Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 26-08-2019, 11:50   

Nieznajomy, Wydajesz się być zdziwiony takim obrotem spraw, a to przecież nic nowego. Moderacja oczekuje, że użytkownicy będą przestrzegać też niepisanych zasad. Wstydzą się tego czy co?
_________________
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 26-08-2019, 11:56   

Zapytałem się który pkt regulaminu złamałem, jak na razie cisza, jeszcze nawet sobie teraz regulamin przeczytałem i podpis brzmiący mniej więcej tak "Szkoda tylko, że posty są kasowane, a tematy zamykane!

A co najlepsze powyżej tego był obrazek jak to UPC jest nr 1 itp

Ale i tak jakimś cudem jakiś zapis regulaminu złamałem, może jest jeszcze jakiś 2 tajny regulamin którego my nie znamy ?
I to jeszcze bez żadnego ostrzeżenia itd, za 1 razem jeszcze Kamil dał ostrzeżenie bo w opisie dałem link do tematu NA ICH FORUM do tematu z karą 33 mln zł.

Taaaak, ciekawe, że ten 1 podpis też złamał któryś z pkt z regulaminu, w końcu Zuzia też ma 2 linki do tematów z forum i jakoś jest bez bana

Sorki Zuziu że wsypuje, Ciebie jeszcze lubią to bana nie będzie :D

Wszystkie moje niewygodne posty skasowali, bez podania powodu, bez info że kasują, na siłę część z postów można by podpiąć pod OFF-topic, bo przykładowo w temacie o eleven zacząłem pisać o wadach tv

[ Dodano: 26-08-2019, 11:59 ]
Poprawka, jest odp:
" W razie wątpliwości Menedżer Społeczności lub Moderator podejmują decyzję co do usunięcia treści, które są uznane za niestosowne, a które nie zostały ujęte wprost w Zasadach Społeczności UPC." Podkreślam także, że nie musimy tłumaczyć swoich decyzji. Jeśli masz zastrzeżenia zgłoś je Menadżerowi Społeczności UPC.


Czyli jak myślałem, złamałem nieistniejący pkt regulaminu, jeśli im coś nie pasowało to powinni najpierw poinformować, a tak to może lepiej niech usuną możliwość dodawania podpisów ?
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-08-2019, 15:05   

Po prostu nie piszcie tam.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 26-08-2019, 15:44   

Nieznajomy, mało spostrzegawczy jesteś, nie pierwszy raz naciągają regulamin pod siebie.
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-08-2019, 16:16   

Powinni dodać:
1. Moderator ma zawsze rację.
2. Jeśli masz wątpliwości, patrz punkt wyżej

Kiedyś kiedyś były takie (niby)radia tzw. "kołchoźniki" - radiowęzłowy system głośników umieszczany w lokalach, gdzie nie można było zadać pytań, bo z tego się tylko słuchało.
Wówczas za krytykę można było zostać wsadzonym do pierdla.
Tak więc co się czepiacie UPC, skoro oni "wspaniałomyślne" nam darują i tylko usuwają/zamykają wątki ?? :D

totalitarne metody (niby)radia = totalitarne metody (niby)forum UPC ;)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 27-08-2019, 07:51   

Nieznajomy napisał/a:
Zuzia też ma 2 linki do tematów z forum i jakoś jest bez bana

Sorki Zuziu że wsypuje, Ciebie jeszcze lubią to bana nie będzie :D
Nie zauważyłam oznak sympatii, o której piszesz ;)
Po prostu oszczędzam klawiaturę i nie zamieszczam zbyt wielu nieprzyjemnych dla UPC opinii o brakach w ofercie telewizyjnej (kanały, 4K, nowy dekoder), mierności usługi mobilnej, marnych modemach, wybitnie asynchronicznym uploadzie itd. itp. :D

To również oszczędność czasu, zamiast tyle pisać na marne (bo i tak skasują) można przetestować to i owo, polecam Ci przyjrzenie się NAT Loopback w Compalu, niby go nie ma, a podobno jest i potrafi działać bardzo efektownie restartując modem :)
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 27-08-2019, 15:49   

Nieznajomy napisał/a:
Hehehe pomimo, że wszystko było zgodnie z regulaminem to i tak wątek przeczyścili, bo były wymienione wady TV upc. Śmieszni są, i nawet powodu nie podali, temat zamknięty, żeby czasem ktoś się nie wypowiedział, jednym słowem "standard" jak na tamto "forum".

Zamiast poprawić co złe to wolą to maskować

(temat o eleven 4 )

[ Dodano: 26-08-2019, 11:45 ]
O proszę i banik na tydzień za podpis o tym że szkoda, że tematy są zamykane, a posty kasowane :P


Akurat tu się nie dziwię, że wyczyscili temat.
Ze 12 postów było nie na temat.
Gość zapytał tylko o Elevem4 a z tematu zrobiła się litania co w UPC jest do bani.
Miało by to sens ale w innym temacie.Po co w sumie to samo ciągle powielać?
* najpierw wstawiasz obrazek , że UPC to nr1 a potem po nich jedziesz..ale to Twoja sprawa.
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 27-08-2019, 22:27   

W opisie ich nigdzie nie jechałem...
Obrazek sobie wstawiłem dla jaj, chociaż jakby nie patrzeć na moim adresie upc faktycznie ma najlepsze usługi, bo inni operatorzy nie zmodernizowali sieci :(
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 27-08-2019, 22:54   

Nieznajomy, jak zobaczyłam ten obrazek UPC nr 1, to pomyślałam, że chodzi o tę karę 33 mln więc nie dziw się, że i moderatorzy mogli mieć podobne skojarzenia :)
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 28-08-2019, 00:14   

Akurat do obrazka nic nie mieli, nawet go nie skasowali edytując podpis :|

Powinni jak na każdym innym forum dać ewentualnie ostrzeżenie czy coś takiego, albo zrobić weryfikację podpisów, że moderacja musi podpis zatwierdzić zanim się pojawi i po sprawie. Ale lepiej banować. Bądźmy szczerzy ogarnięci klienci są im nie na rękę, bo będą chcieli więcej za mniej, będą kombinować, składać reklamacje i ogólnie sporo strat przynoszą firmie. A jak ktoś się w ogóle nie interesuje, wszystko ma gdzieś, na niczym się nie zna, weźmie internet 150 mbps za 200 zł i nie dzwoni na infolinie, nie generując kosztów to dla nich idealny klient, albo jeszcze lepiej żeby więcej płacił, a jak najmniej wymagał. Dlatego też robią wszystko, żeby wygonić / zniechęcić do forum osoby trochę bardziej obeznane w temacie.

No i oczywiście bardzo chętnie skasowali by to forum, bo też na pewno im nie na rękę dostęp do promocji gdzie później ludzie nie chcą wziąć czegoś drożej, sam przyznam, że już kolejną ofertę mam dość fajną tylko i wyłącznie dzięki temu forum i żałuje tylko, że dopiero ze 4-5 lat odwiedzam to forum, bo wcześniej też nieźle mnie doili :|
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2019, 01:45   

Trochę taki brak zdecydowania. Z jednej strony wypisałeś mnóstwo wad operatora( Internet, telewizja, sprzęt) a z drugiej zachwalasz ofertę bo fajna i tu chodzi o kasę.Przez te 4 czy 5 lat gdybym dostrzegł tyle wad to zmieniłbym już dawno operatora.
Wolę jednak zapłacić tyle ile trzeba i mieć dostęp do spełniającej moje oczekiwania oferty.Dlatego czekam do końca umowy.

Jeśli chodzi o dostęp do konta w Społeczności to system tam jest tak skonstruowany, że będziesz o to musiał poprosić moderatora.." a "lubi" zapominać o takich ( zbanowanych) użytkownikach.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2019, 06:41   

Z tą zmianą operatora nie jest różowo, bo do kogo pójść? Teraz już wszyscy więksi są ukarani przez UOKiK :) Wybiera się takiego z najmniejszą ilością wad.
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 02-09-2019, 22:58   

Widać jak im zależy na użytkownikach forum...

Zbanowali za tydzień za podpis który był niezgodny z nieistniejącym pkt regulaminu, ok

Tydzień minął, nie odblokowało się, ok

Napisałem do 3 osób i każdy mnie olał :roll:

Założyć multikonto, tak aby tego nie wykryli to żaden problem, ale serio trzeba się nawet o unbana użerać z nimi ? Przecież oni to celowo robią, żeby tam zostali chyba sami tytani + moderacja + użytkownicy co założą 1 temat i znikną.
Ale dobra jak trzeba to parę dni poczekam na tego unbana, jakoś mi się tam nie spieszy

Już nie wspomnę o tym, że o tym banie poza wiadomością na PW nigdzie nie informują, wejdziesz sobie na konto i jak nie czytasz PW to nie wiesz, że masz bana, nie pokazuje na ile, po prostu nie możesz tworzyć tematów, postów i like :|
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 02-09-2019, 23:06   

Trzeba to wyjaśnić, koniecznie: https://forum.upc.eu/t5/techniczna-strona-forum/unban/m-p/34237
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 02-09-2019, 23:18   

Im to na rękę, żeby zniechęcić te kilka aktywnych użytkowników którzy ciągle pokazują słabe strony upc, więc banów nie zmienią.
To i tak, że PW w ogóle działa :mrgreen: :mrgreen:

Nic tylko przechodzę do orange kurka, tam będę miał świetny internet światłowodowy 10 mbps w cenie 500 mbps w upc, nikt na forum nie banować nie będzie i nie będzie problemów z wifi i PUMA 6 :twisted: A i przy okazji pół klatki rozwala i pół chałpy, bo "światełka" nie doprowadzili dalej niż do piwnicy :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: