Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-09-2019, 20:17   

Hahahahahaaa....
Że toto jeszcze funkcjonuje to wieeelki CUD !!!
Takiej kumulacji chamstwa i prostactwa nie widziałem jeszcze w jednym miejscu.

Scenariusz jest - czekamy może ktoś nakręci film :D
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 14-09-2019, 20:28   

Brak słów..
Ostatnio zmieniony przez Szeptacz 14-09-2019, 21:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-09-2019, 20:30   

Mimo że tam się nie udzielam, to temat dawno zgłosiłem do moda, że został w parę minut zamknięty. :) Ciekawe jak autor tematu miał przedstawić wersję wydarzeń konsultantów UPC (choć napisał co mu proponowali, więc coś tam przedstawił).

Ja to się dziwię, że tyle Tytani wytrzymują nie pisząc tu, pewnie mają w "umowie", żeby tu nie pisali :D

I dalej nie czytają co się pisze, tylko piszą byle napisać.

https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/zanizony-transfer-na-2-routerze-asus/m-p/34889#M4497

Może by założyć temat, "gorące strzały, tematy społeczności UPC"? Taki zbiór tematów do pośmiania się. Chociaż ten temat do tego też nie jest zły, zainteresowane osoby i tak znajdą coś.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 14-09-2019, 21:28   

Takich przykładów jest więcej, tu z "gracją i taktem" odesłanie do USA i zamknięcie tematu:
https://forum.upc.eu/t5/connectbox/connectbox-resetuje-sie-podczas-pobierania-plikow-przez-wifi/m-p/34124#M6426

Compal faktycznie posiada bug i nawet restartuje się w podobnych przypadkach, co mnie samej udało się wywoływać. Problem znany, czeka na rozwiązanie:
https://forum.upc.eu/t5/connectbox/powtarzalne-restarty-potencjalna-przyczyna/m-p/34784#M6500
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-09-2019, 21:29   

Nie lubią gdy ktoś pomaga przy przedłużaniu umowy =D
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 14-09-2019, 21:48   

Niekoniecznie: https://forum.upc.eu/t5/moja-umowa-z-upc/przedluzenie-umowy-oferta-specjalnie-dla-mnie/m-p/31729/highlight/true#M1584 ;)
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 14-09-2019, 22:44   

Zuzia,

Wtedy jeszcze nie byli tytanami ;) ..
A jak teraz widać " wolna amerykanka".Posty giną lub są ukrywane po kątach na Społeczności.Niedostępne dla ogólu.Temat w kilka minut jest zamknięty.. bo się nie spodobał tytanowi. Skąd oni tam tyle czasu mająv , że na okrągło na forum siedzą?
Tematy wrażliwe są zamykane, a do nich należy np przedłużenie umowy, brak oferty programowej 4K, bany i wciąż lista się zwiększa.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 15-09-2019, 06:06   

Zuzia, wtedy jeszcze widocznie na to pozwalano ale nie napisali żeby wysłać wypowiedzenie tylko po prostu zadzwoń na infolinię A jak wiadomo bez wypowiedzenia są słabe oferty uznaniowe 😉

Szeptacz, wydaje mi się że mają ciągle telefon podłączony do Wi fi i dostają powiadomienia o nowych tematach zresztą może być tak że mają umowę o dzieło i za pomoc dostają jakieś grosze,prowizję od ilości pomocnych odpowiedzi haha
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-09-2019, 08:02   

Od tego 'przepracowania', tylko patrzeć, jak się wypalą - kwestia czasu ...
Jeszcze zatęsknią za naszym Forum ;)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-09-2019, 08:43   

hsurim napisał/a:
Jeszcze zatęsknią za naszym Forum

Też się tego boję.
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 15-09-2019, 10:21   

zylx, a gdzie podziały się Twoje posty, te o kanale 40 MHz WiFi?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-09-2019, 10:41   

Zuzia, Kocurek się zbłaźnił, ale jak to on szedł dalej w zaparte że ma rację więc trzeba było dostosować do słusznej narracji by nie było blamażu Tytana. Szkoda tylko OPa bo został z ręką w nocniku.
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-09-2019, 10:43   

Wybiórczo został skasowany. A post Tytana piszący o 20MHz już nie, pomimo że zylx wytłumaczył pod spodem, dlaczego u autora wątku taka zmiana nie ma sensu (a w jakich sytuacjach ma sens), gdyż nie da rezultatu z powodu ograniczeń sprzętowych. A z tego co pamiętam (chyba musicie zacząć robić screeny swoich postów), zylx nie pisał, by autor wątku zmienił zakres na 40MHz, gdyż taki już miał, tylko negował propozycje Kocurka, która była bez sensu. A teraz mamy rację Tytana i autor wątku będzie wykonywać zmiany po nic.. Eh.. :)

Kamil na pewno to przeczytasz, najpierw się zastanów 10x zanim coś zrobisz i napiszesz, bo trochę robi to się śmieszne. A wycofać potem wam jest trudno z tego, a smród zostaje.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-09-2019, 11:18   

Może wyjaśnię o co chodzi. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że próbuje mi się na społeczności przyprawić pewną gębę. Jakiś czas temu Kamil zarzucił mi "wjeżdżam na białym koniu w temat, meandruję w dyskusji i zostawiają OPa w rozkroku bez rozwiązania za to ze stekiem nieprzydatnych informacji". Za takie swoje zachowania przeprosiłem i dwukrotnie poprosiłem o pokazanie przykładów, bym mógł ich uniknąć w przyszłości. Tygodnie minęły i się nie doczekałem. Teraz tak sprytnie udało się pokasować posty, że temat faktycznie wygląda jakbym był wichrzycielem potwierdzając tezę Kamila. A to, że zniknęły przydatne dla OPa informacje, to już nie ważne. Na szczęście nic nie gnie w Internecie w wszystko jest udokumentowane.

PS: Pewnie usłyszę, że to co napisałem to teorie spiskowe albo manipulacja. Na szczęście większość czytających to osób wie, kto tak naprawdę próbuje manipulować.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 15-09-2019, 11:47   

zylx, i kolejna osoba (Ty) dochodzisz do wniosku, że nie warto się tam udzielać, ale z uporem maniaka będziesz w to brnął, aż Ci konta nie z utylizują jak większość.
Ja też prosiłem @Kamil by mi dał przykłady gdzie im tak "po rajtach " leciałem i cisza.
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: