Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 14-07-2019, 08:05   

Napisali to co mieli napisać o Horizonie i temat zamknęli.
Kto się zniechęcił przestawał pisać, usuwał się za Społeczności, albo dostawał łatkę jednopostowca" bez oleju w głowie".
Tak samo jak można napisać , że dekoder się nigdy nie zawiesił, to zasady i konsekwencje były równe dla wszystkich.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-07-2019, 09:45   

Dlatego mam tylko Internet z upc A po tym co przeczytałem O tym całym horizonie nie mam ochoty brać tv od upc.
_________________
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 14-07-2019, 10:08   

Teraz temat niby został otwarty :|
Ale nie wiem czy jest jakikolwiek sens tam w tym temacie pisać jak i tak po swojemu będą go czyścić i zamykać.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 14-07-2019, 10:48   

Azar,
Może jednak nie jesteś wyjątkiem i w Twojej okalizacji poprawili działanie "chmury" :idea: i będziesz mógł podzielić się takim "fartem" :D
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-07-2019, 10:55   

Szeptacz, może tak może nie ;) nigdy się nie dowiem bo mają za drogą tv w porównaniu do tego co płacę obecnie w Cyfrowym Polsacie haha ;D
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-07-2019, 13:05   

A mi właśnie padł internet, awaria pierwszy raz od 2.5 roku.

edit 13:45:

i po awarii, trwała 50 minut ;>
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 14-07-2019, 14:23   

ogromny napisał/a:
antyjupisi, wszystko fajnie ale on chyba też ma przełożonych?. Tak się tylko zastanawiam czy im to jest na rękę, społeczność im się wymknęła spod kontroli, powstał tutaj wątek nie do końca pochlebny że sporą ilością wejść a deska ratunku w postaci tytanów raczej ich obciąża niż wybiela.

Przeciez kontroluja swoje forum w 100% i niczym nie przejmuja sie, ich motto "psy szczekaja, karawana jedzie dalej". Przelozeni sa zainteresowani wylacznie slupkami i wynikami sprzedazy, jedyny ewentualny powod niezadowolenia to nieudolnosc administracji, ale u nich taka posucha, ze nie moga wystawic sprawniejszych ludzi jako wizytowki firmy. Za to niskopoziomowi pracownicy jupisi maja ubaw czytajac ten watek, na liczniku zaraz stuknie 20 tys. odslon :D


Nieznajomy napisał/a:
Teraz temat niby został otwarty :|
Ale nie wiem czy jest jakikolwiek sens tam w tym temacie pisać jak i tak po swojemu będą go czyścić i zamykać.

Wlasnie, jaki sens? Regulamin to fikcja literacka, admin kasuje nie podajac powodu i nie powiadamiajac autora, edytuje wstecznie posty. Tuszuje wybryki swoich pupili dosc niechlujnie zreszta. Prostackie metody admina sprawdzaja sie. Niezle tresuje niedobitkow niepokornych, widzisz jak ladnie mu idzie? Piszecie tam juz w innym tonie, bez "niepotrzebnych nalecialosci", zalapaliscie, czego wymagaja :) Mnie upokarzaloby jesli musialbym ciagle przeredagowywac posty pod gusta jakiejkolwiek administacji, ale kazdy robi co lubi. Ja nie lubie jak mi ktos za przeproszeniem s** w twarz wiec omijam z daleka przybudowki boku dla zmylki nazywane "spolecznosciami" :D


hsurim napisał/a:
(niby)forum UPC, to zagnojone i zakłamane miejsce.

Najbardziej pocieszni sa uprawiajacy ten grubymi nicmi szyty trolling korporacyjny, oni naprawde mysla, ze im zazdroscicie i nie mozecie zniesc ich "wyniesienia". Poziom intelektualny nie pozwala im zrozumiec swojej roli wiec litosciwie objasnie, bo wiem, ze czytaja choc udaja, ze sa ponad to.
Otoz rola trolli korporacyjnych podobna jest do roboty donosicieli lub prostytutek. Korzystaja z waszych uslug, wynagradzaja, usmiechaja sie do was, ale kazdy w glebi duszy wami gardzi.

[ Dodano: 14-07-2019, 14:27 ]
Powoli koncze, nie bede kopal lezacego. Cala ta niby "spolecznosc" od dawna lezy i robi pod siebie :)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 14-07-2019, 15:34   

Ja tam swoją przygodę z horizonem miałem, nie powiem jakieś pierwsze pół roku nawet dawał radę, ale później to katorga. Replay tv działało dopóki nie chciałem tego użyć. Serwis po za wymianami kuwety rozkładał rączki, tak więc na to całe H4 to ja poprawkę biore
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-07-2019, 20:17   

Z tego o czym tutaj piszecie wynika, iż gnojenie klientów na (niby)forum UPC, nadal trwa bez przeszkód - i to z TYTANiczną zajadłością :/
Jakoś dobrze utkwiły mi w pamięci myśli, zredagowane przez (ponoć) osobę odpowiedzialną za cały tamtejszy... 'team':
CePeU napisał/a:
(...) hsurim - (...) Jeśli poczułeś się urażony, źle zaopiekowany komunikacyjnie - przepraszam.

A kiedy zapytałem, dlaczego to CePeU przeprasza, odpisał:
CePeU napisał/a:
hsurim, bo to ja odpowiadam za pracę całego teamu.

Zawsze uważałem, że jak się przeprasza, to w ślad za tym powinny iść czyny - w przeciwnym razie, przeprosiny są G...A warte.

=====================================================

Zatem zapytuję @CePeU (p. Kamila Lebieckiego, Menedżera Społeczności UPC), czy nadal będziecie stosować na swoim forum, manipulacje, polegające na frywolnej moderacji postów, czy zamykaniu tematów tamtejszych Forumowiczów,
bez jawnego podawania przyczyn swoich działań ???
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2019, 18:25   

Dla rozluźnienia atmosfery zamieszczam mały akcent humorystyczny, bo po tym wszystkim co tu napisano dochodzę do wniosku, że tylko poczucie humoru nas może ocalić ;)
Link: https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/problemy-z-dns-i-hub-docker-com/td-p/32242/page/4
 
 
romek.romek 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 82
Wysłany: 17-07-2019, 01:01   

Trochę śmiech przez łzy. Z przykrością podpisuję się pod opinią Robina.
Robin napisał/a:
Ja na Społeczności UPC się nie rejestrowałem, ale przeglądam od czasu do czasu tamto forum i jako obserwator niestety odnoszę identyczne wrażenie na temat atmosfery tam panującej, jaką opisują tutaj koleżanki i koledzy tam zarejestrowani. :neutral:
A Ty GMateusz swoimi aroganckimi wypowiedziami rzuciłeś mi się szczególnie w oczy. I to nie tylko tam, ale też i tutaj. Wykonujesz naprawdę kapitalną robotę, aby zniechęcać ludzi do rejestrowania się na Społeczności UPC. Z takim zachowaniem ze strony Moderatorów/Administratorów nie spotkałem się na żadnym z forów, w których uczestniczę. A na oficjalnym forum UPC tym bardziej większa kultura by się przydała.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-07-2019, 13:01   

romek.romek napisał/a:
(...) A na oficjalnym forum UPC tym bardziej większa kultura by się przydała.

Przysłowiowe marzenie ściętej głowy ...
Kultura zarządzających (niby)forum UPC, już niejednemu dała się we znaki.
Buta, arogancja, chamstwo, manipulacje - to są już baardzo mocno ugruntowane wykładnie tamtejszej 'kultury'. ;)
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-08-2019, 10:28   

Wracam po urlopie, a tu cisza, spokoj, zadnego bana nie bylo, zadnej g.burzy? No prosze tylko kilka osob wynioslo sie i forum wrocilo do normalnosci, jak przed ich pojawieniem sie. I dobrze, marketing szeptany tutaj niepotrzebny, zwlaszcza taki prymitywny.

[ Dodano: 06-08-2019, 10:59 ]
Wlasnie dowiedzialem sie, ze jeden z tytanow wylapal bana na "spolecznosci" :D
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-08-2019, 14:37   

Który?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-08-2019, 15:11   

brtk, Kolega GDA dostał bana razem ze mną.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: