Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 10-07-2019, 22:49   

brtk, nie zauważyłeś że kolega mentor żongluje słowami jak mu pasuje: flejm, hejt. Tytan może ciebie sponiewierać i Ci naubliżać i to w zgodzie z zasadami .

[ Dodano: 10-07-2019, 22:52 ]
brtk napisał/a:
. Niestety, ale najbardziej toksyczne osoby zostały wybrane do tego grona, czego się nie spodziewałem w tygodniowym oczekiwaniu na post Kamila.

Najbardziej toksyczne osoby ale zacięcie idące z linią firmy
_________________
  ogromny
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-07-2019, 22:57   

ogromny szkoda mi tylko, że każdy post może być podciągnięty pod flejm, nawet taki, że uważam że oni nie mają za grosza kultury osobistej, w szczególności do nowych użytkowników mających swoje ALE.

Jeszcze dodam tylko tyle, że cieszę się, że nowi użytkownicy dostrzegają to samo co ja i nie chcą być tak poniewierani. Brawo On.

 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 10-07-2019, 23:09   

brtk, brawo on i pewnie kolega powendruje na przymusowy urlop. Mój ostatni ban (przed usunięciem konta) był za to, że śmiałem napisać na temat horizona w tym skasowanym temacie. Bez hejtu i flejmu . Miło było i się skończyło.
_________________
  ogromny
 
JANINAWRO 
light master

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lip 2019
Posty: 102
Wysłany: 10-07-2019, 23:11   

brtk, dobrze powiedziane
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-07-2019, 23:14   

ogromny tylko że ja dalej uważam, jeżeli faktycznie miałeś multikonta i z nich oczerniałeś ich, to ban był słuszny. Co jak co, ale stronniczy nigdy nie będę, nawet jeżeli z jakimiś kwestiami się nie zgadzam.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 10-07-2019, 23:26   

No coz, brtk, okazales sie zarzewiem flejmu (idiotyczne te amerykanizmy) i temat przykladnie wyczyszczono z Twojej wrazej tworczosci. Ale nic w przyrodzie nie ginie, wrzucam cos niecos na pamiatke :D

Twoche dziwne, ze Zuzi nie kasuja, ale wszystko do czasu. Zuzia! Dokoncz wreszcie ten poradnik i uprzejmnie sama skasuj sobie konto zanim do tego zainspiruja Cie wyroznieni koledzy. Jesli myslisz, ze odwilz bedzie trwac wiecznie mozesz srogo zawiesc sie, przeciez admin nie bedzie w nieskonczonosc znosil robienia uwag pod jego swiatobliwym adresem oraz jego swity.

brtk.jpg
Plik ściągnięto 33 raz(y) 88,85 KB

zylx.jpg
Plik ściągnięto 35 raz(y) 66,07 KB

zuzia.jpg
Plik ściągnięto 36 raz(y) 156,46 KB

 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 10-07-2019, 23:32   

brtk, Pisałem tutaj, że w programie zostaną wyłonieni Ci Co już mają uprzywilejowane konta i tak się stało. Zwróćcie uwagę, że Pepka, Pablo i GDA pochodzą z jednego miasta, raczej na pewno znają się poza Internetem.
Kamil twierdzi że Tytani nie wypowiadają się w imieniu UPC. Rozumiem takie podejście, bo w teorii oznacza to, że ciągle mogą odwalać czarną robotę. W praktyce jednak ich zachowajie i wypowiedzi będą rzutować na markę UPC. Szczerze, nie znam innego przypadku by jakąkolwiek marka otwarcie ogłosiła swoją współpracę z osobami, które w taki sposób traktowały jej klientów.
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-07-2019, 23:37   

I to mi się nie podoba najbardziej, że takie osoby zostały wyłonione. Pisałem wcześniej, że zastanawiałem się kogo wybiorą, bo na pewno nie wyobrażałem sobie, że ich wybiorą. Właśnie za pisanie do użytkowników takich rzeczy i jak widac, po poście którego wkleiłem, nie byłem sam w tym twierdzeniu. W końcu jakiś świeży użytkownik odważył się to napisać.

Napluli mi w twarz tym wyborem, bo wiele razy ich zgłaszałem za nagonkę na nowych użytkowników, wiele razy zostali upominani a nawet zbanowani, w szczególności GMateusz fajnie reagował, a za "karę" zostają wybrani do współpracy spod szyldu administracji społeczności UPC, wybrani przez samych pracowników UPC.
Ostatnio zmieniony przez brtk 10-07-2019, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 10-07-2019, 23:39   

Jedyne co chcąc nie chcąc potwierdzili to to, że już wcześniej współpracowali z jupisi, niektórzy, jak nie wszyscy nawet przed powstaniem społeczności.
A przynajmniej ja tak rozumiem post Kamila.

W zasadzie to nic złego, przecież wiadomo, że obcego nie wezmą.

Ale też nie do końca rozumiem wyboru osób, trochę za ostro czasami cisną po użyszkodnikach itd, i trochę bym ten skład zmienił, np zuzia się tam nadaje :D
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 10-07-2019, 23:45   

brtk, ale ja nie chcę że byś stał za mną i mnie pocieszał, dla mnie białe to białe, a czarne to czarne. Jeżeli tak pilnują tych zasad to niech ich przestrzegają sami, może ty brtk, wskazesz gdzie ich oczerniałem? Jakoś sobie nie przypominam.
_________________
  ogromny
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-07-2019, 23:47   

Ja już nic nie wiem, posty niewygodne są kasowane i nie można być nigdy nic pewnym tam. Sami sobie strzelają tym w kolano, bo inny użytkownik nie widzi dowodów kogoś przewinienia. I jest słowo przeciwko słowu.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-07-2019, 00:27   

ogromny napisał/a:
brtk, brawo on i pewnie kolega powendruje na przymusowy urlop. Mój ostatni ban (przed usunięciem konta) był za to, że śmiałem napisać na temat horizona w tym skasowanym temacie. Bez hejtu i flejmu . Miło było i się skończyło.
Uprzejmosci modom nalezalo prawic z jednego konta, a najlepiej nie zakladac zadnego. Co tam eksytujacego? Niewiele. Glownie przewijaja sie cytaty z biuletynu jupisi, posty typu wylacz ipv6, zadzwon na infolinie, wetknij kabelek tam, czy owam i podobne. To tez przydatna pomoc i nic w tym zlego, ale dla mnie zaden rozwoj w kolko pisac to samo za jekies medale, gwiazdki i inne dyrdymaly. To co ciekawe mozna i tak wyczytac bez logowania. Fakt, ze admin na szybko dopisal punkt do regualminu, zeby Cie udupic, ale niepotrzebnie dales mu powod. I bach, zrobili z Ciebie kozla ofiarnego.

Nieznajomy napisał/a:
Ale też nie do końca rozumiem wyboru osób, trochę za ostro czasami cisną po użyszkodnikach itd, i trochę bym ten skład zmienił, np zuzia się tam nadaje :D
Koniecznie. Tylko, zeby nie zapomnieli jej dopuscic do testow wszystkich nowinek :D Do kompletu zylx, niech linkuje arkusz Morthena i inne ciekawostki. Jeszcze brtk bym polecil, dac mu range wyzej niz Tytani, do trzymania ich w ryzach :mrgreen:
Wydaja sie bardziej ogarnieci technicznie niz "czworca" namaszczonych. Tylko nie wiem jak admin ich moglby przekabacic. Podatni sa tylko mniej inteligentni od niego, takich mozna sobie podporzadkowac.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-07-2019, 05:26   

Wychodzi na to, że ta tolerowana UPCowska 'społeczność' (w założeniu UPC) ma być grupą użytkowników trzymanych za mordy, mogących mówić o UPC dobrze, albo wcale.

Czyli .... NIC się nie zmieniło - poza zmianą 'szat'.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 11-07-2019, 08:57   

antyjupisi, forum jak forum zobacz tylko na jedną zależność jak moderator wykazuje się trochę większa kulturą osobistą i nie jest arogancki w nie długim czasie zdobywa rangę ex-moderator.
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-07-2019, 12:59   

Nieznajomy napisał/a:
chcąc nie chcąc potwierdzili to to, że już wcześniej współpracowali z jupisi
Od poczatku pisalem wprost jak jest, troche pokasowano, bo wiadome osoby zapieraly sie "agenturalnosci".
Nieznajomy napisał/a:
W zasadzie to nic złego, przecież wiadomo, że obcego nie wezmą.
Trolling korporacyjny to zawsze cos zlego. Potem szuka ktos opinii w necie i dowiaduje sie, ze Horizon albo Compal to cud, miod i orzeszki i na tej podstawie podpisuje umowe.

Nieprzypadkowo po cichu "zniknal" watek o wymownym tytule "Beznadziejny dekoder Horizon" i to tak skutecznie, ze nigdzie w necie nie ma jego kopii. A biedne jupisi woli zgrywac brak profesjonalizmu z backupem niz przywrocic taki temat.

ogromny napisał/a:
antyjupisi, forum jak forum zobacz tylko na jedną zależność jak moderator wykazuje się trochę większa kulturą osobistą i nie jest arogancki w nie długim czasie zdobywa rangę ex-moderator.
hsurim napisał/a:
Wychodzi na to, że ta tolerowana UPCowska 'społeczność' (w założeniu UPC) ma być grupą użytkowników trzymanych za mordy, mogących mówić o UPC dobrze, albo wcale.

Czyli .... NIC się nie zmieniło - poza zmianą 'szat'.
Nic nie moze zmienic sie, bo to niemozliwe. Taki jest system jupisowski. W zasadzie podobny schemat dotyczy praktycznie wszystkich wiekszych operatorow.

Dlaczego dawniej nie bylo "hejterow"? Bo wtedy jakosc urzadzen, a takze serwisu i obslugi byla na zdecydowanie wyzszym poziomie, niezadowoleni stanowili jednostkowe przypadki. W ogole widzial ktos kiedys hejterow modemow Cisco? Bo ja nie :) Jakosc obsunela sie mocno w dol, ale chca caly czas utrzymywac rekordowe wyniki sprzedazy. Nie da sie tego osiagnac bez "zakrzywiania rzeczywistosci", a do tego sa potrzebni odpowiedni ludzie. Nie dziwcie sie, ze "zaplecze propagandowe" jupisi jest marne, tego "dzialu" rowniez nie ominelo ciecie kosztow :D

[ Dodano: 11-07-2019, 13:23 ]
Szeptacz, zalapales juz wiatr w zagle? Jak kompas masz rozregulowany to podpowiem - po raz kolejny zostal obnazony pic korporacyjny wiec mozesz nadawac po staremu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: