posty włącznie z moim w tym temacie). Ponadto tak ciągle narzekacie na nas Tytanów i na Moderację Społeczności bo banujo, kasujo, zamykajo etc i ogólnie jesteśmy tu nazywani sprzedawczykami i osobami obłudnymi. Tak się Was spytam, czy Wy po takich tekstach możecie spojrzeć na siebie w lustro? Bo mi by było wstyd. Co ja o Was mam powiedzieć? Wy z kolei ziejecie nienawiścią do porządnych i uczciwych ludzi tylko dlatego bo my Tytani współpracujemy z UPC. Zastanawia mnie też dlaczego co poniektórzy dalej wchodzą na Społeczność i piszą posty skoro tak bardzo czują się tam źle? To jakiś masochizm czy nie wiem jakaś kara lub pokuta? Przecież nikt Was nie zmusza do siedzenia tam. Może na Społeczności też otworzę temat typu:
"Małe co nieco o forum.mediaswiat.pl" i też będę tam wstawiał Wasze posty i się z Was śmiał i komentował Wasze żale? Będzie Wam tak fajnie? Podsumowując nie odzywałem się na tym forum bo nie miałem po co i gdzie (zwłaszcza, że jak wspomniałem nic się tu nie dzieje) i jak widać nic nie straciłem na tym. Kończę bo szkoda mojego czasu
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 22-09-2019, 20:22   

MrPepka, a Ty jak to nazwałeś jesteś w stanie "rano spojrzeć w lustro" z przyklejona latką Tytan? Wiesz kogo się znakowało? Jeśli Tobie to pasuje to Ok w każdym razie to nie zaszczyt i powód do dumy. Pozdrawiam
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-09-2019, 20:41   

MrPepka, czytając te wypociny, jakbym słuchał TVPinfo
Nie chcemy tutaj takich fałszywych i zakłamanych TYPÓW pokroju waszych adminów/tytanów.
Tak więc wracaj tam, skąd przyszedłeś i 'uszczęśliwiajcie' się wzajemnie, nieustannym kasowaniem/zamykaniem tematów czy banowaniem :/
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 22-09-2019, 21:11   

MrPepka napisał/a:
Społeczność lada chwila zostanie naprawiona

naprawiona piszesz? Czyli mamy rozumieć, że Tytaną podziękują i wymienią kadrę moderatorów?
_________________
  ogromny
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-09-2019, 22:52   

MrNastolatek parę dni bez społeczności i już musiał wejść, napisać swoje żale, bo nie wytrzymał bez pisania nigdzie, nie masz kolegów by z nimi popisać albo porozmawiać? Nikt tu Ciebie nie potrzebuje, wracaj sobie na społeczność UPC "współpracować z UPC" jak to sam napisałeś, a nie wait, przecież nie działa :D Od razu Ci napiszę, że najgorsze co może być, to wspomniana "współpraca", by nigdy takiej osoby i jej wywodów nie będzie brało się na poważnie, jeżeli jesteś z tym powiązany.

Co z tego, że tu osoby nie przychodzą z problemami, a nawet jak taka osoba się trafi, to chociaż dostanie wskazówkę dobrą jak wywalczyć z UPC naprawę czy rozwiązanie problemu poprzez reklamację, bo kwestia reklamacji na tamtym forum od razu jest trwale usuwana, a nie daj Boże, napisz coś o konsultantach UPC, co wprowadzą w błąd, bo tam od razu temat zostanie zamknięty albo usunięty, jak temat będzie nieprzychylny dla UPC. To ma być pomoc? Ja za taką pomoc bym podziękował, bo poczułbym się obsikany przez operatora.

A i zrobiłem screena Twojego posta, w razie jakbyś od swoich przełożonych dostał klapsa za napisanie posta na tym "upadającym forum", bo przecież nie piszecie na tym forum, bo Wam zabronili, inaczej takiej zmiany od ogłoszenia Was "Tytanami" nie można rozumieć.. ;)

@ogromny :D Zgadzam się, zostanie naprawione tylko forum, jeżeli naprawią, a do naprawy "Społeczności", muszą zmienić się sami i swoje "nawyki".
 
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 23-09-2019, 15:14   

@MrPepka

W koncu ktos z Was mial odwage i napisal, ze "współpracujecie z jUPiCi". To, co bylo wiadome zostalo przez Cb potwierdzone.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-09-2019, 16:54   

MrPepka napisał/a:
forum padło więc (patrząc na Wasz poziom) sądziłem, że wiwatom nie będzie końca (bo w końcu ta zła, niedobra Społeczność upadła, a to zarąbiste forum wciąż "rzyje"), a tu co? Popisali sobie i paliwo się skończyło. I widzicie? Na tym forum praktycznie w ogóle nie piszecie bo już nawet nie macie o czym. Społeczność lada chwila zostanie naprawiona i tam będzie full ruch, a tu?


Wasze forum padlo, bo pewnie ktos cos zaniedbal, co chyba nikogo nie dziwi i specjalnie nie cieszy. Ten full ruch to kilka postow na krzyz dzieki ktorym mozecie brylowac odpowiedziami typu: wylacz ipv6, zadzwon na infolinie, zrob zgloszenie, zmien kanal wifi i inne tej samej klasy. Plus perelki, czyli reportaz z wizyty we firmie i wrzucanie fotek reklam. Albo rozwodzenie sie nad odpowiednikiem biedronkowych swiezakow. O sieciach kablowych wiecie tyle co z googla i wyczytaliscie tutaj po polsku. Jak pojawia sie bardziej zaawansowany akcent wylazi wasz brak wiedzy co ostanio slusznie wytknal zylx za co zostal wyautowany ze "spolecznosci". Jeszcze zamykacie niewygodne tematy w tempie ekspresowym okrasiwszy je swoimi pozalowania godnymi komentarzami.

MrPepka napisał/a:
Tak naprawdę to GMateusz miał rację. Jest to mało popularne forum które nawet bym powiedział, że zdycha bo żadne nowe posty tu się nie pojawiają (a nie przepraszam, dzisiaj były tyko 2 posty włącznie z moim w tym temacie). Ponadto tak ciągle narzekacie na nas Tytanów i na Moderację Społeczności bo banujo, kasujo, zamykajo etc i ogólnie jesteśmy tu nazywani sprzedawczykami i osobami obłudnymi. Tak się Was spytam, czy Wy po takich tekstach możecie spojrzeć na siebie w lustro? Bo mi by było wstyd. Co ja o Was mam powiedzieć? Wy z kolei ziejecie nienawiścią do porządnych i uczciwych ludzi tylko dlatego bo my Tytani współpracujemy z UPC.


Chyba porzadni i uczciwi inaczej. Skoro juz wysondowales, ze na nasze forum nie macie powrotu przypomne ogolowi dlaczego. Otoz KOCUREK1970, GDA i MrPepka wystepujacy pod tymi samymi nickami na "spolecznosci" od dawna wspolpracowali co mozna bylo poznac po slodzeniu jupisi oraz agresywnym atakowaniu kazdego krytycznego wobec firmy, oferty i sprzetu. Kiedy wspolpraca sie wydala, bo obnazyl ja ich mentor admin, uciekli stad z podwinietym ogonem i rozwineli skrzydla u siebie, ale w taki sposob, ze jupisi tylko traci na tym wizerunkowo, a ten temat zyskuje na objetosci. Od kilku dni ich "spolecznosc" jest niedostepna wiec bardziej uzalezniony od internetu, czyli MrPepka zaczal znowu tu grasowac. A ostrzegalem, zeby dac im po dozywotnim bananie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: